Apartamente 1 camera Timis

Promovat
1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Descoperă oferta!  | De la proprietar | Apartament mobilat | Premium Residence Giroc. NEGOCIABIL
10
2

Descoperă oferta! | De la proprietar | Apartament mobilat | Premium Residence Giroc. NEGOCIABIL

Apartament cu 1 cameră, la etajul 1, de vânzare în Giroc (zona Braytim - Calea Urseni) în complexul Premium Residence. Complet mobilat și utilat. Direct de la proprietar. Suprafata utilă: 32, 2 m2 + 4 m2 balcon Suprafață totală: 36 m2 Compartimentare: Hol Baie Bucătărie separată Living ...

2344 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 1 camera Sannicolau Mare
1

Ap 1 camera Sannicolau Mare

C.U.M.P.Ă.R. Ap. 1 Cam. Apartament cu o camera in Sannicolau Mare. Prefer sa fie fara renovari sau imbunatatiri. Tel ... O763.IlI.2O2 O763.unu.unu.unu.doi.O.doi. Sannicolau Mare - Jud. Timis. Timisoara Timis Arad

657 EUR/m2 | 35 m2

Sannicolau Mare, Timis

Garsoniera Târgu Jiu judetul Gorj
8
1

Garsoniera Târgu Jiu judetul Gorj

Garsoniera etaj 1 anul construirii 1993,Bulevardul Ecaterina Teodoroiu,vizavi de fosta fabrică de cabluri,(mobila cil), gaz, încălzire pe convector,boiler în baie,plătit la zi totul,fără datorii,citește extrasul de carte funciara,se vinde partea mea,noul proprietar va face demersuri,pentru restul,se ...

563 EUR/m2 | 32 m2

Gavojdia, Timis

Proprietar vând apartament 1 camera
5
8

Proprietar vând apartament 1 camera

Proprietar vând apartament 1 camera decomandat situat în calea Circumvalatiunii la 10 minute de Iulius mallpe jos, aproape de mijloacele de transport 2 min, Kaufland, lidl, penny, McDonald's etc. Peste drum ce centrul comercial Bega, la 15 minute de centrul orașului pe jos. Apartamentul are balcon închis ...

1970 EUR/m2 | 33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Clasa enegetica B, apartament 1 camera Soarelui
5
2

Unic proprietar, vând apartament cu o cameră semidecomandat, 27 mp utili, etaj 4 din 5,în zona Soarelui, intr-un bloc izolat exterior cu mansarda. Clasa Energetică B. Compartimentare: - Hol intrare cu debara (care poate fi sparta sau păstrată pt. depozitare) - Baie mare cu vană, suficient de încăpătoare ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Vând apartament decomandat cu o camera Calea Buziasului
4
3

Vând apartament decomandat cu o camera Calea Buziasului

Se ofera spre vânzare un apartament decomandat cu o camera, in Calea Buziasului, direct de la proprietar! Nu colaborez cu agenți imobiliari sau agenții imobiliare. Apartamentul este situat la etajul 2, având o suprafata utila de 31,42 mp. Compartimentare: -hol -baie -bucatarie -camera Confortul termic ...

1656 EUR/m2 | 32 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera, Zona Bucovina, Timisoara
5

Vand apartament cu 1 camera, Zona Bucovina, Timisoara

Persoana fizica ofer spre vanzare apartament cu 1 cameră, situat într-o zonă liniștită și bine conectată, în Bucovina, pe Strada Pantelimon Halippa nr. 3, la etajul 4 al unui imobil cu acoperiș. Apartamentul este luminos, bine întreținut și complet utilat, Dotări incluse: Smart TV Aragaz Frigider Mașină ...

2673 EUR/m2 | 26 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Vând apartament
6
6

Vând apartament

Direct de la proprietar! Comision 0! Vând apartament cu o camera in zona blascovici, fiind compus din: baie, dormitor, hol și bucătărie. Situat la etajul 4 4, cu centrala proprie, schimbata in 2024 și aer condiționat.Costurile de întreținere fiind mici. Suprafață utila 24 mp. Mijloacele ...

2167 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament 1 cameră Calea Lipovei - Iulius Town
5

Vând apartament 1 cameră Calea Lipovei - Iulius Town

Proprietar vând apartament 1 cameră Calea Lipovei aproape de Iulius Town, etaj 1, 35 m2 utili, anvelopat, centrală termică, recent renovat, balcon izolat interior, mobilat. Nu doresc să fiu contactat de agenții imobiliare sau intermediari.

2286 EUR/m2 | 35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand garsonieră
4
1

Vand garsonieră

Vand garsonieră zona Dâmbovița, recent renovata,baie,bucătărie. Rel la tel .

Timisoara, Timis

Vand apartament cu o camera in Complexul Studentesc
5
1

Vand apartament cu o camera in Complexul Studentesc

Ofer spre vânzare apartament cu o cameră situat în Complexul Studențesc din Timișoara, în apropiere de restaurantul Dinar. Apartamentul este poziționat la etajul 4 din 4, oferind liniște și intimitate. Locuința este ideală pentru investiție. Zona este potrivită pentru studenți sau o persoană singură, ...

2167 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Bega Bujorilor
9
4

De vanzare apartament cu o camera zona Bega Bujorilor

Proprietar va propun spre vanzare apartament cu o camera langa Bega Bujorilor , etajul 4 , intr-un bloc cu acoperis. Apartamentul are 40mp, fara balcon și este decomandat dupa cum urmeaza : - camera de 20 mp -bucatarie spatioasa - baie - hol de acces cu spatii de depozitare Apartamentul se vinde utilat ...

1625 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

2344 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

apartament 1 camera
4
3

apartament 1 camera

Apartament de vânzare direct de la proprietar. 1camera,baie,bucătărie, hol,doua magazii și spațiu pentru grătar. Se vinde mobilat partial,necesita renovare.Răspund la telefon după ora 15:30 în weekend se poate vedea

2059 EUR/m2 | 34 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Camera de camin in zona Dimbovita
5
2

Camera de camin in zona Dimbovita

De vanzare camera de camin in zona dimbovita(capatul tramvaiului 9) Locuinta se afla la etajul 3 intr-un bloc cu 4 etaje,are bucatarie amenajata in interior,baia este la comun cu inca 3 camere,dar este posibilitate de a crea o baie in interior(conducta pluviala trece prin aceasta camera) are geam termopan ...

1417 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

vind ap.1cam decomandat
5

vind ap.1cam decomandat

Proprietar vinde ap.cu o cam în zona Calea Buziașului mobilat cu încălzire centrală pe gaz hotă aer condiționat metri utili34 totul pt. ce ai nevoie aragaz frigider congelator mașină de spălat+uscător balcon inchis direct din cameră fără agenții imobiliare comision 0 preț negociabil 63000euro tel.

1853 EUR/m2 | 34 m2

Ciarda Roșie, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera + extra
10
6

Apartament 1 camera + extra

Proprietar, vând apartament cu: un dormitor, bucătăria separată, hol, baie, balcon, plus pod propriu cat suprafața apartamentului inclus și in CF. Suprafața utilă a apartamentului este de 36 m2 plus si podul de 32 m2. Total 68m2. Sus la tavanul holului din interiorul apartamentului avem scara spre podul ...

2167 EUR/m2 | 36 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 camera + extra
10
1

Apartament 1 camera + extra

2167 EUR/m2 | 36 m2

Giroc, Timis

1 camera Torontalului CEC
5

1 camera Torontalului CEC

Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1 camera Complex Studentesc
5
2

1 camera Complex Studentesc

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012

1944 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră pe strada Babadag lângă Continental
5
12

Vând garsonieră pe strada Babadag lângă Continental

Vând garsonieră pe strada bagadag etaj 4, bloc renovat anvelopat cu camere de supraveghere 17 mp construiți și undeva la 15-16 utili în apropiere de supermarket Ana bela fostul Profi , preț 28.500 foarte ușor negociabil pentru detali scrieți în privat

1781 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea