Apartamente 1 camera

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 1 camera Gaz Incalzire centralizata Etaj: Etaj 3 Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 1 camera | Complexul Studentesc
9

Apartament cu 1 camera | Complexul Studentesc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera în Complexul Studentesc, situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, in apropiere Profi, Lidl avand acces rapid la mijloacele de transport in comun si facultati. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata totala de 24.31 mp si prezinta ...

2262 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Ultracentral cu 1 camera | Piata Victoriei
6

Apartament Ultracentral cu 1 camera | Piata Victoriei

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament 1 camera, amplasat intr-o cladire istorica, situat la etajul 3, chiar in inima orasului – Piata Victoriei. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 33 mp si prezinta urmatoarea compartimentare: Hol de acces Dormitor Bucatarie Baie Balcon Confortul ...

2636 EUR/m2 | 33 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului, garsoniera, etaj intermediar
10

Girocului, garsoniera, etaj intermediar

Va propunem spre vanzare o garsoniera in zona Girocului la etajul 3 din 4, suprafata de 28 mp, mobilat si utilat cum se vede si in poze, balcon. 4 apartamente pe nivel. Pret solicitat de proprietar de 62500 euro. Se percepe comision. Pentru mai multe detalii si vizionari sunati la: 0728857135

2232 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului, garsoniera, etaj intermediar
10

Girocului, garsoniera, etaj intermediar

2232 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Ultracentral cu 1 camera | Piata Victoriei
6

Apartament Ultracentral cu 1 camera | Piata Victoriei

2636 EUR/m2 | 33 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera | Complexul Studentesc
9

Apartament cu 1 camera | Complexul Studentesc

2262 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

garsoniera | etaj intermediar | mobilat si utilat | zona excelenta |
8

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - garsoniera , in zona Complex Studentesc; - etaj 3/4; -suprafata utila 16 mp; - model cu 1 baie proprie cu cada; -bloc cu acoperis de tigla; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; -blocul este reabilitat termic; - Detalii amenajare : parchet, gresie, ...

2344 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

GARSONIERA AMENAJATA IN ZONA ARADULUI la 48.000 euro
13
2

GARSONIERA AMENAJATA IN ZONA ARADULUI la 48.000 euro

NEO IMOBILIARE va propune spre vanzare o garsoniera ,in zona CL ARADULUI-AGRONOMIE,cu o supraf utila de 21 mp,situat intr un bloc de garsoniere ,la etajul 3 4 ,complet renovat si mobilat ,dispunand de centrala pe bloc.PRET VANZARE 48.000 euro si comision agentie. TEL 0721 830 347

2286 EUR/m2 | 21 m2

aradului, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 1 CAMERA ZONA BLAJCOVICI LA `56.000 EURO
9

APARTAMENT CU 1 CAMERA ZONA BLAJCOVICI LA `56.000 EURO

NEO Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, spațios și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită. Locație: zona Ronat–Blascovici, strada Lisabona Suprafață utilă: 33 mp Etaj: 3 din 4 Preț: 56.000 € (ușor negociabil) Comision agenție aplicabil Telefon: 0721 830 ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera Buzieasului, etaj intermediar
6
5

Garsoniera Buzieasului, etaj intermediar

Estate Group prezinta spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, zona Buziasului, la etajul 3 in imobil cu regim de inaltime P+4, semidecomandat, cu suprafata de aproximativ 22MP cu minibucatarie si baie cu dus. Garsoniera se vinde complet mobilat si utilat, conform pozelor. Pret: 34.990 EURO + ...

1590 EUR/m2 | 22 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Salvează căutarea