Apartamente 2 camere Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Bucuresti Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 Camere Straulesti 90mp Mobilat Utilat Centrala AC
9

2 Camere Straulesti 90mp Mobilat Utilat Centrala AC

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, semidecomandat, in zona Straulesti, la 3 statii de autobuz pana la statia de metrou Straulesti. Statia de autobuz se afla in fata blocului. Imobilul este situat la etajul 3 intr-un bloc cu lift, regim de inaltime ...

1956 EUR/m2 | 89 m2

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Proprietar, vanzare apartament 2 camere, mobilat, utilat, Militari Residence
10
2

Proprietar, vand apartament 2 camere, confort 1, mansarda, etaj 8 din 8, complex rezidential Militari Residence, Str. Tineretului, 85, luminos si calduros. Finisajele sunt de buna calitate, centrala termica, gresie, faianta, termopan. Bucataria este open space. Loc parcare, acces securizat. Situat ...

1487 EUR/m2 | 38 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Tva inclus - Ac Cadou - 2 camere la metrou Aparatorii Patriei, Berceni sector 4
7
12

Direct dezvoltator vanzare fara comision in bloc boutique cu 3 etaje si lift, apartament 2 camere decomandat, balcon 9 mp, Berceni, Sector 4 La doar 10 minute de mers pe jos până la metrou Apărătorii Patriei, într-un bloc nou, tip boutique, cu lift, oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, ...

1435 EUR/m2 | 66 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu   Theodor Pallady
10
8

2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu Theodor Pallady

Va propunem spre vanzare apartament de 2 camere, decomandat, suprafata utila totala 58,30mp, etaj 1 4, finisaje premiun, baie echipata complet (cada cabina de dus, lavoar, vas wc ), centrala termina proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie electrica, gaze naturale, ), Structura ...

1532 EUR/m2 | 58 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 Min. Metrou Aparatorii Patriei Berceni Arena Apt 2 camere
7

1 Min. Metrou Aparatorii Patriei Berceni Arena Apt 2 camere

Aduc spre vanzare apartament modern cu 2 camere, situat la doar 150 metri de statia de metrou Aparatorii Patriei Suprafata utila de 52 mp, cu etaje disponibile multiple Parte din ansamblu rezidential nou, in constructie, cu predare la cheie si finisaje de calitate incluse Bloc P+3+4 retras, dotat ...

2054 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat
7
1

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat

ZONA GRAND ARENA - 2 Camere Decomandat - Sector 4 58mp Centrala + Calorifere Etajul 5 din 6 cu lift Gata de mutat Pret 93.500eur + TVA Parcari dispnibile la pretul de 10.000+ TVA 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp!

1612 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Apartament 2 Camere - Mobilat - Gata de Mutare -Boxa
20

Berceni - Apartament 2 Camere - Mobilat - Gata de Mutare + Boxa De vanzare apartament cu 2 camere situat in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei. Dispune de o suprafata utila totala este de 53,6 mp. Se afla pe Drumul Binelui. Situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje. Bloc finalizat in anul ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

METROU LA SCARA! 2 camere - Mobilat si utilat modern - Parcare acoperita   Hills Pallady
6

METROU LA SCARA! 2 camere - Mobilat si utilat modern - Parcare acoperita Hills Pallady

2 CAMERE METROU LA DOAR 50 DE METRI FATA DE ANSAMBLU HILLS PALLADY !!! Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, tip studio, situat in complexul rezidential Hills Pallady. Imobilul are o suprafata de 53 mp si este amplasat intr-un bloc construit in anul 2021, la etajul 11 din 11, oferind un view ...

2406 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Aparatorii Patriei - Apartament 2 camere
13

Aparatorii Patriei - Apartament 2 camere

APARATORII PATRIE - APARTAMENT 2 CAMERE MOBILAT SI UTILAT Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere situat la 7 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Berceni . Etaj : parter 3 Suprafata : 53,30 mp Bloc construit in 2015 Se vinde mobilat si utilat Parcare inclusa Pret : 103600 euro Pentru ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap #259;r #259;torii Patriei - 7 min Metrou - 2 camere - mobilat
9

Va propun spre vanzare un apartament finalizat, situat pe strada Dealul Bistrii nr 25 la parter ul unui bloc cu 3 etaje, apartamentul se vinde complet mobilat si utilat si beneficiaza de loc de parcare. Se afla la doar 7 min de mers pe jos de metroul Dimitrie Leonida. Detalii la nr de tel: 07878059 ...

1919 EUR/m2 | 54 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Drumul Binelui
10
1

Apartament 2 camere Drumul Binelui

Apartament 2 camere decomandat, situat pe strada Drumul Binelui, sect 4, la 15 - 20 min de Metrou Aparatorii Patriei Termen de finalizare iunie 2026 Suprafata 65.08 mp Centrala proprie Finisaje la alegere Etaj 2 An 2026 Loc de parcare se poate achizitiona contra cost Pozele sunt cu titlu de ...

1622 EUR/m2 | 65 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

SUPER OFERT?! Apartament 2 camere, 60 mp - l #226;ng? Kaufland Drumul Bineului
7
1

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort , situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2025 , disponibil la etajul 8 din 10, cu o suprafata utila de 60 mp. ID intern: 869.

1850 EUR/m2 | 60 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, mobilat, utilat, in Militari Residence
10

1487 EUR/m2 | 38 m2

Sector 6, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou, Centrala
8

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou, Centrala

Apartament cu 2 camere semidecomandat, balcon inchis, terasa inchisa si terasa deschisa, CENTRALA proprie, renovat integral, spatii de depozitare, luminos, suprafata generoasa, situat la etajul 5, in apropierea metroului Dristor.

2476 EUR/m2 | 105 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Mihai Bravu, Kaufland
4
9

Dristor, Mihai Bravu, Kaufland

Apartament cu 2 camere decomandat, CENTRALA proprie, renovat integral, mobilat si utilat, Aer Conditionat, suprafata generoasa, situat la etajul 1 in bloc de 4 nivele.

2000 EUR/m2 | 70 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou
5

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou

Apartament cu 2 camere, etajul 8, renovat, avand CENTRALA de apartament, luminos, spatios, bine compartimentat, mobilat si utilat, aer conditionat, balcon inchis, bun de mutat. COD P2059

2130 EUR/m2 | 54 m2

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Proprietar, vand apartament 2 camere, mobilat, utilat, in Militari Residence
10

1487 EUR/m2 | 38 m2

Sector 6, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 2024, finisat lux, mobilat, utilat, Colentina, Carrefour, comision 0%
20

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, deosebit, 51,20 mp (40,50+ 10,70 mp balcon), etaj 5, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul are doua camere, ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
 2 camere in Envogue Residence, in zona Militari
19
22

2 camere in Envogue Residence, in zona Militari

Birou Vanzari Direct Dezvoltator Comision 0% Iti doresti sa ai parte de intimitatea si functionalitatea pe care ti le-ar oferi un apartament cu doua camere, dar esti oarecum constrans la capitolul buget? In ansamblul EnVogue Residence - Iuliu Maniu, din vestul Capitalei, gasesti solutia optima! Este ...

1787 EUR/m2 | 64 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
PROMOTIE Apartament 2 cam, Auchan - Iuliu Maniu, Envogue Residence, ANSAMBLU VERDE
19
28

Fie ca esti in cautarea unei locuinte pentru uzul propriu, fie ca vrei sa faci o investitie inteligenta, un apartament cu doua camere ramane una dintre cele mai viabile optiuni pe care le ai la dispozitie. In ansamblul rezidential EnVogue Residence - Iuliu Maniu, din vestul Capitalei, iti punem la dispozitie ...

1839 EUR/m2 | 58 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 cam. penthouse cu terasa, Envogue Residence - Iuliu Maniu
20
35

Apartament 3 camere tip penthouse cu terasa proprie, decomandat, 266mp (suprafata apartament + terasa), etaj 9, mobilat si utilat, complet finisat cu gresie, faianta, parchet, usi interior si usa metalica , obiecte sanitare, aparat aer conditionat, centrala termica, tamplarie PVC cu geamuri tripan ...