Apartamente 2 camere Brasov

Promovat
Apartament vanzare! Pentru plata cash pretul este de 129000
10
2

Apartament vanzare! Pentru plata cash pretul este de 129000

Acest apartament de 2 camere se află la etajul 4 într-un bloc construit în 2018, cu pardoseli din parchet și gresie. Este gata de utilizare și include facilități precum mobilier, mașină de spălat, masina de spalat vase, frigider și plită. În plus, dispune de balcon, debara și beci, oferind spațiu pentru ...

2700 EUR/m2 | 50 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
Proprietar vand apartament 2 camere,40 mp, semidecomandat, Astra, Brasov
7
12

Proprietar vand apartament 2 camera semidecomandat cu o suprafata utila de 40mp situat pe bulevardul Saturn. Situat la etajul 4 din 4 are vedere panoramica la parc si catre Tampa Este aproape de gradinita,scoala, magazine (Lidl, Profi) si piata Astra. Bine conectat la transportul public (statie de autobuz ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

Astra, Brasov, Brasov

Promovat
Apartament 2 camere complet mobilat
10
7

Apartament 2 camere complet mobilat

Apartament 2 camere modern complet mobilat și utilat Tractorul, Brașov Preț: 146.000 Telefon: Se vinde apartament modern cu 2 camere, situat în cartierul Tractorul din Brașov, într-o zonă liniștită și foarte bine conectată la facilitățile orașului. Apartamentul are 52,32 mp utili, la care ...

2607 EUR/m2 | 56 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
Proprietar-Apartament 2 camere Astra, et.4
10
5

Proprietar-Apartament 2 camere Astra, et.4

Proprietar, vând apartament 2 camere et.4 4 cu suprafața de 48mp si structura semidecomandata într-un bloc izolat termic. Apartamentul este liber la vânzare și dispune de: sufragerie, dormitor, bucătărie semimobilata mare, baie, debara, balcon. Imobilul dispune și de loc de parcare. Referitor la poziție, ...

1750 EUR/m2 | 48 m2

Astra, Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare 2 camere racadau
10
10

Apartament de vanzare 2 camere racadau

De vanzare! Proprietar Apartament 2 camere 40 mp Racadau etaj 4 4 bloc de caramida tip vila, zona linistita, priveliste superba, scara curata. Specific ca apartamentul provine din garsoniera unde s-a mai amenajat o camera intr-un spatiu mort al blocului Acoperisul a fost renovat complet in 2021. ...

1825 EUR/m2 | 40 m2

Racadau, Brasov, Brasov

vand apartament 2 camere Avangarden3
10

vand apartament 2 camere Avangarden3

Acest apartament cu 2 camere este situat la etajul 4 dintr-un bloc cu 8 etaje, construit în 2012. Este gata de utilizare și dispune de mobilier, bucătărie separată și aer condiționat. Facilitățile includ mașină de spălat, mașină de spălat vase, plită și cuptor. Are o terasă ( balcon deschis ), ideala ...

2327 EUR/m2 | 55 m2

Bartolomeu, Brasov, Brasov

De vânzare Apartament 2 camere, Astra
5

De vânzare Apartament 2 camere, Astra

Proprietar, vând apartament 2 camere, cartier Astra, suprafață utilă 48 m2, etaj 4 Apartamentul se vinde mobilat și utilat. Preț: 89.900 euro Telefon: Nu colaborez cu agenții!

1873 EUR/m2 | 48 m2

Astra, Brasov, Brasov

Promovat
7
12

1963 EUR/m2 | 40 m2

Astra, Brasov, Brasov

Vand apartament 2 camere decomandate 2

Vand apartament 2 camere decomandate

Vand apartament 2 camere decomandate zona Câmpului nou.

5 EUR/m2 | 54 m2

Fagaras, Brasov

Apartament tip studio
10
5

Apartament tip studio

Apartament tip studio de vânzare, situat la limita dintre Sânpetru și Brașov (administrativ în Sânpetru), la o distanță de două stații de Mall Coresi, având o suprafață de 52m , bloc nou (2016), etajul 4 din 6, izolat termic, toate utilitățile. Deține balcon, boxă subsol și loc de parcare.

1894 EUR/m2 | 52 m2

Rulmentul, Brasov, Brasov

Ocazie !! Oportunitate investitie Centrul Civic - Afi Mall !!
10
18

Oportunitate investitie in Centrul Civic al Brasovului !! Vand apartament 2 camere , confort 1 decomandat, situat pe B-ul 15 Noiembrie in imediata apropiere a Afi Mall Brasov. Apartamentul dispune de centrala termica, proprie, termopane, usa metalica, gresie, faianta , parchet, usi interior schimbate, ...

1810 EUR/m2 | 58 m2

Centrul%252bCivic, Brasov, Brasov

PARTICULAR. Vând Apartament 2 camere
5
2

PARTICULAR. Vând Apartament 2 camere

PARTICULAR. Vând Apartament 2 Camere Semi-Decomandat În BRAȘOV, Municipiul Săcele, Strada Episcop Popeea nr. 29, Etaj 4 4, Bloc Izolat Termic, Ușă

1000 EUR/m2 | 55 m2

Sacele, Brasov

Promovat
Proprietar-Apartament 2 camere Astra, et.4
10
5

Proprietar-Apartament 2 camere Astra, et.4

1750 EUR/m2 | 48 m2

Astra, Brasov, Brasov

Apartament 2 camere confort 1 Astra  Saturn
6
7

Apartament 2 camere confort 1 Astra Saturn

Apartament confort 1, situat in zona Astra- Saturn Compus din 2 camere, bucatarie,camara, 2 debarale, 2 holuri baie, balcon inchis Suprafață 50 mp Dotari: gresie, faianta, parchet Loc de parcare concesionat, bloc izolat Pentru detalii suplimentare si vizionare, va rugam sa ne contactati ID intern: ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Astra, Brasov, Brasov

Direct proprietar | Apartament 2 camere premium Urban Plaza | complet mobilat si utilat | parcare
10
1

Un apartament amenajat exact așa cum ar trebui să fie un spațiu în care te poți muta imediat, fără compromisuri și fără investiții suplimentare. Sunt direct proprietar si nu doresc colaborare cu agentii. Situat în Urban Plaza Brașov, la etajul 4, apartamentul beneficiază de orientare sud-est și lumină ...

3561 EUR/m2 | 57 m2

Astra, Brasov, Brasov

apartament 2 camere
5

apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vânzare Zona Combinat Plopului, Făgăraș Vând apartament cu 2 camere situat în zona Combinat Plopului din Făgăraș, la etajul 4 din 4. Apartamentul este decomandat luminos și bine compartimentat, ideal pentru locuit sau Detalii: Suprafață: _54__ mp Etaj: 4 4 Compartimentare: ...

435 EUR/m2 | 54 m2

Fagaras, Brasov

Apartament cu 2 camere, Astra, Brașov
10
2

Apartament cu 2 camere, Astra, Brașov

Apartament cu 2 camere semidecomandat, 49.36 mp, zona Astra - Gemenii, Brașov. Structură: Hol; Bucătărie + sufragerie + balcon (open space) Hol intermediar + dressing Baie Dormitor Finisaje interioare: Ușă intrare: metal; Tâmplarie ferestre: pvc, ...

1930 EUR/m2 | 50 m2

Brasov, Brasov

Apartament de vânzare. Exclus Agenti. Exclus credit imobiliar. Vă rog nu deranjați inutil.
5
3

Decomandat, două camere ,i l Caragiale bl 2a SC b,4 4. Fără îmbunătățiri. Geamuri termopan, ușă metalica. Preț 47990 EURO negociabil.

1116 EUR/m2 | 43 m2

Rasnov, Brasov

Promovat
Apartament vanzare! Pentru plata cash pretul este de 129000
10
2

Apartament vanzare! Pentru plata cash pretul este de 129000

2700 EUR/m2 | 50 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Apartament renovat complet 2 camere Florilor Brasov
10
3

Apartament renovat complet 2 camere Florilor Brasov

Apartament 2 camere renovat ideal pentru locuire imdiata sau închiriere Florilor, Brașov Aleea Violetelor zonă liniștită, cu acces rapid către transport, magazine și facilități. Suprafață utilă: 34,6 mp | Etaj 4 4 | Semidecomandat Complet renovat gata de mutare sau închiriere imediată Stare foarte ...

2054 EUR/m2 | 35 m2

Florilor, Brasov, Brasov

apartament 2 camere baie balcon
5
2

apartament 2 camere baie balcon

De vânzare apartament 2 camere Vând apartament 2 camere, situat pe Strada Plopului, zona Combinat, la etajul 4 din 4. Centrală termică Geamuri termopan Bucătărie + baie Utilități la zi Garaj mare inclus (2 mașini) Preț: 23.500 Pentru detalii, mesaj în privat.

435 EUR/m2 | 54 m2

Fagaras, Brasov

Scriitorilor 2 camere 2 băi
10
1

Scriitorilor 2 camere 2 băi

Persoană fizica vând in Scriitorilor pe str. Ion Slavici, 2 camere, decomandat, confort 0, 2 bai, 1 balcon, 4 4, loc de parcare lângă bloc pozitie sudica, bloc construit in1985, izolat termic. Apartamentul este ultra-imbunatatit recent, mobilat si utilat, totul nou. Fara probleme la izolația acoperișului. ...