Apartamente 2 camere

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, Maratei 2
6
1

Apartament 2 camere, etaj 1, Maratei 2

Apartament de 2 camere, etaj 1 situat pe mijloc intre apartamente, calduros si luminos, este izolat exterior. Apartamentul este decomandat, are 54 mp utili din care 4 m are balconul. Detine boxa, necesita renovare completa. Este situat in zona Maratei 2. Alte Detalii Etaj / Total etaje 1 / Suprafata ...

1019 EUR/m2 | 54 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Bucatarie inchisa. Etaj intermediar. Aproape de Lidl.
9
1

Bucatarie inchisa. Etaj intermediar. Aproape de Lidl.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc NOU, cu bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, langa Calea Timisoarei, aproape de multiple magazine si de mijloacele de transport in comun. Bine compartimentat, 48 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie ...

1956 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare- zona Hanul cu Peste
17

Apartament cu 2 camere de vânzare- zona Hanul cu Peste

COMISION 0% Vă propunem spre achiziție un apartament modern cu 2 camere, situat în Mamaia-Sat, zona Hanul cu Pește. Proprietatea dispune de o suprafață utilă de 43 mp, la care se adaugă două terase generoase, fiecare de aproximativ 4,5 mp, ideale pentru momente de relaxare în aer liber, fie că îți ...

2518 EUR/m2 | 43 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere 0% comision
18

Apartament 2 camere 0% comision

Vă propunem spre vânzare un apartament luminos și bine întreținut, situat într-o zonă strategică a orașului. Este o locuință gata de mutat, ideală pentru o familie tânără sau ca investiție sigură pentru închiriere. - Detalii Tehnice și Beneficii: Suprafață: Aproximativ 44 mp (include balconul). Etaj: ...

1295 EUR/m2 | 44 m2

decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Comision 0% I 2 camere, 3 balcoane, loc de parcare I Kristal Residence
13

Vanzare apartament 2 camere decomandat, cu o suprafata utila de 52 mp si 66 mp suprafata totala. Se vinde complet mobilat si utilat, cu electrocasnice premium in garantie (+3 ani): masina de spalat vase, masina de spalat rufe cu uscator si frigider cu dozator de apa. Apartamentul este luminos, cu spatiu ...

2442 EUR/m2 | 52 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vânzare apartament 2 camere, 42 mp - Bumbești-Jiu - strada Jiului
10
1

Apartment 2 camere – vânzare – suprafață totală 42 mp – strada Jiului – oraș Bumbești-Jiu! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în orașul Bumbești-Jiu, pe strada Jiului. Apartamentul este poziționat la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri și beneficiază de hidroizolație ...

885 EUR/m2 | 39 m2

Bumbesti-Jiu, Gorj

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Aradului
20

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Aradului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

2065 EUR/m2 | 49 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc, 59 mp, zona Planetelor