Apartamente 2 camere Sector 3 Bucuresti

Promovat
apartament cu doua camere de vanzare aflat pe Calea Vitan
4
68

apartament cu doua camere de vanzare aflat pe Calea Vitan

Va prezentam spre vanzare un apartament cu doua camere aflat pe Calea Vitan in apropierea Detasamentului de Pompieri Vitan. Apartramentul este decomandat, iar bloculeste construit in anul 1989. Suprafata este generoasa 46mp. Blocul este reabilitat. Centrala proprie. Acces facil la mijloacele de transport ...

1348 EUR/m2 | 46 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere decomandat Metrou Nicolae Grigorescu / IOR
8

Apartament 2 camere, decomandat – vedere Parcul IOR, Metrou Nicolae Grigorescu Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat într-o zonă excelentă, la doar 5 minute de gura de metrou Nicolae Grigorescu și cu vedere către Parcul IOR. Proprietatea este luminoasă, cu geamuri mari ...

1930 EUR/m2 | 57 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Foisorul de Foc
4
13

Apartament cu 2 camere in zona Foisorul de Foc

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, amplasat la etajul 1. Apartamentul a fost complet renovat in 2016 cand s-au schimbat instalatiile sanitare, electrice si termice, s-au folosit materiale de calitate superioara. Proprietatea se vinde mobilata si utilata( cum se vede in ...

1674 EUR/m2 | 46 m2

Foisorul de Foc, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Ozana - Theodor Pallady
6
1

Apartament 2 camere zona Ozana - Theodor Pallady

Se vinde apartament 2 camere zona Ozana - Theodor Pallady, etaj 2 din 4, conf 1, decomandat, supraf. 49 mp. an constructie 1979, bloc anvelopat, renovat integral cu instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet, usi schimbate. Apartamentul nu are balcon. 5 min de metrou ...

1959 EUR/m2 | 49 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii
20
1

Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii

COMISION 0% la cumparator Situat în ansamblul rezidențial Carmen Sylva, pe strada Ion Filibiliu nr. 9, acest apartament de 2 camere oferă un stil de viață exclusivist, într-un imobil cu arhitectură istorică, complet restaurat și adaptat standardelor moderne de confort. Clădirea, construită în anul 1906 ...

4576 EUR/m2 | 59 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Unirii
5
16

Apartament 2 camere de vanzare zona Unirii

Oferim spre vanzare apartament 2 camere Unirii lux 60 mp etajul 4 8,situat ,an constructie 1978 intr-o zona centrala cu acces imediat la toate punctele de interes,renovat integral cu materiale de calitate superioara,mobilat si utilat modern, compartimentare functionala cu living spatios si dormitor confortabil, ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare zona Unirii
4
9

Apartament 2 camere de vanzare zona Unirii

Apartament 2 camere Unirii . Proprietatea beneficiază de o locație excelentă, cu acces rapid la mijloace de transport in comun (metrou, autobuz, troleibuz si tramvai), terase si restaurante, la piața volanta de pe Nerva Traian, dar si la locuri de parcare, in parcarea primăriei generale de pe Bulevardul ...

1920 EUR/m2 | 50 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim
7

2 Camere Gradina Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...

2287 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri
7
3

Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri

Va propunem spre vanzare o garsoniera dubla, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Unirii, zona Sfatna VIneri, intr-un imobil construit in anul 1950 , disponibil la etajul 5 din 6, cu lift, o suprafata utila de 35 mp si suprafata totala de 37 mp si centrala termica proprie. Nu se accepta credit ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 118.250 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 121.500 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

2132 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana
6

Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere în zona Ozana, la o distanta de 10 minute de metrou 1 Decembrie 1918. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1979, recent anvelopat, la etajul 2 din 4. Locuința are o suprafață utilă de 49 mp și este compartimentată decomandat, oferind un plus ...

1957 EUR/m2 | 49 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie
3

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -105.500 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -114.890 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.280 Euro + TVA pentru ...

1854 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...

2482 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%
5

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+4 etaje Total unitati ansamblu - 53 unitati Termen finalizare Iulie 2026 Suprafata utila ...

1625 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1786 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare in Titan
7
43

Apartament de vanzare in Titan

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere de vanzare in zona Titan. Suprafata utila 57 mp2. Etaj 6. In apropiere de metrou si mijloace de transport. Zona linistita si accesibila. In apropiere sunt magazine si supermarketuri.

1333 EUR/m2 | 57 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%
4

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1775 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona 1 Decembrie
4
27

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona 1 Decembrie

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona 1 Decembrie , an de constructie 1987 , situat la etajul 2 din 10 , cu o suprafata de 55 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat .

1336 EUR/m2 | 55 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea