Apartamente 2 camere Galati Galati

Promovat
Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2
9
2

Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2

Pret Nou: 74 900 Euro Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2 - 78000 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Sase Patru Patru Sapte Opt Opt Unu De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat,cu o suprafata de aprox. 47 mp, ce este situat la etajul 2 al unui imobil construit in anii '84-'85 ...

1594 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere | Tiglina 1 | 44 mp
6
3

Apartament 2 camere | Tiglina 1 | 44 mp

De vânzare apartament complet renovat, situat la parter, într-un bloc cu subsol și FĂRĂ RISC SEISMIC ❗ ✔️ Apă și canalizare trase separat ✔️ Instalații electrică și sanitară noi ✔️ Mobilat și utilat complet – totul nou și de calitate ✔️ Plită + cuptor pe gaz ✔️ Baie cu duș walk-in Preț: 78.800 € ...

1768 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat – Micro 20, Galați – Etaj 9/10
6

GiuliHome Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Micro 20 din Galați, la etajul 9 al unui imobil cu 10 etaje. Proprietatea are o suprafață de 46 mp utili și 51 mp total, fiind o alegere potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție. ✔ Compartimentare ...

1174 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu 2 camere, etaj 3, zona Centru   Faleză
6

Apartament cu 2 camere, etaj 3, zona Centru Faleză

Se spune că, atunci când alegi un imobil, cele mai importante trei aspecte sunt: locația, locația, locația. Proactiv Imobiliare vă oferă oportunitatea de a achiziționa un apartament cu 2 camere, situat în centrul orașului Galați, la doar câțiva metri de Faleza Dunării, în blocurile de tip P . Locuința ...

1228 EUR/m2 | 46 m2

Central, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 2 camere complet mobilat
5

De vanzare apartament cu 2 camere complet mobilat

Se vinde apartament cu 2 camere complet mobilat. Apartamentul este situat in Micro20 pe Bulevardul Dunarea la Etajul 3 4 In urma cu 1 an sa facut renovare totala apartamentul dispune de centrala termica,apa separat,instalatie electrica noua,instalatie sanitara noua,Termopane noi,aer conditionat. Apartamentul ...

1491 EUR/m2 | 57 m2

Micro 20, Galati, Galati

Apartament doua camere semidecomandat tiglina 1 francezi
9
4

Apartament doua camere semidecomandat tiglina 1 francezi

Se vinde apartament cu doua camere semidecomandat la etajul 4 in Tiglina 1, cartier Francezi cu vedere la Dunare. Blocul nu se incadreaza in lista celor cu risc seismic, se accepta credit. Apartamentul necesita renovare totala. 44mp utili plus 3,7mp balcon. Ma puteti contacta pe whatsapp pe numarul ...

998 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Apartament 2 camere, Centru   ideal pentru locuit sau investiție!
1
4

Apartament 2 camere, Centru ideal pentru locuit sau investiție!

Cod 105O0: Agenția imobiliară Dacomari vă prezintă, în exclusivitate, o oportunitate excelentă de achiziție: apartament cu 2 camere decomandate, situat în zona centrală, în apropiere de Hotel Vega și la câțiva pași de Faleza Dunării, una dintre cele mai apreciate zone de promenadă din oraș. Cu o suprafață ...

1104 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandate | Etaj 2 | Țiglina 1 – PS-uri
8
1

Apartament 2 camere decomandate | Etaj 2 | Țiglina 1 – PS-uri Agenția Imobiliară Familia vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere decomandate, situat în cartierul Țiglina 1 din Galați, la etajul 2 al unui imobil cu 4 niveluri, construit în anii ’80. Poziționat într-o zonă foarte apreciată ...

1440 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Apartament cu 2 Camere Decomandate, 57 mp, Centrală + AC, Micro 18
7

Practic Imobiliare vă prezintă spre vânzare o proprietate cu 2 camere, complet decomandată, situată în zona Micro 18. Apartamentul se află la etajul 9 din 10 al unui bloc construit în anul 1980, are o suprafață de 57 mp și oferă o panoramă frumoasă asupra zonei. Puncte forte ale proprietății: Se acceptă ...

1053 EUR/m2 | 57 m2

Galati, Galati

Vând 2 camere Mazepa
5
12

Vând 2 camere Mazepa

Vând 2 camere mazepa cu vederea in strada Brailei la etajul 2 cu vederea in Brailei. Apartamentul necesita renovare, deține centrala termica si termopan, ușile au fost schimbare. Apartamentul este liber si se poate preda imediat.

1441 EUR/m2 | 51 m2

Mazepa+2, Galati, Galati

Apartament 2 Camere DECOMANDAT, 64 mp, Etaj 3, Micro 14 (2 Babe)
8

Practic Imobiliare vă prezintă un apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat în zona Micro 14 (2 Babe). Proprietatea se află la etajul 3 din 4, într-un bloc solid construit în anul 1978, cu o suprafață generoasă de 64 mp. De ce merită să vezi acest apartament? Compartimentare excelentă: Decomandat ...

1102 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat și utilat complet    Bld.Traian Vuia, Galați
9
1

Apartament 2 camere, mobilat și utilat complet Bld.Traian Vuia, Galați

Agentia Imobiliara Media Plus vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Galați, pe Bulevardul Traian Vuia, la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, având o suprafață totală de aproximativ 43 mp. Locuința este curată, igienizată și se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru ...

1163 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Vând apartament cu 2 camere M17
6
10

Vând apartament cu 2 camere M17

Vând apartament cu 2 camere zona M17 etaj 4 4 cu centrală termică,izolație termica 10 cm mobilat și utilat nu există probleme cu izolația. Apartamentul se vinde exact ca în imagini. Suprafața totală este de 37mp.

1054 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere decomandate 60mp, 70.000 euro, Galaţi, Mazepa
9
1

Vand 2 camere decomandate 60mp, 70.000 euro, Galaţi, Mazepa

Vand 2 camere decomandate 60,76mp, din care balcon 5,76mp, mobilate, utilate, boiler electric, Galaţi, str. Rosiori, nr. 4, Mazepa, BR16A, sc.2, etaj 3, pe est, pret 70.000 euro. Telefon , fara comision agentii imobiliare.

1167 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Vand apartament cu doua camere stradal micro 38 mobilat si utilat complet
10
2

Vând apartament 2 camere stradal Micro 38 etajul 3, zona foarte liniștită Mobilat și utilat complet. Centrala termică, aragaz nou, frigider, mașină de spălat. Gresie, faianță , termopane, parchet. Balcon mare cu acte, intabulat în fișa cadastrala a apartamentului.

1568 EUR/m2 | 37 m2

Micro 39 C, Galati, Galati

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice
1
26

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice

Agentia Prim Imobiliare Galati Centru - Aleea Pietonala - panorama Dunare Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 nivele cu suprafata total - 41.04 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1634 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 7700 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

2cam dec.et2 Maz2  77000euro
9

2cam dec.et2 Maz2 77000euro

2cam.dec.Maz.et 2 din 9 liber Br-uri 77000euro 0745914848

1426 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Apartament 4 camere Tiglina2 et1 4 ,2 Balcoane,simplu 87 000 euro neg
6
9

Apartament 4 camere Tiglina2 et1 4 , 2 Balcoane ,simplu pret 87 000 euro neg

1130 EUR/m2 | 77 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat Micro 20 langa piata
5
1

Apartament 2 camere decomandat Micro 20 langa piata

Apartament, 2 camere decomandate, suprafata utila 48.7 m , balcoane 3m si 3.5m , nemobilat, etaj 4 din 4, centrala termica cu calorifere din aluminiu, aer conditionat, geamuri termopan cu rulouri exterioare, izolatie termica: pereti 100mm, plafon 65mm.

1327 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere Tiglina 2 – preț avantajos !
5
6

Apartament 2 camere Tiglina 2 – preț avantajos !

Cauți un apartament într-o zonă bună, fără bătăi de cap? Avem soluția pentru tine! Tiglina 2 – zonă liniștită, aproape de tot ce ai nevoie Etaj 4/4 | 49 mp ✔ centrală proprie ✔ izolație exterioară ✔ aer condiționat ✔ termopan ✔ apă separată Ideal pentru locuit sau investiție (se închiriază ușor!) Proprietatea ...

937 EUR/m2 | 49 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati

Localități

Galati
Salvează căutarea