Apartamente 2 camere Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere
6
50

Vand apartament 2 camere

Va propun spre vanzare 2 camere tiglina 2 etaj1 4 curat , centrala termica, , parcare Pretul este 59000 euro usor neg Tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

1073 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg
1
37

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg

VA PROPUN SPRE VANZARE 2 CAMERE SITUATE IN Micro 21 APROAPE DE PIATA, SCOLI, GRADINITE MARKETURI .PRETUL ESTE DE 44900 EURO NEG REL LA TEL

847 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere
8
8

Apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 4 4, in spate la tribunal, Tiglina 1

977 EUR/m2 | 44 m2

Tiglina%2b1, Galati, Galati

De vânzare apartament 2 camere
10

De vânzare apartament 2 camere

Se vinde apartament cu 2 camere, semidecomandat, utilat si mobilat complet. Foarte aproape de toate punctele de interes din zonă, market-uri, școli, gradinițe. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4, are separare la gaz, la apă, renovat total în 2018, aer condiționat, centrală proprie pe gaz. Mai multe ...

1417 EUR/m2 | 36 m2

Tecuci, Galati

Vand 2 camere decomandate 60mp, 70.000 euro, Galaţi, Mazepa
9
1

Vand 2 camere decomandate 60mp, 70.000 euro, Galaţi, Mazepa

Vand 2 camere decomandate 60,76mp, din care balcon 5,76mp, mobilate, utilate, boiler electric, Galaţi, str. Rosiori, nr. 4, Mazepa, BR16A, sc.2, etaj 3, pe est, pret 70.000 euro. Telefon , fara comision agentii imobiliare.

1167 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Vand apartament cu 2 camere decomandat(Nu sunati.Scrieti mesaj)
1

Vând apartament cu 2 camere ,decomandat ,cu îmbunat tiri, situat în zona postei de pe Str Ghe Petrascu. Apartamentul este la etajul 4 din 4 etaje.

1154 EUR/m2 | 52 m2

Tecuci, Galati

Ap. 2 camere decomandat, 69 mp, etaj 2, Mazepa 2

Ap. 2 camere decomandat, 69 mp, etaj 2, Mazepa

De vanzare apartament 2 camere decomandat, etaj 2, cu balcone, dotat cu centrala termica, aer conditionat, geam termopan, stradal

1449 EUR/m2 | 69 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere complet mobilat si utilat
5
2

Apartament 2 camere complet mobilat si utilat

Se vinde apartament cu 2 camere pe strada Vasile Alexandri. Apartamentul se vinde INTEGRAL mobilat si utilat cu tot ce se vede in poze: Frigider Masina de spalat Aragaz Aer conditionat Centrala Mobila in camere si bucatarie Covoare Draperii A fost renovat in totalitate, inlocuita instalatia electrica ...

1106 EUR/m2 | 33 m2

Tecuci, Galati

Vând apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere decomandat, utilat ,mobilat ,pe strada Gheorghe Petrașcu vis a vis de poștă, bloc in curs de renovare termica ,acoperiș nou ,izolație exterioara ,geamuri noi ,etaj 4 .Mai multe detalii la telefon.

1000 EUR/m2 | 50 m2

Tecuci, Galati

Apartament de vanzare
3

Apartament de vanzare

Vand apartament cu 2 camere, recent renovat,et 4

1128 EUR/m2 | 39 m2

Tecuci, Galati

Apartament doua camere semidecomandat tiglina 1 francezi
9
4

Apartament doua camere semidecomandat tiglina 1 francezi

Se vinde apartament cu doua camere semidecomandat la etajul 4 in Tiglina 1, cartier Francezi cu vedere la Dunare. Blocul nu se incadreaza in lista celor cu risc seismic, se accepta credit. Apartamentul necesita renovare totala. 44mp utili plus 3,7mp balcon. Ma puteti contacta pe whatsapp pe numarul ...

998 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Vând 2 camere Mazepa
5
12

Vând 2 camere Mazepa

Vând 2 camere mazepa cu vederea in strada Brailei la etajul 2 cu vederea in Brailei. Apartamentul necesita renovare, deține centrala termica si termopan, ușile au fost schimbare. Apartamentul este liber si se poate preda imediat.

1441 EUR/m2 | 51 m2

Mazepa+2, Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat Micro 20 langa piata
5
1

Apartament 2 camere decomandat Micro 20 langa piata

Apartament, 2 camere decomandate, suprafata utila 48.7 m , balcoane 3m si 3.5m , nemobilat, etaj 4 din 4, centrala termica cu calorifere din aluminiu, aer conditionat, geamuri termopan cu rulouri exterioare, izolatie termica: pereti 100mm, plafon 65mm.

1327 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Apartament
5
3

Apartament

Vane apartament 2camere,zona Kaufland. Compartimentare:2camere,1baie,bucătărie,hol,posibilitate terasă. Etaj5-5. Pt mai multe informații sau pt a programa o vizionare vă rog contactați nr.de telefon din descriere.

750 EUR/m2 | 60 m2

Tecuci, Galati

Apartament Micro 21 de Inchiriat
5
1

Apartament Micro 21 de Inchiriat

Apartament în Micro 21, cu 2 camere, situat la parter, cu ieșire în grădină, având o suprafață de aproximativ 60 mp.

6 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

vand 2 camere centru
1
29

vand 2 camere centru

Agentia imobiliara Alex si Nyky va propune spre vanzare 2camere decomandatesituate in centru aflat la etaj 4 dintru-bloc cu 4 etaje , dotat cu centrala termica , apa separata , termopan ,faianta baie . Imobilul se afla in apropiere de scoala, marketuri, gradinita, mijloace de transport in comun. Actele ...

957 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Promovat

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Apartament 2 camere semidecomandat , Tiglina 2, Bloc C6.
10

Apartament 2 camere semidecomandat , Tiglina 2, Bloc C6.

Apartament 2 camere semidecomandat Tiglina 2 Proprietar - Bloc C6 Persoană fizică, proprietar, vând apartament cu 2 camere semidecomandate, situat la etajul 3 din 4, într-o zonă foarte bună, aproape de stația din Tiglina (aprox. 2 minute de mers pe jos). Apartamentul dispune de: instalație electrică ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Etaj 2 | 2 camere decomandate | balcon închis generos | Micro 13
10
2

Un etaj bun poate face diferența dintre o simplă locuință și un apartament în care te simți cu adevărat confortabil. Amplasat la etajul 2 al unui bloc curat și liniștit cu 4 niveluri din Micro 13, acest apartament decomandat cu 2 camere oferă echilibrul ideal între accesibilitate, lumină și confort. Apartamentul ...

980 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea