Apartamente 2 camere Brasov

Apartament doua camere zona Grivitei
17
2

Apartament doua camere zona Grivitei

STARTIMOB va propune spre achizitie un apartament situat in zona Grivitei, intr-un bloc construit in anul 1980, mai exact pe str. Emil Racovita. Apartamentul este situat la etajul 2 intr-un bloc anvelopat de 4 nivele, are o suprafata utila de 50 mp, cu vederea spre sud, o structura decomandata si este ...

2360 EUR/m2 | 50 m2

Grivitei, Brasov, Brasov

Promovat
+Bonus! Cu orizont catre munti, decomandat, accesorizat, parcare, Isaran, Coresi, Tractorul, Brasov
13

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare Daca esti in cautarea unui camin complet, intr o zona Premium, aceasta este alegerea perfecta! Ascendent Imobiliare Te invita sa descoperi in EXCLUSIVITATE, un apartament care imbina perfect confortul, eleganta si linistea, situat intr-unul ...

2443 EUR/m2 | 70 m2

tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
Locuinta ta din Craiter | Apartament 2 camere decomandat | Comision 0%
20

Descoperă cartierul Craiter din Brașov – o zonă tot mai apreciată pentru liniștea și siguranța pe care le oferă. Beneficiezi de toate facilitățile necesare unui trai confortabil: parcuri, creșă, grădiniță, școală, piață, farmacii și magazine, plus acces rapid către principalele puncte de interes ale ...

2250 EUR/m2 | 44 m2

Craiter, Brasov, Brasov

Promovat
Apartament 2 camere, B-dul Victoriei
20

Apartament 2 camere, B-dul Victoriei

Agenţia Remax Evolution vă propune spre vânzare, cu comision 0% din partea cumpărătorului: Apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu hol, bucătărie, debara, baie cu aerisire, situat la etajul 3 din 7 al unui bloc izolat termic, an construcţie 1962, confort 1, suprafaţa utilă 46,5 mp + balcon de 3,5 ...

2500 EUR/m2 | 50 m2

Garii, Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Astra
20

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Astra

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-o zona foarte bine conectata si apreciata, Calea Bucuresti nr. 35, Brașov. Locuinta are o suprafata utila de 60 mp, la care se adauga balcon, oferind un spatiu generos si bine compartimentat. Apartamentul ...

1830 EUR/m2 | 60 m2

Astra, Brasov, Brasov

Promovat
COMISION 0% | APARTAMENT 2 CAMERE | DECOMANDAT | DRESSING | ETAJ 7/10
20

Sunt Alexandroae Marian de la RE/MAX Evolution și astăzi îți propun spre vânzare, în sistem de reprezentare exclusivă și cu 0% comision pentru cumpărător, un apartament decomandat de 2 camere, situat în cartierul Tractorul, pe strada Ioan Popasu nr. 52, bloc nou — una dintre cele mai dinamice și apreciate ...

2641 EUR/m2 | 53 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Apartament 2 camere mobilat - Stupini - Parcare Inclusa
8

Apartament 2 camere mobilat - Stupini - Parcare Inclusa

Apartament cu 2 camere, situat în Stupini – Brașov. Apartamentul are o suprafață utilă de 54 mp și se află într-un imobil nou, construit în 2022. Locuința este compartimentată modern, cu living spațios și bucătărie open-space, dormitor separat și baie. Se vinde complet mobilată și utilată, fiind gata ...

1759 EUR/m2 | 54 m2

Brasov, Brasov

Promovat
Rezidenta insorita,oportunitate personalizare, balcon si terasa,Centru Civic.-.Garii
16
1

Comision cumparator: 2% +tva, din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o rezidenta apreciativa, structurata pe 3 camere, situata in aria centrala a Brasovului, la corelarea dintre zonele Centru Civic si Garii, respectiv pe Bulevardul Victoriei. Amplasat ...

1953 EUR/m2 | 68 m2

central, Brasov, Brasov

Apartament decomandat 2 camere etaj intermediar cu lift de vanzare
4
18

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 52 mp, zona Garii , Fagaras.           Avantaje majore ale acestui apartament:          • Pretabil investitie sigura • Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare ...

865 EUR/m2 | 52 m2

Fagaras, Brasov

Apartament 2 Camere ( 62MP TOTALI ) - Vivamus Residence
8

Apartament 2 Camere ( 62MP TOTALI ) - Vivamus Residence

Apartament 2 camere decomandat situat in Vivamus Park Residence. Pozitionarea in cladire ofera avantajul unor costuri reduse iarna cat si vara. Este potrivit pentru un cuplu dinamic la inceput de drum sau familie mica. Suprafata peste medie, compartimentat inteligent pentru intimitate si functionalitate. Bucataria ...

1960 EUR/m2 | 62 m2

Brasov, Brasov

Apartament semidecomandat 2 camere parter 45 mpu Zona Tudor
8
1

Apartament semidecomandat 2 camere parter 45 mpu Zona Tudor

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 45 mp, zona Tudor Vladimirescu, Fagaras.          Avantaje majore ale acestui apartament:           •Pretabil investitie sigura •Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare ...

1033 EUR/m2 | 45 m2

Fagaras, Brasov

Apartament 2 camere decomandat etaj 1 complet mobilat si utilat
8
1

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 45 mp, zona Tudor Vladimirescu, Fagaras.                Avantaje majore ale acestui apartament:           •Pretabil investitie sigura •Locatie ferita de aglomeratie ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Fagaras, Brasov

Apartament 2 camere 40 mp utili parter zona Tudor Vladimirescu
8
2

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 40 mp, zona Tudor Vladimirescu, Fagaras.       TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Fagaras, zona Tudor Vladimirescu, aflat la etajul Parter intr -un imobil tip bloc cu ...

1123 EUR/m2 | 40 m2

Fagaras, Brasov

Apartament de vanzare cu 2 camere semidecomandat 40 mp utili
5
8

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 40 mp, zona Cartierul Florilor, Fagaras. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Fagaras, zona Cartierul Florilor, aflat la parter intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter ...

825 EUR/m2 | 40 m2

Fagaras, Brasov

Apartament 2 camere zona Stejarului renovat complet 54 mp utili
7

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 54 mp, zona Stejarului, Fagaras.       TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Fagaras, zona Stejarului, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe ...

1015 EUR/m2 | 54 m2

Fagaras, Brasov

Apartament 2 camere decomandat 47 mp utili + terasa 27 mp nou 2025
2

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 57 mp + terasa 27 mp, zona Negoiu, Fagaras.          TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere + terasa, decomandat, situat in localitatea Fagaras, zona Negoiu, aflat la etajul Demisol intr -un imobil tip bloc ...

1042 EUR/m2 | 57 m2

Fagaras, Brasov

Apartament 2 camere decomandat, TRACTORUL etaj 2/4 – 107.000 €
8

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 4, într-un bloc solid construit în anul 1980, cu scară interioară și fără lift. Apartamentul are o suprafață utilă de 60 mp și este compartimentat practic, fiind ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Compartimentare ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

Brasov, Brasov

Rezidenta simpla,eleganta,terasa insorita, priveliste,confort termic,parcare, Sanpetru,Brasov
16

Comision cumparator: 2% + TVA, din valoarea de tranzactionare ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Sanpetru, Cartierul Subcetate, intr-o zona linistita, aerisita si tot mai apreciata de cei care isi doresc confort aproape de Brasov. Va ...

1949 EUR/m2 | 59 m2

Brasov, Brasov

Apartament 2 camere Patria
11
4

Apartament 2 camere Patria

ID intern: 6815 REGIS Imobiliare va propune spre vanzare un spatiu de birouri situat pe strada 15 Noiembrie, intr-o zona centrala, in apropiere de mall AFI si mijloace de transport in comun. Caracteristici: - Suprafata totala: 55 mp - Compartimentare: birou principal 35 mp, receptie secretariat 15 ...

1236 EUR/m2 | 55 m2

15 noiembrie, Brasov, Brasov

Apartament de lux intabulat ,c-tie noua , parcare,  2 camere decomandat
18
1

Apartament de lux intabulat ,c-tie noua , parcare, 2 camere decomandat

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet nou și intabulat, situat într-un bloc modern, recent dat în folosință. Locuința este decomandată și foarte bine compartimentată, oferind un confort deosebit atât pentru locuire proprie, cât și pentru investiție. Apartamentul beneficiază de un ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sanpetru, Brasov

Comision 0% Apartament 2 camere decomandate etaj 2 zona Parcului
6
4

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 44 mp, zona Parcului, Fagaras.        TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Fagaras, zona Parcului , aflat la etajul 2 intr -un imobil tip cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje; ...

766 EUR/m2 | 44 m2

Fagaras, Brasov

Apartament de 2 camere zona ASTRA,str Minerva,
6

Apartament de 2 camere zona ASTRA,str Minerva,

Oferim spre vanzare un Apartament de 2 camere zona ASTRA,str Minerva,Semidecomandatcf I"etaj 4,are termopane,centrala termica,mobilat partial,izolat,se accepta credit id 20126

1731 EUR/m2 | 52 m2

Astra, Brasov, Brasov

 Apartament de 2 camere zon TRIAJ,str Harmanului
9
1

Apartament de 2 camere zon TRIAJ,str Harmanului