VILĂ INDIVIDUALĂ 5 CAMERE, Strada Cireșului, Fundeni Dobroești

289 999 EUR 1450 EUR/m2
Valabil din 5/12/2026 7:25:24 AM
Specificații
Suprafata utila
200 m2
Suprafata terenului
226 m2
Numar camere
5 camere
Anul constructiei
2013
Incalzire
centrala proprie
Descriere
Vilă Individuală Premium Comision 0% | Dobroești, Fundeni
Cauti o casă spațioasă, gata de mutat, într-o zonă rezidențială liniștită, dar cu acces rapid către oraș? Această vilă P+1+M de pe Strada Cireșului reprezintă echilibrul perfect între confortul urban și intimitatea de acasă.
Reperele Proprietății:
Configurație: 5 Camere primitoare și 2 grupuri sanitare.
Suprafețe: 200 mp utili ,215 mp construiți, amprentă la sol 71 mp, teren total 226 mp.
Curte Liberă: 155 mp amenajați ideal pentru relaxare în familie.
An Construcție: 2013 (construcție solidă, bine întreținută).
Dotări: Centrală proprie pe gaz, toate utilitățile racordate, bucătărie mobilată și utilată.
Locație Excelentă: Situată în Dobroești-Fundeni, într-o zonă exclusiv rezidențială, cu acces facil la mijloacele de transport în comun.
Oferte de Preț:
289.999 Euro Parțial mobilată (Bucătărie inclusă).
299.999 Euro Complet mobilată și utilată (mutare imediată, fără bătăi de cap).
Avantaj Wow Me Real Estate:
Comision 0% pentru cumpărător.
Oferta este Exclusivă.
Termen de eliberare: 60 de zile.

ID anunț: 1775016840

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.