Apartamente 1 camera Timisoara Timis

Promovat
Apartament 1 camera parter, Piata Unirii
5

Apartament 1 camera parter, Piata Unirii

Proprietar, vand apartament cu 1 cameră situat în Piața Unirii, la parterul unei clădiri istorice aflate în curs de reabilitare. Apartamentul are vedere în curtea interioară, oferind liniște și intimitate. Compartimentare: 1 cameră hol debara baie Suprafață utilă: 38 mp Încălzirea ...

2895 EUR/m2 | 38 m2

Piata+Unirii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,In Bloc Nou,Cu Centrala+Loc Parcare Privat,Etaj 1, Mobilat,Utilat
18

Proprietar,Am Acum de Vânzare Langa Benzinaria Esso de la Intrarea in Giroc,Un apartament cu 1 camera in Bloc Nou, Finalizat in 2024,este Confort 1 Decomandat, Modelul Mare,Etajul 1 cu Balcon Și Centrala Termica,Cu Loc de Parcare Privat,Este Mobilat Frumos,Utilat, Merita Văzut 100%. Imobilul este compus ...

2200 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 camera Torontalului CEC
5

1 camera Torontalului CEC

Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1 camera Complex Studentesc
5
2

1 camera Complex Studentesc

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012

1944 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră pe strada Babadag lângă Continental
5
11

Vând garsonieră pe strada Babadag lângă Continental

Vând garsonieră pe strada bagadag etaj 4, bloc renovat anvelopat cu camere de supraveghere 17 mp construiți și undeva la 15-16 utili în apropiere de supermarket Ana bela fostul Profi , preț 28.500 foarte ușor negociabil pentru detali scrieți în privat

1781 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera

Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera

Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera in Timisoara de la proprietar, chiar si neamenajat

13 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 1 cameră - Soarelui
10
3

Proprietar vand apartament 1 cameră - Soarelui

Proprietar vând apartament 1 cameră 28 mp, mobilat și utilat în bloc izolat termic cu acoperiș, intr-o zona liniștită a cartierului Soarelui, str. Martir V. Balmus , cu loc de parcare în fața blocului și spațiu verde. Apartamentul se vinde mobilat și utilat gata de folosință: Aer condiționat inteligent, ...

2214 EUR/m2 | 28 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Proprietar vind ap cu ocam
5

Proprietar vind ap cu ocam

proprietar vinde ap cu o cam în zona Calea Buziașului mobilat complet centrală pe gaz hotă aer condiționat comision 0 Str.Recoltei în spatele Grădiniței tel. bloc în curs de anvelopare preț 63000 euro negociabil

1853 EUR/m2 | 34 m2

Ciarda Roșie, Timisoara, Timis

Vând apartament cu o cameră
5
3

Vând apartament cu o cameră

Vând apartament cu o cameră în Timișoara zona complexul studențesc la etajul 2 suprafață 35 mp strada Miorița 2 mai multe detalii la tel

2000 EUR/m2 | 35 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Proprietar
3
2

Proprietar

Vand ap. cu o camera, parcul Bucovina din Timisoara, bloc cu patru scari si cu acoperis de tigla. Apartamentul este la ultimul nivel, nu are centrala si se vinde mobilat. Nu doresc sa ma contacteze agentiile imobiliare si nici sa-l vand prin intermediul agentiilor imobiliare sau anuntul sa fie preluat ...

2148 EUR/m2 | 27 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De Vânzare: Bd. Take Ionescu, ap.1 cameră,   58900
5
8

De Vânzare: Bd. Take Ionescu, ap.1 cameră, 58900

Apartamentul poate fi vizionat, Duminică, 5 Aprilie între orele 11.00 și 14.00. Se oferă spre vânzare apartament confortabil, situat pe strada Take Ionescu, la doi pasi de Punctele Cardinale, cu suprafața de 32,3 m2, compus din 1 cameră, 1 bucătărie, 1 baie 1 logie și hol. Etajul X din X. Locuința se ...

1841 EUR/m2 | 32 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Vand apartament 1 camera
9
3

Vand apartament 1 camera

Vand apartament cu o camera etaj 2 bloc turn calea Torontalului pret 68000. Euro

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Comision 0% I Apartament 1 camera I Mansarda I Str. Ioachim Miloia - Zona Girocului.
5

Îți prezentăm un apartament la mansarda în Timișoara, pe strada Ioachim Miloia zona Girocului. Caracteristici principale: Situat la etajul 3 3, într-un bloc ANL construit în 2009, cu pod și acoperiș în două ape, apartamentul are o suprafață masurata totală de 50,38 mp, suprafata utila fiind de 46,05 ...

1728 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 cameră, decomandat, conf. I, 36 mp. 1

Apartament cu 1 cameră, decomandat, conf. I, 36 mp.

Proprietar, vând apartament cu 1 cameră, decomandat, 36 mp confort I, neamenajat, parter, a fost folosit ca spațiu comercial, lângă Iulius Mall. Preț 99500 euro. Telefon .

2764 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Schimb apartament cu o camera cu apartament cu 2 camere
5
6

Schimb apartament cu o camera cu apartament cu 2 camere

Schimb apartament cu o camera cu apartament cu 2 camere, in Timisoara Apartamentul cu o camera are urmatoarele caracteristici: - suprafata: 37mp - format din: o camera, balcon, baie, hol, bucatarie; - etaj 3, zona Dambovita, Timisoara; - orientare nord (racoare vara, nu e nevoie de clima), zona ...

1622 EUR/m2 | 37 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea