Apartamente 2 camere Oradea Nufarul Bihor

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE | BLOC NOU |  PRIMA NUFARUL | ORADEA |
16

APARTAMENT 2 CAMERE | BLOC NOU | PRIMA NUFARUL | ORADEA |

UP IMOBILIARE va prezinta, in exclusivitate, o oferta deosebita: Apartament cu 2 camere, la parter, mobilat utilat, in cartierul PRIMA Nufarul, strada Piata Nucetului nr 9. Apartamentul este compus din: 1 dormitor, 1 living, 1 bucatarie, 1 baie si 1 balcon deschis. Se afla la parterul inalt unui bloc ...

2274 EUR/m2 | 47 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat, Nufarul
8

Apartament cu 2 camere decomandat, Nufarul

SIMRA IMOBILIARE PROPUNE IN EXCLUSIVITATE Apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafata utila de 40 mp, situat la parter intr-un bloc cu 4 etaje. Imobilul este compus din: - hol - bucatarie - baie cu geam - 2 camere - balcon inchis. Apartamentul este situat aproape de mijloacele de transport ...

1895 EUR/m2 | 40 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare  Nufarul, etaj 1
7

Apartament de vanzare Nufarul, etaj 1

Apartament tip Z, etaj 1, disponibil sub pretul pietei. Compartimentare eficienta, locatie buna si acces rapid catre puncte de interes. Ideal pentru locuit sau investitie, cu raport excelent calitate-pret. Cod ofertă / ID BLITZ: P172883

1800 EUR/m2 | 35 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente NOI 0% Comision - Nufarul
4
1

Antony Estate | Apartamente NOI 0% Comision - Nufarul

Antony Estate CO vă propune spre vânzare apartamente moderne cu 2 și 3 camere, disponibile în multiple configurații și compartimentări, în cadrul unui nou ansamblu rezidențial premium, situat cartierul Nufarul.Proiectul este conceput atât pentru locuit, ...

2032 EUR/m2 | 47 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat, Nufarul
8

Apartament cu 2 camere decomandat, Nufarul

1895 EUR/m2 | 40 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Apartament modern 53 mp  pe 2 niveluri -  complet utilat – Nuf #259;rul
14
2

Apartament modern 53 mp pe 2 niveluri - complet utilat – Nuf #259;rul

Apartament modern pe 2 nivele, 53 mp ndash; ideal locuinta sau investitie, Nufarul Apartament luminos, orientare vest (soare dupa-amiaza), situat pe str. Bumbacului, langa Prima Green. Complet mobilat si utilat, recent renovat ndash; gata de mutare. Compartimentare eficienta: Nivel 1: hol, bucatarie ...

1500 EUR/m2 | 53 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Apartament 2 camere - parter - decomandat - Nufarul, aproape de Lotus
10
1

Apartament 2 camere decomandat - Nufarul, aproape de Lotus Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere decomandate situat in cartierul Nufarul, la aproximativ 5 minute de mers pe jos de Lotus Center si in apropiere de Liceul Onisifor Ghibu. Apartamentul are o suprafata utila de 40 mp si este situat ...

1950 EUR/m2 | 40 m2

nufarul, Oradea, Bihor

se vinde apartament 2 camere
5
3

se vinde apartament 2 camere

ap.doua camere Nufăru

2047 EUR/m2 | 43 m2

Nufărul, Oradea, Bihor

Apartament cu 2 camere de vanzare
10

Apartament cu 2 camere de vanzare

De vanzare apartament cu 2 camere. Apartamentul este pe strada Grigore Moisil chiar langa liceul Betel. Este compus din living open space, dormitor, dresing si baie. Mai multe detalii si informatii la telefon.

1712 EUR/m2 | 73 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere, Q et. 3 din 4 în Nufărul, pe Aleea Onisifor Ghibu
8
18

Apartament cu 3 camere pe aleea Onisifor Ghibu, etaj 3 din 4. Situat vizavi de grădiniță, în imediata apropiere a parcului și a liceului Onisifor Ghibu. Este conectat la rețeaua de apă geotermala și dotat cu contoare wireless. Zona plină de verdeață, apartament luminos si aerisit. Balconul este închis ...

1855 EUR/m2 | 62 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Apartament cu 2 camere etajul 4-5 vis-a-vs de Green Residence
10
7

Davilas Imobiliare va propune spre achiziție un Apartament cu 2 camere (garsonieră + mansardă) – mobilat și utilat complet! Locație: Strada Bumbacului, etaj 5 (fără lift) – vis-a-vis de Prima Green Residence Suprafață construită: 65 mp Suprafață utilă: 52,77 mp Preț: 76.500 Euro (aprox. 1.419 ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Lotus - Grandhill Residence
6

Vă oferim spre vânzare un apartament modern și luminos, situat în cartierul rezidențial Gradhill, una dintre cele mai apreciate zone din Nufărul, Oradea. Locuința este amplasată la etajul 6 din 10, într-un imobil nou, oferind o panoramă deosebită asupra orașului. Se vinde la cheie, cu finisaje moderne ...

2867 EUR/m2 | 42 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Apartament 2 camere
8
3

Apartament 2 camere

De vânzare apartament 2 camere tip R, în cartierul Nufărul, lângă Liceul Onisifor Ghibu Are si boxă de depozitare ,mare. Persona fizică, fără agenți imobiliar. Preț 84000

1050 EUR/m2 | 80 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Apartament semidecomandat cu 2 camere, mobilat - Nufarul
9
3

Apartament semidecomandat cu 2 camere, mobilat - Nufarul

Blitz Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere la etajul 4/4, bloc cu acoperis de tigla. Apartamentul se vinde complet mobilat fiind situat in fata Colegiului National Onisifor Ghibu, intr-o zona foarte linistita, cu spatii comerciale, zone verzi si acces la mijloace de transport ...

1627 EUR/m2 | 51 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Vind uscatorie etajul 4 dotată cu geamuri termopan mașină de spălat noua canapea  ,televizor   utila
5

Vind uscatorie etajul 4 dotată cu geamuri termopan mașină de spălat noua canapea ,televizor utila

Vind uscatorie etajul 4 in Nufărul mobilata parțial ,cu mașina de spălat noua canapea televizor are baie separat se vinde de la proprietar

2389 EUR/m2 | 9 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE | BLOC NOU |  PRIMA NUFARUL | ORADEA |
16

APARTAMENT 2 CAMERE | BLOC NOU | PRIMA NUFARUL | ORADEA |

2274 EUR/m2 | 47 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Apartament cu 2 camere la mansarda, 53 mp, Nufarul, renovat
10
3

Apartament cu 2 camere la mansarda, 53 mp, Nufarul, renovat

Apartament luminos și primitor, de 53 mp util in Oradea, zona Nufărul. Orientarea ferestrelor spre vest asigură soare pe tot parcursul după-amiezii. Apartamentul este gata de locuit, fiind in totalitate mobilat și utilat si nu mai necesita nicio investitie. Situat la etajul 5 (fără lift), pe strada ...

1500 EUR/m2 | 53 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Vând apartament 2 camere
10
2

Vând apartament 2 camere

Ofer spre vânzare apartament in bloc de cărămidă cu 4 etaje într-o zonă foarte liniștită din cartierul Nufărul. Apartamentul este situat la parter și este compus din antreu, baie, debara, dormitor, living cu bucătărie open space și o încăpere mică ( fosta bucătărie). Locuința are o suprafață construită ...

1997 EUR/m2 | 36 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Apartament 2 camere, 34 mp, etaj 3 – Nufărul
6
1

Apartament 2 camere, 34 mp, etaj 3 – Nufărul

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, luminos și primitor, situat în cartierul Nufărul. Cu o suprafață utilă de 34 mp, această locuință vă oferă confort maxim într-un spațiu ușor de întreținut. Detalii Cheie: • Suprafață: 34 mp (ideal pentru locuit sau investiție/chirie). • Etaj: ...

2026 EUR/m2 | 34 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Apartament nou, semifinisat, cu 2 camere in Oradea
11

Apartament nou, semifinisat, cu 2 camere in Oradea

Blitz va prezinta un apartamentul cu 2 camere la parter, 61,29 mp utili, centrala proprie pe gaz si incalzire in pardoseala iti garanteaza un confort termic superior. Predat la stadiul de semifinisat, ai libertate totala sa il amenajezi exact asa cum visezi. Constructie noua, ansamblu modern, investitie ...