Spatiu comercial ~ Birouri ~ Bulevardul Marasesti
450 000
EUR
1931 EUR/m2
1 / 9
Specificații
Suprafata utila
233
m2
Suprafata construita
233
m2
Anul constructiei
2010
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
2
Descriere
Spatiu comercial ~ Spatiu birouri ~ Bulevardul Marasesti
Locatie :
* Bulevardul Marasesti
* Parc Carol I : 3 minute mers pe jos
* Metrou Tineretului : 15 minute mers pe jos
* Piata Unirii : 14 min transport in comun 19 minute pe jos
Detalii :
* suprafata utila : 233 mp
* an constructie cladire : 2010
Compartimentare :
* parter : hol, birou, WC, S.D.I, hol si scara .
* etaj 1 : 3 camere birouri, baie, 2 grupuri sanitare, holuri si bucatarie .
Pret :
* 450.000euro+ TVA
Detalii suplimentare si vizionari la : 0729 233 500
Alexandra Radu
Raportează
Locatie :
* Bulevardul Marasesti
* Parc Carol I : 3 minute mers pe jos
* Metrou Tineretului : 15 minute mers pe jos
* Piata Unirii : 14 min transport in comun 19 minute pe jos
Detalii :
* suprafata utila : 233 mp
* an constructie cladire : 2010
Compartimentare :
* parter : hol, birou, WC, S.D.I, hol si scara .
Pret :
* 450.000euro+ TVA
Detalii suplimentare si vizionari la : 0729 233 500
Alexandra Radu
ID anunț: 1779362187
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!