Teren intra 3297 mp Str. Regele Ferdinand pretabil cartier rezidential

247 275 EUR negociabil
Valabil din 5/12/2026 12:01:19 PM
Specificații
Suprafata terenului
3297 m2
Front stradal
35
Numar fronturi
Descriere
Va oferim spre vanzare, cu comision 0 pentru cumparator, un teren intravilan cu suprafata de 3297 mp situat in Slatina , Regele Ferdinand. Terenul are o deschidere de 34,75 ml . Este pozitionat in zona rezidentiala de case.

Utilitati: apa, canalizare, curent la limita de proprietate; gazele la aproximativ 200 mp

Pretul propus pentru vanzare : 75 euro mp+TVA ( usor negociabil)

Este ideal pentru constructii de tip rezidential.

COMISION 0 % PENTRU CUMPARATOR !

Pentru detalii în legătură cu proprietatea, contactați-ne la tel: 0722333972

ID anunț: 1741614928

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.