Apartamente 1 camera

Promovat
Apartament cu o cameră  finisat , 37 mp,   Gheorgheni – Str. Sopor
5
1

Apartament cu o cameră finisat , 37 mp, Gheorgheni – Str. Sopor

Vă propunem spre vânzare un apartament cu o cameră, situat într-un proiect rezidențial modern și bine cotat, amplasat în cartierul Gheorgheni, pe strada Soporului – o zonă apreciată pentru accesibilitate, liniște și proximitatea față de punctele de interes ale orașului. Apartamentul este poziționat ...

3716 EUR/m2 | 37 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Oportunitate -  Studio cu 1 camera - Mosnita
8
2

Oportunitate - Studio cu 1 camera - Mosnita

Evand Homes ofera spre vanzare un studio cu 1 camera, situat in localitatea Mosnita, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2026, construit pe structura de beton si zidarie din caramida. Apartamentul se afla la etajul 1, intr-un imobil Parter + 1 Etaj si dispune de o suprafata utila de 33 m², completata ...

1600 EUR/m2 | 33 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Mansarda - Zona Nord
11

Mansarda - Zona Nord

Vă propun spre vânzare o mansardă situată în zona Nord, într-o locație excelentă, aproape de grădinițe, școli și piață. Locuința este amplasată la mansarda unui bloc anvelopat, bine întreținut, ceea ce asigură un confort termic sporit și costuri reduse la întreținere pe tot parcursul anului. Apartamentul ...

1286 EUR/m2 | 35 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
1 camera in Buziasului | 37mp | Gradina proprie 25 mp | Bloc nou
14
1

Favorit Estate va propune spre vanzare apartament cu o camera intr-un bloc NOU, finalizat din zona Buziasului. Loc de parcare in curtea privata a imobilului, spatii verzi si finisaje la alegere. *Apartamentul beneficiaza si de o curte proprie de aprox. 25mp si de un loc de parcare inscrise in CF. Apartament ...

1914 EUR/m2 | 36 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap.1 camera - Giroc - complet privat - 62.500 Euro - parcare inclusa
6
1

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la intrarea în localitatea Giroc, pe drum asfaltat. Locația este excelentă, cu acces rapid la toate facilitățile urbane: mijloace de transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală, toate aflate la doar câteva minute de mers pe jos. Locuința este de ...

2016 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere in Giroc, Zona Braytim - ID V3361
10

Apartament 2 camere in Giroc, Zona Braytim - ID V3361

ID intern: V3361 Apartament cu 1 camere de vanzare in Giroc FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 1 camere, open space, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. ...

2026 EUR/m2 | 30 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 Cameră Decomandat Etaj 1 Zona Braytim Vila Contra
8
1

Apartament cu 1 cameră, decomandat, mobilat și utilat, centrala proprie, 1 bucătărie, 1 baie cu duș, cu aerisire, su: 34 mp, etaj 1 din 3 și 2 loc de parcare privat, acoperit. Momentan este inchiriat (350 euro pe luna), in cazul in care va doriti sa-l cumparati pt investitie chiriasul doreste sa ramana ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

Braytim+, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Centrala Proprie Zona Braytim Unitatea Militara
7
1

Apartamet cu 1 camera decomandat, mobilat si utilat, 1 baie cu geam, bucatarie inchisa, centrala proprie, su: 35 mp, plus balcon, etaj 1 din 3, 1 loc de parcare privat trecut in Cf. Disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 72000 Euro Tel:

2057 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
4

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in Timisoara in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu o camera si pod | Giroc | Penny
4

Apartament modern cu o camera si pod | Giroc | Penny

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament modern cu o camera, pod si 10mp de terasa, intr-un complex de blocuri noi construite, cu finisaje premium, in Giroc, foarte aproape de Lidl si Penny. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 38mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - ...

2105 EUR/m2 | 38 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu o camera si balcon | Giroc | Zone 2
5

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu o camera si balcon, in Giroc, foarte aproape de Zone2. Apartamentul este situat într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc un refugiu modern și confortabil. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 37mp. ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camera + POD in Giroc zona Penny Market - ID V3600
6
1

ID intern: V3600 Apartament cu o camera de vanzare in Giroc, zona Penny. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Penny Market, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura ...

1987 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Vand apartament 1 camera zona Piata Avram Iancu ID:RH-44347-property
6
3

Se oferă spre vânzare apartament cu 1 cameră, compus din bucătărie, dormitor și baie, cu o suprafață utilă de 50 mp, situat la etajul 1 din 2. Zonă foarte bună, centrală, cu acces rapid către principalele puncte de interes: centru oraș, magazine, farmacii, restaurante, stații de transport în comun, ...

1210 EUR/m2 | 50 m2

Central, Arad, Arad

Ap.1 cam Giroc -  Decomandat - 61.150 Euro
16
1

Ap.1 cam Giroc - Decomandat - 61.150 Euro

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, situat intr-un imobil nou, in localitatea Giroc, aproape de mijloacele de transport in comun si magazine. Este dotat cu finisaje de cea mai buna calitate, centrala proprie, interfon si loc de parcare inclus. Pret 61.150 Euro Tel.0723100819

2265 EUR/m2 | 27 m2

Giroc, Timis

COMISION 0% Apartament cu o camera de 20 mp, zona Steaua
7
8

COMISION 0% Apartament cu o camera de 20 mp, zona Steaua

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Steaua. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Steaua, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material zidarie ...

1400 EUR/m2 | 20 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament tip studio - mobilat si utilat complet - 37mp - 68.000 Euro
4

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, aproape de bulevardul principal, mijloace de transport in comun, magazine etc. Este compus din hol, baie, living + bucatarie, balcon. Suprafata utila este de 37mp. Interiorul apartamentului este finisat modern, dispune de ...

1838 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Ap.2 cam. parter- 37 mp+curte propie 20 mp -BLOC NOU -TIMISOARA- 1 loc parcare inclus- 69.000 euro
4
1

Se vinde apartament cu 1 camera tip studio, bloc nou, situat in Zona Buziasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 37 mp + curte proprie de 20 mp, fiind compartimentat astfel: camera de zi, bucatarie delimitata, debara si baie, accesul in curtea proprie facandu-se din bucatarie. Atat materialele ...

1865 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Comision 0% Apartament cu 1 camera  in GIROC - ID V54
5
10

Comision 0% Apartament cu 1 camera in GIROC - ID V54

ID intern: V54 Apartament cu 1 camera de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1924 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Ap.1 camera - 37 mp+curte proprie 20 mp - BLOC NOU - Timisoara - 1 loc parcare inclus - 69.000 euro
4
1

Se vinde apartament cu 1 camera tip studio, bloc nou, situat in Calea Buziasului. Apartamentul este la parter si dispune de o suprafata utila de 37 mp + curte proprie de 20 mp, fiind compartimentat astfel: camera de zi, bucatarie delimitata, debara si baie, accesul in curtea proprie facandu-se din bucatarie. Atat ...

1865 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 1 camera, bloc nou, in zona Aradului
3
2

Apartament cu 1 camera de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, open space, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2069 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, Parter, 43 MP, bucatarie inchisa, Giroc - ID V5384
2
1

ID intern: V5384 Apartament cu 1 camera, Parter, 43 MP, bucatarie inchisa, Giroc FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material ...

1696 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Apartament tip studio - finisaje premium - complex privat - 62.500 Euro
6
1

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la intrarea in localitatea Giroc (drum asfaltat), toate facilitățile de infrastructura fiind la cateva minute de mers pe jos: mijloace de transport in comun, hipermarketuri, gradinita, scoala. Este un apartament tip studio structurat astfel: hol intrare, baie, ...

2016 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Promovat
Garsoniera | Mobilata & utilata | Ivory Residence | Direct Proprietar
15

Garsonieră Ivory Residence – investiție la cheie cu venit lunar 500–800€ Atentie! - Proprietatea nu este purtatoare de TVA! - Pret final 105.000 Euro Dacă îți dorești o investiție sigură, fără bătăi de cap și cu un randament excelent, această garsonieră modernă din Ivory Residence este exact ce cauți. ...

3000 EUR/m2 | 35 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Garsoniera |Vanzare | Drumul Binelui| Finalizata | Loc parcare
14

Garsonieră de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizata Etaj 5 | 38 mp | Etaj 5/8 | Constuctie finalizata | Poziție excelentă Atenție, prețul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica! Loc de parcare - 9.680 TVA inclus ( se achizitioneaza separat ) Un mare avantaj în orice zonă ...

2153 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea