Apartamente 1 camera Timisoara Timis

Girocului, garsoniera, etaj intermediar
10

Girocului, garsoniera, etaj intermediar

Va propunem spre vanzare o garsoniera in zona Girocului la etajul 3 din 4, suprafata de 28 mp, mobilat si utilat cum se vede si in poze, balcon. 4 apartamente pe nivel. Pret solicitat de proprietar de 62500 euro. Se percepe comision. Pentru mai multe detalii si vizionari sunati la: 0728857135

2232 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, Soarelui
6

Apartament 1 camera, Soarelui

Vă propunem spre vânzare un apartament cu o cameră în zona Soarelui, situat la etajul 4/5. Apartamentul are o suprafață utilă de 28 mp și este ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Compartimentare: cameră, bucătărie, baie, debara și balcon închis de 3 mp. Dispune de încălzire de la termoficare, ...

2136 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului, etaj 1- Ap 1 camera decomandat
10

Aradului, etaj 1- Ap 1 camera decomandat

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat cu suprafata de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, izolat termic. Bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), camera generoasa cu balcon deschis. Apartamentul ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat
8
1

Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...

2150 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% | Apartament 1 cameră | 24 mp | Zona Ciarda Rosie
6
5

GARSONIERĂ de vânzare – Ciarda Roșie | Etaj 4 din 4 | 24 mp | COMISION 0% COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare o garsonieră mobilată și utilată complet, situată la etajul 4 al unui bloc de garsoniere, în zona Ciarda Roșie din Timișoara — un cartier situat în zona de sud-est a orașului, ...

1375 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului
7

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+4, în zona Șagului – una dintre cele mai căutate zone din partea de sud a Timișoara, datorită accesului rapid la centre comerciale și mijloace de transport. Localizare ...

2291 EUR/m2 | 24 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare-ideala pentru locuit sau investitie
14
1

Garsoniera de vanzare-ideala pentru locuit sau investitie

De vanzare garsoniera situata in zona Lipovei la parterul unui bloc de patru nivele.Este amenajata pentru a oferi confort intr-un spatiu compact.Ideala pentru o persoana sau un cuplu,are toate facilitatile necesare pentru a locui.Spatiul eficient compartimentat,usor de intretinut este o investitie foarte ...

2350 EUR/m2 | 14 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului, garsoniera, etaj intermediar
10

Girocului, garsoniera, etaj intermediar

2232 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului, etaj 1- Ap 1 camera decomandat
10

Aradului, etaj 1- Ap 1 camera decomandat

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera decomand, etaj 1,  Buziasului, aproape de Auchan
6

Apartament 1 camera decomand, etaj 1, Buziasului, aproape de Auchan

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat in zona Buziasului, aproape de sensul giratoriu, cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului dar si catre centura. Propietatea se afla la etajul 2, intr-un imobil cu patru etaje. Datorita amplasarii ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, Soarelui
6

Apartament 1 camera, Soarelui

2136 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat
8
1

Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat

2150 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera | Complexul Studentesc
9

Apartament cu 1 camera | Complexul Studentesc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera în Complexul Studentesc, situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, in apropiere Profi, Lidl avand acces rapid la mijloacele de transport in comun si facultati. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata totala de 24.31 mp si prezinta ...

2262 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Ultracentral cu 1 camera | Piata Victoriei
6

Apartament Ultracentral cu 1 camera | Piata Victoriei

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament 1 camera, amplasat intr-o cladire istorica, situat la etajul 3, chiar in inima orasului – Piata Victoriei. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 33 mp si prezinta urmatoarea compartimentare: Hol de acces Dormitor Bucatarie Baie Balcon Confortul ...

2636 EUR/m2 | 33 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

COM 0% Apartament decomandat cu 1 camera | Sagului
11

COM 0% Apartament decomandat cu 1 camera | Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spațios cu 1 camera în zona Sagului, mai exact pe Intrarea Clopotului, situat la parterul înalt al unui bloc anvelopat cu 4 etaje. Pozitionat excelent, imobilul se afla in apropiere de Shopping City, parc, supermarket , precum și de mijloacele ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

sagului, Timisoara, Timis

garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat | zona excelenta
8

garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat | zona excelenta

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - garsoniera , in zona Dacia; - etaj 1/4; -suprafata utila 12 mp; - model cu 1 baie proprie cu cabina de dus; -bloc cu acoperis de tigla; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

2875 EUR/m2 | 12 m2

dacia, Timisoara, Timis

garsoniera | etaj intermediar | mobilat si utilat | zona excelenta |
8

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - garsoniera , in zona Complex Studentesc; - etaj 3/4; -suprafata utila 16 mp; - model cu 1 baie proprie cu cada; -bloc cu acoperis de tigla; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; -blocul este reabilitat termic; - Detalii amenajare : parchet, gresie, ...

2344 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

GARSONIERA AMENAJATA IN ZONA ARADULUI la 48.000 euro
13
2

GARSONIERA AMENAJATA IN ZONA ARADULUI la 48.000 euro

NEO IMOBILIARE va propune spre vanzare o garsoniera ,in zona CL ARADULUI-AGRONOMIE,cu o supraf utila de 21 mp,situat intr un bloc de garsoniere ,la etajul 3 4 ,complet renovat si mobilat ,dispunand de centrala pe bloc.PRET VANZARE 48.000 euro si comision agentie. TEL 0721 830 347

2286 EUR/m2 | 21 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 Cameră | Renovat complet | zona Take– IPJ/ISHO | Ideal investitie
5

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră complet renovată, situată într-o zonă centrală de top, în imediata apropiere de IPJ și complexul rezidențial ISHO Timișoara. Datorită poziției și amenajării, proprietatea este pregătită pentru utilizare imediată, fiind o alegere excelentă ...

2629 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 1 CAMERA ZONA BLAJCOVICI LA `56.000 EURO
9

APARTAMENT CU 1 CAMERA ZONA BLAJCOVICI LA `56.000 EURO

NEO Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, spațios și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită. Locație: zona Ronat–Blascovici, strada Lisabona Suprafață utilă: 33 mp Etaj: 3 din 4 Preț: 56.000 € (ușor negociabil) Comision agenție aplicabil Telefon: 0721 830 ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera Buzieasului, etaj intermediar
6
5

Garsoniera Buzieasului, etaj intermediar

Estate Group prezinta spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, zona Buziasului, la etajul 3 in imobil cu regim de inaltime P+4, semidecomandat, cu suprafata de aproximativ 22MP cu minibucatarie si baie cu dus. Garsoniera se vinde complet mobilat si utilat, conform pozelor. Pret: 34.990 EURO + ...

1590 EUR/m2 | 22 m2

buziasului, Timisoara, Timis

apartament cu 1 camera in CL ARADULUI LA 76.000 euro
8

apartament cu 1 camera in CL ARADULUI LA 76.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, mobilat și utilat, ideal pentru locuit sau investiție. Apartamentul are o suprafață utilă de 35 mp + balcon de 4 mp și este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, construit în anul 1991. Compartimentare: • hol de acces ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea