Apartamente 2 camere Bacau

Promovat
Apartament 2 camere, complet mobilat, Cornisa Bistritei, Bacau
10

Proprietar, vând apartament 2 camere semidecomandat, complet mobilat și parțial utilat situat pe strada Cornisa Bistritei, in zona scolii 10: etaj 4 cu șarpantă - pod înalt perfect pentru depozitare centrala termica parchet laminat izolat termic pe exterior cu polistiren 10 cm și interior cu 5 cm uși ...

1198 EUR/m2 | 50 m2

Bacau, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament Bacau
10
2

Vand apartament Bacau

Vand apartament 2camere nedecomandate Bacau, etaj 4, izolatia facuta anul trecut, debransat de la sistemul de incalzire centralizata. Apartamentul este situat intr -o zona foarte buna a orasului, aproape de Piata Sud, magazine, scoli, statii de autobuz , parc, spital si alte puncte de interes.Ideal pentru ...

1000 EUR/m2 | 40 m2

Bacau, Bacau

Vind Apartament renovat Narcisa
10
1

Vind Apartament renovat Narcisa

Ap.renovat complet si mobilat complet,(bucătărie mobila la comanda ) inclus electrocasnice noi. (Totul este nou in apartament. ) A fost schimbata si inst.sanitara cât si inst.electica.

1396 EUR/m2 | 48 m2

Bacau, Bacau

Apartament 2 camere decomandat, Tg. Ocna.
5

Apartament 2 camere decomandat, Tg. Ocna.

Apartament 2 camere, decomandat, etaj 4 cu acoperiș nou, izolat exterior. Apartamentul este renovat de la cota 0. Schimbat instalație electrica, termica, sanitară. Centrala nouă Immergas, prin condensare, instalație pe cupru. Uși noi, termopane, gresie , faianță, Apartamentul este situat în spatele ...

1343 EUR/m2 | 54 m2

Targu Ocna, Bacau

Vand apartament 2 camere f spatios Cornisa Bistriței , parter
10
21

Apartament 2 camere , f spatios, mobilat , utilat, deosebit, parter, bloc 4 etaje anvelopat. Are termopane , faianta, gresie,parchet, centrala, renovat recent Are 3 debarale incapatoare, transformate in dressing. Apartament situat in zona linistita, la strada, inconjurat de mult spatiu verde. Facilitati ...

1308 EUR/m2 | 52 m2

Cornisa, Bacau, Bacau

apartament
7

apartament

Vând apartament 2 camere decomantat zona politie pașapoarte str.aviatorilor . suprafața utila 60 mp plus 2 boxe cu acte în regula de 15mp respectiv 8mp.blocul e de 2 etaje din cărămidă. Apartamentul a fost renovat acum 5ani pana la cărămidă, are centrala termica,instalație pe cupru,apa separata ,rulouri ...

1250 EUR/m2 | 60 m2

Bacau, Bacau

 Vand apartament cu 2 decomandate
5
3

Vand apartament cu 2 decomandate

apartamentul este la etaj 3,suprafata totala de 55,80 mp,pe mijloc,izolat,geamuri termopa centrala pe gaz noua,gresie,faianta,parchet apartamentul se vinde mobilat si utilat conform pozelor.Pret 58 000 euro.Cu predare in momentul vanzarii

1039 EUR/m2 | 56 m2

Comanesti, Bacau

Apartament 2 camere langa ateneu
5
10

Apartament 2 camere langa ateneu

Proprietar,ofer spre vânzare apartament 2 camere, ultracentral, situat pe strada loniţă Sandu Sturza, et.3, semidecomandat, suprafața totală 45mp,utili 42,62mp. Imobilul are centrală proprie, tâmplărie termopan(mai puțin la balcon), uşă metalică nouă. Pret negociabil. Pentru detalii şi programare vizionare, ...

1065 EUR/m2 | 43 m2

Bacau, Bacau

Vand apartment
6
1

Vand apartment

Vand Ap 2 camere, in Buhuși Tineretului (Bc) et j 1 ,bucatarie, baie, 2 holuri izolat termic(10 cm) centrala termica pe cupru, termopane, usa metalica, detector gaze, masina de spalat, aragaz, frigider, hota, sanitarie noi proaspat renovat, parchet, gresie, faianta se vinde cum se vede. Pret 28k tel. ...

700 EUR/m2 | 40 m2

Bacau, Bacau

Vand apartament 2 camere
5
1

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, , amplasat pe Strada Bucegi nr. 144, intr-un bloc renovat total in anul 2025, aflat intr-o zona in continua dezvoltare, cu acces facil catre supermarketuri (Kaufland, Lidl, noul complex Aurora Retail Park), aeroport si mijloace de transport public. Apartamentul ...

1553 EUR/m2 | 38 m2

Narcisa, Bacau, Bacau

Apartamente NOI de vânzare - Târgu Ocna
10
1

Apartamente NOI de vânzare - Târgu Ocna

OPORTUNITATE RARĂ! Apartamente disponibile într-un imobil nou, modern, situat în centrul orașului Târgu Ocna. - Singura construcție cu apartamente noi din oraș - Locație excelentă, în apropierea Piațetei Primăriei Târgu Ocna - Doar 6 din 8 unități mai sunt disponibile, cu suprafețe cuprinse între 46-52 ...

1327 EUR/m2 | 52 m2

Targu Ocna, Bacau

Proprietar vând apartament cu doua camere în Floresti Cluj (fără agenție)
8
1

Apartament cu doua camere, doua balcoane, mobilat și utilat se poate locuii imediat, este liber . Se poate vedea pe strada porii nr.150 b la etajul doi, are 53 mp parcare lângă bloc

1679 EUR/m2 | 53 m2

Parava, Bacau

Bulevardul Republicii 27 Onesti
3
22

Bulevardul Republicii 27 Onesti

Alege Agenția Imobiliară PREMIUM IMOBILIARE ONESTI BULEVARDUL REPUBLICII, NR. 27 [ I M O B I L I A R E O N E S T I . R O ] Descoperă Oportunitatea Ideală cu Premium Imobiliare Onești! Ai un apartament, o casă sau un teren de vânzare? Sau poate ești în căutarea locuinței perfecte? Vino la noi! Avem ...

420 EUR/m2 | 50 m2

Central, Onesti, Bacau

Apartament 2 camere Banca Națională 2

Apartament 2 camere Banca Națională

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, termopan, centrală proprie, parchet lemn, etaj 3 din 3 cu acoperiș, strada Banca Națională. Liber. Preț negociabil.

1310 EUR/m2 | 42 m2

Central, Bacau, Bacau

Vand apartament cu 2 camere  decomandate
10
13

Vand apartament cu 2 camere decomandate

Vand Apartament mobilat in zona strr.Tazlaului bl.3 sc.b ap.09 etaj 2 2 cu 2 camere, decomandat foarte spatios cu balcon de 6 ,3 metri , 58 m locuibil,79 construibil.. cu geam la baie care este cel mai important pt a aerisii baia,. si cuprinde beci la subsol..aceeasi dimensiune si inaltime ca un dormitor...acoperisul ...

1013 EUR/m2 | 79 m2

Nord-Vest, Bacau, Bacau

Apartament de vanzare 2

Apartament de vanzare

Apartamentul este situat in centrul orasului, strada T. Vladimirescu la etaj 2. Are o suprafata de 40 m patrati, centrala proprie, ferestre termopan, balcon inchis si usa metalica.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Moinesti, Bacau

2 camere decomandat, zona Bistrița lac, 4 4
5
6

2 camere decomandat, zona Bistrița lac, 4 4

Se vinde apartament decomandat cu 2 camere Bistrița Lac, construit în anul 1991, fără risc seismic, situat într-o zonă centrală și liniștită, aproape de magazine, școală, piața centrală, transport și alte facilități. Ideal pentru locuit sau investiție. Detalii apartament: Apartamentul este renovat, cu ...

1250 EUR/m2 | 44 m2

Bistrita%252525252bLac, Bacau, Bacau

Vand apartament 2 camere 1

Vand apartament 2 camere

Apartament 2 camere decomandate, 2 balcoane , sup totala 56 mp mobilat zona centrala a Moinestiului Select Et 4

768 EUR/m2 | 56 m2

Moinesti, Bacau

vanzare sau schimb 1

vanzare sau schimb

vând apartament 2camere semidecomandat Republicii în Buhusi sau schimb cu apartament Bacău plus diferenta.Recent renovat și parțial locuibil luminos cu vedere stradala la toate camerele.Centrala proprie izolat exterior alaturi dispuneți de uscător și boxa subsol.

688 EUR/m2 | 64 m2

Buhusi, Bacau

1198 EUR/m2 | 50 m2

Bacau, Bacau

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie 3

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie

-B-ul Oituz ;4 camere ,termopan, centrala ,balcon,doua bai liber ,etaj 4 50000 euro -str Tineretului ;2 camere ,termopan,centrala,doua bai ,boxa, parter suprainaltat 43000euro

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

Salvează căutarea