Apartament 2 camere semidecomandat , Tiglina 2, Bloc C6.

65 000 EUR negociabil 1512 EUR/m2
Valabil din 5/13/2026 5:06:57 PM
Specificații
Suprafata utila
43 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
1970
Descriere
Apartament 2 camere semidecomandat Tiglina 2 Proprietar - Bloc C6

Persoană fizică, proprietar, vând apartament cu 2 camere semidecomandate, situat la etajul 3 din 4, într-o zonă foarte bună, aproape de stația din Tiglina (aprox. 2 minute de mers pe jos).

aer condiționat
balcon generos de 6 mp
rulouri exterioare la dormitor

Apartamentul este foarte bine izolat și se vinde exact ca în poze.
La cerere, mobilierul poate fi eliberat.

Ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție.

Nu doresc să fiu contactat de agenții imobiliare.

Pentru mai multe detalii sau vizionare, mesaj privat telefon:

ID anunț: 1778681312

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.