Apartamente 2 camere

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Companii Incalzire: Incalzire centralizata Etaj: Parter Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Exclusivitate | Tomis Nord |  Apartament 2 camere
7
12

Exclusivitate | Tomis Nord | Apartament 2 camere

Cod Agent ( D5 ) Agentia Imobiliara Danicris va propune spre vanzare in Exclusivitate un apartament cu 2 camere semidecomandate , confort 3 , avand o suprafata de 29 mp , fiind situat la parter inalt 4 , in zona Tomis Nord . Apartamentul beneficiază de îmbunătățiri parțiale, oferind posibilitatea de ...

2034 EUR/m2 | 29 m2

Tomis%25252bNord, Constanta, Constanta

Promovat
Titan, Basarabia, Metrou Costin Georgian
4
1

Titan, Basarabia, Metrou Costin Georgian

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, p din 4, bloc solid, in apropiere de metrou, centre comerciale, scoli, puncte de interes. Apartamentul este bine compartimentat, spatios, bucartaria incapatoare, spatii de depozitare, gresie, parchet, balcon inchis, decent. COD P2027

1788 EUR/m2 | 52 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Central - 2 camere. La parter!
6
4

Central - 2 camere. La parter!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, aproape de Facultatea de constructii si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Titan, Basarabia, Metrou Costin Georgian
4
1

Titan, Basarabia, Metrou Costin Georgian

1788 EUR/m2 | 52 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Metrou
5

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Metrou

Apartament cu 2 camere decomandat, P din 8, bloc reabilitat, scara curata, renovat integral, in apropiere puncte de interes, metrou, centre comerciale, scoli. cod P2014

2885 EUR/m2 | 52 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Titan, Postavarul, Supeco
4
2

Titan, Postavarul, Supeco

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, parter din 10, bloc reabilitat, spatii de depozitare, balcon inchis, in zona cu facilitati, necesita renovare. COD P2003

1471 EUR/m2 | 51 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere, parter, zona Sagului
8

Apartament cu 2 camere, parter, zona Sagului

Va propunem spre achizitie un apartament cu 2 camere semidecomandat aflat la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafața utilă este de 38.69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereți albi și parchet de lemn, dispune de aer conditionat, caldura de la Colterm. Este ...

2026 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere
10
40

Apartament 2 camere

Tomis Nord. Va prezentam in vederea achizitiei un apartament cu 2 camere nedecomandat in suprafata totala de 31 m.p., parter in bloc de 4 etaje , imbunatatiri de actualitate , centrala proprie pe gaze , usi schimbate . Se vinde mobilat si utilat , asa cum se vede in poze . Se afla situat in proximitatea ...

2016 EUR/m2 | 31 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Vanzare apartament 2 camere confort 1 decomandat in Ploiesti, zona Eminescu
13
2

Agentia imobiliara ZARIS RENT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament cu doua camere, decomandat, confort 1 in Ploiesti, zona Eminescu, situat la parterul unui bloc cu regim de inaltime P+3E dat in folosinta in anul 1958, fara risc seismic. Apartamentul are Su 56 mp si 11 mp boxa intabulata. Necesita ...

982 EUR/m2 | 56 m2

Eminescu, Ploiesti, Prahova

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Central - 2 camere. La parter!
6
4

Central - 2 camere. La parter!

1960 EUR/m2 | 50 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Vanzare 2 camere Basarabia - Arena Nationala
11

Vanzare 2 camere Basarabia - Arena Nationala

Apartamentul este amplasat la parterul unui bloc reabilitat, cu regim de inaltime P+10 E, situat în zona Basarabia, pe strada Herta. Este decomandat, luminos, renovat complet, dispune de gresie, faianta, instalatii sanitare noi, usa metalica, loc de parcare ADP si posibilitate de balcon mare. Apartamentul ...

2280 EUR/m2 | 50 m2

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Apartament de 2 camere mobilat,renovat - Sector 4
9
2

Apartament de 2 camere mobilat,renovat - Sector 4

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parterul unui bloc cu 10 etaje, pe Strada Semenic nr. 1, Sector 4 o zonă liniștită, cu acces rapid către transportul public, centre comerciale, școli, grădinițe, spații verzi și puncte de interes din zona Șoseaua Olteniței Orășelul Copiilor Tineretului. Locuința ...

2216 EUR/m2 | 37 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Berceni | Emil Racovita | Mobilat utilat | Parcare | Metrou 9'
10
4

VALACORA IMOB vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în cartierul Berceni, la doar câteva minute de mers pe jos de stația de metrou Piața Sudului. > Localizare Poziționare excelentă, în zona Fântâna Florilor, cu acces rapid către mijloacele de transport în comun, ...

1765 EUR/m2 | 51 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Calea Griviței metrou parter din 7
7
30

Calea Griviței metrou parter din 7

Calea Griviței metrou Griviței parter din 7mobilat utilat bloc reabilitat termic fără risc seismic aproape metrou, toate actele la zi. Se vinde mobilat și utilat.

1740 EUR/m2 | 50 m2

Grivitei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina
8
1

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Tipografilor-Take Ionescu, Medicina - cu acces rapid catre punctele de interes, confort 1, semidecomandat, 48 mp Este format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor. Pret 118000 euro .

2458 EUR/m2 | 48 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Exclusivitate | Tomis Nord |  Apartament 2 camere
7
12

Exclusivitate | Tomis Nord | Apartament 2 camere

2034 EUR/m2 | 29 m2

Tomis%25252bNord, Constanta, Constanta

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat - complex privat - curte 30 mp - 110.000 euro
12

Apartamentul are 2 camere, decomandat, cu suprafata utila de 52 mp + curte 30 mp, fiind situat intr-un bloc nou la limita dintre Timisoara si Giroc. Apartamentul dispune de termostat in fiecare camera, centrala proprie, incalzire in pardoseala TECE, aparataje electrice Gewiss, geamuri cu 5 camere profil ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament parter cu balcon
8
2

Apartament parter cu balcon

Apartament confort 2, semidecomandat, partial mobilat, zona Sabinelor-Mihai Bravu, parter cu balcon autorizat.Toate actele sunt la zi, bun pentru creditare. Totul la 50000 euro. Tel. 0726461287

1220 EUR/m2 | 41 m2

Mihai%2bBravu, Ploiesti, Prahova

Tomis Nord- apartament cu 2 camere
10
30

Tomis Nord- apartament cu 2 camere

Tomis Nord apartament cu 2 camere decomandate,52 mp,parter inalt cu balcon,mobilat,utilat,centrala pe gaz.Locatia prezinta imbunatatiri si are acces facil la toate punctele de interes din zona:scoala,gradinita,piata Ciresica,Penny.Se vinde cum este prezentat in poze . CONTACT IN GALERIA FOTO!

1827 EUR/m2 | 52 m2

Tomis+Nord, Constanta, Constanta

Salvează căutarea