Apartamente 2 camere Galati

Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere galati
7

Apartament 2 camere galati

Doar schimb apartament cu 2 camere decomandate etaj 4 in zona ireg , se afla la 2 minute de magazine aprozare statii de mijloc de transport... . 2 balcoane constructie bloc dupa 1980,constructie izolata termic ,hidroizolatie facuta de curand (in garantie ) accept doar schimb cu casa batraneasca ...

1036 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

vanzare apartament Galati  2 camere decomandat
1
13

vanzare apartament Galati 2 camere decomandat

Galati, vand ap 2 camere central - Galati decomandat 1993 55.5 mp + balcon 8.62 mp- lung cat apartamentul , centrala termica, zona centrala + civilizata - langa Baia Comunala, str .Traian 97 A, bl A9, sc .1 , et 1 8 , ap 3 - deasupra BCR . Blocul are in constructie terasament pe bile pentru protectie ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Central, Galati, Galati

De vanzare apartament doua camere
9
5

De vanzare apartament doua camere

Apartament 2 camere decomandat 55 mp, doua balcoane, centrala termica, termopane, gresie, faianta, parchet, baie cu geam, localizat în Galați, Mazepa 2 langa parcul Viva. Etaj 4 4. Blocul este prevazut cu pod.

1291 EUR/m2 | 55 m2

Mazepa 2, Galati, Galati

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 3 din 4, Mazepa 2
9
8

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 3 din 4, Mazepa 2

Cartier Mazepa 2 Ap. 2 camere decomandat, etaj 3 din 4 nivele Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi, Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: suprafata total 53 mp 1 balcon grup sanitar ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice
1
26

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice

Agentia Prim Imobiliare Galati Centru - Aleea Pietonala - panorama Dunare Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 nivele cu suprafata total - 41.04 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1634 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

PROPRIETAR  vând   apartament 2 camere, etaj intermediar - bloc O7
6
6

PROPRIETAR vând apartament 2 camere, etaj intermediar - bloc O7

Dacă visați să locuiți în mijlocul acțiunii, dar fără zgomotul care vine la pachet, tocmai ați găsit combinația perfectă. Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 8 din 10 exact cât trebuie ca să fiți deasupra agitației urbane și să vă bucurați de o priveliște ...

1911 EUR/m2 | 28 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere de vanzare
5
6

Apartament 2 camere de vanzare

Apartament de vânzare etaj 4 cu pod necesită renovare are centrală nouă apă separat uși și geamuri noi

1122 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Vând apartament confort 1.
6
7

Vând apartament confort 1.

Persoană fizică,vând apartament două camere decomandate,gresie,faianță, parchet,izolație exterioară, ușă metalică de bună calitate,interfon,centrala termica Ariston geamuri termopan,balcon generos,mobilat. Etajul 10,lift nou,bloc construit în 1977,bloc turnat ( nu din plăci). Este compus din doua ...

1099 EUR/m2 | 57 m2

Galati, Galati

Apartament 3 Camere, Tecuci 7 Noiembrie str Gheorghe Petrascu Renovat complet
10
3

DE VÂNZARE - Apartament 3 camere, Etj 3, Tecuci 7 Noiembrie Str. Gheorghe Petrașcu - Vizavi de Penny Market Renovat complet, cu finisaje moderne: - Parchet, faianță și uși noi - Instalație sanitară nouă - Centrală termică proprie - Gaz separat - Situat pe strada Gheorghe Petrașcu, la doar câțiva ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Tecuci, Galati

Ap 2 camere Tiglina 2 - aproape de sc 13
6
1

Ap 2 camere Tiglina 2 - aproape de sc 13

Proprietar vand apartament 2 camere, 49 m2, Tiglina 2, et 3 4. Contorizare separata la apa si gaz, centrala termica, izolat exterior., usa metalica MACO. Tel O728noua347sase3, O74trei873unu37

1347 EUR/m2 | 49 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Apartament semi-mobilat cu mansardă
7
5

Apartament semi-mobilat cu mansardă

Vând apartament semi-mobilat cu mansardă Micro 19 (la capătul troleului) Se vinde parțial mobilat DOTĂRI -ușa la întrare metalică -parchet toată casa -geamuri pvc maro (noi) -uși din lemn maro(noi) -centrală -apă separat -pereții izolați int-ext -scară către pod maro -podul parțial mobilat ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Vând apartament
11
1

Vând apartament

Vând apartament cu 2 camere, apartamentul are o suprafață de 48m2 situat la etajul 3 4 in blocul din spatele scolii Nr 11 Iorgu Iordan! Este decomandat,unic proprietar! Este într-o zonă accesibila transportului public,școală,biserica,magazine și școală de dans! Preț ușor negociabil!

98 EUR/m2 | 48 m2

Tecuci, Galati

Vand apartement 2 camere Tecuci,judetul Galati
4
2

Vand apartement 2 camere Tecuci,judetul Galati

Apartament format din 2 camere(dormitor 14,10mp,camera de zi-19,80mp)si dependinte(hol-6,10mp,baie-4,30mp,camara-0,50mp,bucatarie-12mp).decomandat,situat la parterul unui bloc tip vila.Suprafata utila 56,8mp si o boxa de 11,9 mp ,cadastrat si intabulat,existent certificat energetic,dobandit prin cum ...

1725 EUR/m2 | 57 m2

Tecuci, Galati

PROPRIETAR vând apartamnet 2 camere, decomandat, Micro 18
6
9

PROPRIETAR vând apartamnet 2 camere, decomandat, Micro 18

Apartament 2 camere, etaj 1 8, decomandat, Micro 18, in spate la Dunarea Mall. Centrala termica, anvelopat.

1580 EUR/m2 | 50 m2

Micro+18, Galati, Galati

2 camere decomandate Tiglina 2
8

2 camere decomandate Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament 2 camere decomandate, Tiglina 2, str.Constructorilor, suprafața utilă de 48,5 mp,centrală termică,geamuri termopan, aer conditionat, balcon, etaj 6 din 9, orientare vest. Preț 75.000 EUR. Blocul este în proces de reabilitare termică prin fonduri europene, cu termen ...

1531 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet
8
2

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet aproximativ 60mp in zona industriala cu vedere la strada 1 decembrie 1918 Mai multe detalii la telefon

1083 EUR/m2 | 60 m2

Tecuci, Galati

Ap. 2 camere, etaj 4 din 9, Flamingo Luxury Residence
6
15

Ap. 2 camere, etaj 4 din 9, Flamingo Luxury Residence

Agentia Prim Imobiliare Galati Flamingo Luxury Residence Proiect nou - finalizat in 2025 Ap. 2 camere cu suprafata total 71 mp construit Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, farmacii, ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
6
50

Vand apartament 2 camere

Va propun spre vanzare 2 camere tiglina 2 etaj1 4 curat , centrala termica, , parcare Pretul este 59000 euro usor neg Tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

1073 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg
1
37

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg

VA PROPUN SPRE VANZARE 2 CAMERE SITUATE IN Micro 21 APROAPE DE PIATA, SCOLI, GRADINITE MARKETURI .PRETUL ESTE DE 44900 EURO NEG REL LA TEL

847 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere
8
8

Apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 4 4, in spate la tribunal, Tiglina 1

977 EUR/m2 | 44 m2

Tiglina%2b1, Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea