Afacere la cheie, restaurant de vanzare
57 000
EUR negociabil
173 EUR/m2
Valabil din 5/18/2026 5:04:12 PM
Specificații
Suprafata utila
330
m2
Anul constructiei
2019
Descriere
Restaurant complet echipat locație premium oportunitate investiție
Se oferă spre preluare afacere tip restaurant cu profil internațional (mediteranean spaniol, italian, grecesc), situată într-o zonă cu vizibilitate excelentă, pe arteră principală ce face legătura între București și Popești-Leordeni.
Conceptul este versatil și permite adaptare rapidă (restaurant, bistro, lounge, evenimente sau rebranding complet).
Detalii spațiu:
Suprafață totală: 330 mp
Interior: 180 mp capacitate 60 locuri
Terasă: 150 mp capacitate 80 locuri
Dotări & investiții recente:
Bucătărie complet utilată (majoritatea echipamentelor achiziționate recent 6 luni)
Mobilier complet (mese, scaune, amenajare modernă)
Bar renovat integral ( 6 luni)
Loc de parcare
Spațiu pregătit pentru funcționare imediată
Aspecte juridice & operaționale:
Societate fără datorii, istoric curat, vechime 7 ani
Toate autorizațiile la zi (inclusiv autorizație de funcționare reînnoită recent)
Contracte avantajoase cu furnizori se predau noului proprietar
Business la cheie
Puncte forte:
Poziționare strategică, trafic auto intens
Vizibilitate foarte bună
Potențial ridicat de dezvoltare sau scalare
Ideal pentru investitori sau operatori din domeniu HoReCa
Confidențialitate:
Detaliile suplimentare (date financiare) se oferă doar în urma unei discuții directe cu potențiali cumpărători interesați.
Preț: 57.000 euro, preț negociabil
Raportează
Detalii spațiu:
Suprafață totală: 330 mp
Interior: 180 mp capacitate 60 locuri
Terasă: 150 mp capacitate 80 locuri
Dotări & investiții recente:
Mobilier complet (mese, scaune, amenajare modernă)
Bar renovat integral ( 6 luni)
Loc de parcare
Spațiu pregătit pentru funcționare imediată
Aspecte juridice & operaționale:
Societate fără datorii, istoric curat, vechime 7 ani
Business la cheie
Puncte forte:
Poziționare strategică, trafic auto intens
Vizibilitate foarte bună
Potențial ridicat de dezvoltare sau scalare
Ideal pentru investitori sau operatori din domeniu HoReCa
Confidențialitate:
Preț: 57.000 euro, preț negociabil
ID anunț: 1779113812
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!