Hală spațioasă în Lipova Nord - oportunitate investiție

118 000 EUR negociabil 219 EUR/m2
Valabil din 5/20/2026 3:00:38 PM
Specificații
Suprafata utila
538 m2
Numar camere
3 camere
Anul constructiei
1980
Stadiul constructiei
Finalizat
Suprafata birouri
30 mp m2
Descriere

Hală spațioasă în Lipova Nord cu oportunitate de investiție

Proprietatea este situată la 30 km distanță de Arad.

Situată în zona B a orașului Lipova, în vecinătatea Mănăstirii Radna și în imediata apropriere a stației CFR Radna, hala este echipată cu pod rulant și este pretabilă pentru activități de producție și depozitare.

Suprafață construită: 538 mp

Suprafață utilă hală: 489 mp

Suprafață teren: 1500 mp

Hala de producție este dotată cu: macara pod rulant, birouri, magazie mărfuri depozit, canal auto și silozi (magazine cereale).

Facilități:

acces facil dinspre drumul național

înălțime utilă 8 m

acces TIR

2 porți

Utilități:

-apă

-curent trifazic

-canalizare.

Cauți un spațiu în care să iți muți afacerea?

Pentru mai multe detalii, fotografii sau pentru a face o ofertă, nu ezitați să ne contactați.

Andreea Covaci

Contact: ( )

ID anunț: 1779278382

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.