Apartamente 2 camere

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Companii Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Nou. Etaj 1. Langa Profi - str. Neptun. Finisaje superioare.
8
1

Comision 0%. Vand apartament cu 2 camere, 53 mp utili + balcon, Etaj 1, in bloc Nou, zona Girocului, str. Neptun - langa magazin Profi si statie mijloc de transport in comun, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, ...

1800 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Malu Rosu, 2 camere, cf1, 59000 euro
11
3

Malu Rosu, 2 camere, cf1, 59000 euro

Se vinde ap, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, fara imbunatatiri. Ap. are balcon la toate camerele, cu iesire din bucatarie si sufragerie , este inchis in termopan. Suprafata utila a ap. este de 46,2 m.p., iar balconul in supr. 10,5 m.p. , supr, utila totala este 56,7 m.p. Este disponibil ...

1035 EUR/m2 | 57 m2

Malu%2bRosu, Ploiesti, Prahova

Promovat
Metrou Titan 2 Camere
8

Metrou Titan 2 Camere

Va oferim un apartament de 2 camere, intr-un bloc construit în 1981. Suprafata totala de 58 mp, din care 54 mp utili si 4 mp balcon. Locația acestui apartament este în Titan, la doar 10 minute de metrou Titan. Pretul este negociabil. Se acceptă achiziția prin credit. Oferim asistență completă pentru ...

1644 EUR/m2 | 54 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Exclusivitate | Tomis Nord |  Apartament 2 camere
7
12

Exclusivitate | Tomis Nord | Apartament 2 camere

Cod Agent ( D5 ) Agentia Imobiliara Danicris va propune spre vanzare in Exclusivitate un apartament cu 2 camere semidecomandate , confort 3 , avand o suprafata de 29 mp , fiind situat la parter inalt 4 , in zona Tomis Nord . Apartamentul beneficiază de îmbunătățiri parțiale, oferind posibilitatea de ...

2034 EUR/m2 | 29 m2

Tomis%25252bNord, Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat
10

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere in zona Sagului, complet renovat, cu posibilitate montare CENTRALA termica PROPRIE. Calorifere noi, mobilat si utilat, baie cu geam, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, aer conditionat. Blocul are acoperis. Pret 68.040 ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, su: 46 mp, etaj 2 din 4. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Puncte de interes: -Parc nou amenajat în spatele blocului -Școală Generală 25 la 3 minute de mers pe jos. -Stație de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia etaj 1
4

Apartament 2 camere Dacia etaj 1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 1 din 4 nivele, suprafata utila 39 mp, Timisoara, 39 mp, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare pret 82.000 euro.

2103 EUR/m2 | 39 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, parter, zona Sagului
8

Apartament cu 2 camere, parter, zona Sagului

Va propunem spre achizitie un apartament cu 2 camere semidecomandat aflat la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafața utilă este de 38.69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereți albi și parchet de lemn, dispune de aer conditionat, caldura de la Colterm. Este ...

2026 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Central - 2 camere. La parter!
6
5

Central - 2 camere. La parter!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, aproape de Facultatea de constructii si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

vanz ap 2 cam uta ared
10
8

vanz ap 2 cam uta ared

vanz ap 2 cam uat ared langa stadinon uta et5 confort 1 bucatarie baie cu dus dormitor matrimonial tersa mare termopan usa metal pereti exteriori izolati, se vinde mobilata si utilata Zona buna si pentru investitii (se cauta chirii in zona)

1127 EUR/m2 | 62 m2

UTA, Arad, Arad

Renovat 2 Camere Constantin Brancoveanu
13

Renovat 2 Camere Constantin Brancoveanu

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat pe strada Izvorul Oltului, la etajul 9 din 10, într-un bloc reabilitat termic în 2026. Apartamentul a fost renovat integral în 2026, cu finisaje moderne și materiale de calitate, fiind foarte luminos și gata pentru mutare imediată. Compartimentarea ...

2079 EUR/m2 | 36 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Piata Sudului 2 camere 54mp Berceni
6

Piata Sudului 2 camere 54mp Berceni

Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă excelent conectată din Sector 4, pe Bd. Alexandru Obregia. Proprietatea beneficiază de o poziționare retrasă față de bulevard, oferind un plus de liniște și confort, fiind totodată ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Avantaje ...

1665 EUR/m2 | 54 m2

Sector 4, Bucuresti

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
3

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Bd Cetatii, ap 2 camere semidec, etaj 1 confort 1
16
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina
8
1

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Tipografilor-Take Ionescu, Medicina - cu acces rapid catre punctele de interes, confort 1, semidecomandat, 48 mp Este format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor. Pret 118000 euro .

2458 EUR/m2 | 48 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 2 camere, luminos, bine compartimentat, renovat, bun de mutat, mobilat si utilat, in zona cu centre comerciale, locuri de joaca pentru copii, scoli si gradinite, situat la etajul 7 in bloc de 10 nivele, reabilitat. Fotografia este cu titlu de prezentare. COD 2051

1923 EUR/m2 | 52 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan, 1 Decembrie 1918, McDonald's, Mega Image
4
2

Titan, 1 Decembrie 1918, McDonald's, Mega Image

Apartament cu 2 camere, decomandat, 1 din 8, bloc reabilitat, zona in care regasiti scoli, centre comerciale, locuri de agrement, vegetatie, transport in comun. Apartamentul este curat, ingrijit, imbunatatiri, gresie, faianta, tamplarie PVC cu geam termopan, mobilat daca se doreste. COD P1978

1877 EUR/m2 | 49 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Basarabia, Metrou Costin Georgian
4
1

Titan, Basarabia, Metrou Costin Georgian

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, p din 4, bloc solid, in apropiere de metrou, centre comerciale, scoli, puncte de interes. Apartamentul este bine compartimentat, spatios, bucartaria incapatoare, spatii de depozitare, gresie, parchet, balcon inchis, decent. COD P2027