Apartamente 2 camere Sector 4 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Bucuresti Sector 4 Incalzire: Centrala proprie Suprafata utila: 31-60 Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare Metalurgiei - Drumul Binelui
14
1

Apartament 2 camere de vanzare Metalurgiei - Drumul Binelui

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere coonfort 1 decomandat in Sectorul 4,B-dul Metalurgiei - Drumul Binelui. Etajul 2 din 4,bloc construit in 2015, Suprafata 53mp,contorizat individual,centrala proprie, Se vinde mobilat si utilat, Loc parcare - cota indiviza din teren, Acte la zi,se accepta ...

1736 EUR/m2 | 53 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Berceni - Metalurgiei
18
3

Berceni - Metalurgiei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in Sectorul 4, B-dul Metalurgiei - Drumul Binelui - Lidl. Bloc construit in anul 2016; Suprafata 48 mp; Etajul 5 din 5, deasupra existand pod. Bloc prevazut cu lift; Se vinde mobilat si utilat; Pret 85.000 euro, nu exista TVA; Se accepta credit,liber.

1771 EUR/m2 | 48 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
15 Min Metrou Aparatorii Patriei | Apartament 2 camere tip studio
11
9

Se oferă spre vânzare un apartament tip studio, cu 2 camere, situat la etajul 3 din 3 într-un bloc construit în anul 2017, la aproximativ 15 minute de mers pe jos până la stația de metrou Aparatorii Patriei. Ideal pentru locuit sau investiție, apartamentul este bine compartimentat, luminos și eficient ...

1860 EUR/m2 | 43 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Tineretului Calea Vacaresti,parc, Sun Plaza, CENTRALA PROPRIE
13

Tineretului Calea Vacaresti,,parc, Tineretului, Palatul Copiilor, parc, decomandat, parter 4, cu BALCON si pivnita, parcare, posibilitati mdificare, 56mp, bucatarie mare patrata, geam la baie, CENTRALA PROPRIE, situat la intrarea in parc, in apropiere de metrou Piata Sudului si Sun Plaza. POTENTIAL ...

2788 EUR/m2 | 52 m2

vacaresti, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 | Parcare + Boxa Incluse
16

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2camere Grand Arena gata de mutare
9
1

Apartament 2camere Grand Arena gata de mutare

Apartament 2 camere | Berceni ndash; Str. Postalionului | Etaj 2 | 59 mp Se vinde apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni, Str. Postalionului, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Suprafata totala: 59 mp Etaj: 2 Compartimentare practica Balcon spatios Centrala termica proprie Statie ...

1610 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2camere mobilat+parcare Metrou Aparatorii Patriei 7min
12

Apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil finalizat in 2015, pe strada Dealul Bistritei, in zona Aparatorii Patriei, la 7 minute de statia de metrou. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal pentru mutare imediata sau investitie. Un avantaj important il reprezinta locul ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare – etaj 1 – mobilat si utilat – boxa si parcare
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 intr-un imobil bine intretinut. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuit sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere Etaj 1 Compartimentare eficienta Living spatios si ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Binelui - Mobilat si utilat
10

Apartament 2 camere - Binelui - Mobilat si utilat

Va prezentam spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 1, ideal pentru cei care isi doresc confort si functionalitate intr-un spatiu bine organizat. Cu o suprafata de 54 mp, locuinta beneficiaza de o compartimentare eficienta si luminoasa, fiind complet mobilata si utilata, pregatita ...

2500 EUR/m2 | 48 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului
18

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului

Va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere, , confort , situat in cartierul Giurgiului, intr-un imobil construit in anul 1961 , disponibil la etajul 4 din 7, cu o suprafata utila de 47 mp. ID intern: 1217.

2447 EUR/m2 | 47 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
8

Apartament 2 camere

Ofer spre vanzare un studio modern, ideal atat pentru locuire proprie, cat si pentru investitie imobiliara, situat intr-un imobil nou, finalizat recent, intr-o zona linistita din Sector 4. Locuinta este complet finisata si pregatita pentru mutare imediata, fiind amenajata intr-un stil contemporan, cu ...

1976 EUR/m2 | 51 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat   Utilat | Parcare Inclusa
9

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat Utilat | Parcare Inclusa

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat amp; Utilat | Parcare Inclusa Str. Dealul Bistritei ndash; Sector 4 5 min pana la metrou Aparatorii Patriei Pret: 103.600 euro; Suprafata utila: 53,3 mp 2 camere tip studio Parter din 3 etaje Centrala termica proprie Mobilat si utilat complet ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Bloc 2015 | Etaj 1 | Parcare inclusa | Zona Bld. Metalurgiei
14

Va prezint, in exclusivitate, un apartament modern de 2 camere, situat intr-un imobil construit in 2015, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii principale: 2 camere, compartimentare eficienta 50 mp Etaj 1 Bloc construit in 2015 Se vinde mobilat complet Include bucatarie utilata ...

2318 EUR/m2 | 50 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei
11

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei

Detalii proprietate: Suprafata utila: 53 mp Terasa generoasa: 26 mp Etaj: 1 9 Centrala termica proprie Icirc;ncalzire in pardoseala Compartimentare eficienta, spatiu luminos Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, terasa fiind un mare avantaj ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || parcare boxa
18

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, Sector 4, intr-un imobil modern finalizat in anul 2022. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp, oferind un spatiu bine compartimentat si confortabil. Apartamentul se vinde mobilat ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat
8

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat

MUTARE IMEDIATA Studio 45mp, mobilat utilat, totul nou 15-18 minute pana la statia metroului Berceni Oferte in toata zona Mai multe detalii si sau poze la telefon!

1822 EUR/m2 | 45 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
13

Apartament 2 camere cu parcare inclusa | Aparatorii Patriei Descopera un apartament care imbina confortul, intimitatea si pozitia excelenta, ideal atat pentru locuire imediata, cat si pentru investitie sigura. Situat pe strada Dealul Bistritei, intr-un imobil modern, finalizat in 2015, acest apartament ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metalurgiei-2 Camere Tip Studio-Gata de Mutare
12

Metalurgiei-2 Camere Tip Studio-Gata de Mutare

Metalurgiei Parc Tudor Arghezi-Apartament 2 Camere Tip Studio-Gata de mutare De vanzare apartament cu 2 camere, situat pe Bd. Metalurgiei, in apropiere de parcul Tudor Arghezi Dispune de o suprafata totala e 59 mp. Se afla la etaj 8 9, cu lift. Finisaje premium. Centrala proprie. Balcon deschis Loc ...

1780 EUR/m2 | 59 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp
13

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp

Se vinde apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni, pe strada Postalionului , potrivit atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Apartamentul are suprafata totala de 59 mp, este amplasat la etajul 1 si dispune de balcon spatios, centrala termica proprie si compartimentare practica. Exista ...

1679 EUR/m2 | 56 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere – Aparatorii Patriei - Mobilat si utilat
4
1

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Str. Dealul Bistrii 25A | 750 m de metrou Aparatorii Patriei | Parcare inclusa Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Dealul Bistrii nr. 25A, la doar aproximativ 750 m de statia de metrou Aparatorii Patriei. Detalii proprietate: ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

1 Min. Metrou Aparatorii Patriei Berceni Arena Apt 2 camere
7

1 Min. Metrou Aparatorii Patriei Berceni Arena Apt 2 camere

Aduc spre vanzare apartament modern cu 2 camere, situat la doar 150 metri de statia de metrou Aparatorii Patriei Suprafata utila de 52 mp, cu etaje disponibile multiple Parte din ansamblu rezidential nou, in constructie, cu predare la cheie si finisaje de calitate incluse Bloc P+3+4 retras, dotat ...

2054 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei - Apartament 2 camere
13

Aparatorii Patriei - Apartament 2 camere

APARATORII PATRIE - APARTAMENT 2 CAMERE MOBILAT SI UTILAT Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere situat la 7 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Berceni . Etaj : parter 3 Suprafata : 53,30 mp Bloc construit in 2015 Se vinde mobilat si utilat Parcare inclusa Pret : 103600 euro Pentru ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea