Proprietar,In Bloc Nou,Cu Centrala+Loc Parcare Privat,Etaj 1, Mobilat,Utilat

77 000 EUR negociabil 2200 EUR/m2
Valabil din 5/15/2026 12:41:08 AM
Specificații
Suprafata utila
35 m2
Numar camere
1 camera
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
2024
Descriere
Proprietar,Am Acum de Vânzare Langa Benzinaria Esso de la Intrarea in Giroc,Un apartament cu 1 camera in Bloc Nou, Finalizat in 2024,este Confort 1 Decomandat, Modelul Mare,Etajul 1 cu Balcon Și Centrala Termica,Cu Loc de Parcare Privat,Este Mobilat Frumos,Utilat, Merita Văzut 100%. Imobilul este compus din Hol +Baie cu Cabina Dus+Bucătărie Open Space cu Livingul+Balcon Și are aprox 35 mp. Preț 77,000 E Neg .Accept Credit Bancar.Tel 0727,110,149

ID anunț: 1778795236

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.

PFA DUNARINTU DORIN

Agenție imobiliară