Apartamente 2 camere Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere decomandat Micro 19 29

2 camere decomandat Micro 19

Agentia Nova House va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate, situat in zona micro 19, dotat cu centrala termica,termopane,usi termopan, suprafata 30mp,et 1, Pret 34.500 euro, usor negociabil.

1150 EUR/m2 | 30 m2

Micro+19, Galati, Galati

Vand apartament 2 camere ultracentral
7
3

Vand apartament 2 camere ultracentral

Apartament 2 camere in zona ultracentrala. Str Navelor Centrala termica cu calorifere noi Aer conditionat Termopane Balcon larg cu gresie si termopane spre partea linistita a cartierului Vedere spre palc de castani si Dunare Poze si detalii suplimentare la cerere

1143 EUR/m2 | 42 m2

Central, Galati, Galati

De vanzare ! Persoana fizica vand apartament 2 camere , zona micro 39 b
5
13

Vând apartament in zona micro 39 b ,in apropierea scolii 34, pieței din 39 ,farmacii,mall shopping city. Apartamentul are 2 camere și se afla la etajul 2, nedecomandat, cu o suprafață utilă de 44 mp. centrala termica pe gaz, Izolație pe interior Se vinde mobilat și utilat !

1023 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere Tiglina 1 50mp utili | Parter | RENOVAT proaspăt!
8
5

Apartament 2 camere Tiglina 1 50mp utili | Parter | RENOVAT proaspăt! Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, prevazut cu balcon edificat cu autorizatie, usa la balcon cu ieșire in gradina ,situat la parterul unui bloc cu 4 nivele, amplasat in cartierul Tiglina 1, foarte aproape ...

1458 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

vând apartament casa roșie

vând apartament casa roșie

proprietar, vând apartament 2 camere,casa roșie, PS-uri, et.4 4, hidroizolație nouă, izolație pereți pe interior, AC, centrală, termopan, ușa metalică, uși interior,etc. Necesită zugrăveală.Posibilitate de mansardare, se pot face 3-4 dormitoare+ salon.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

Apartament de vânzare 4

Apartament de vânzare

Proprietar, vând apartament 2 camere situat la parter în zona Piața Centrală _Galați. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate plus un balcon cu autorizație de construcție. Bloc construit în anul 1988. Suprafață utilă totală 55mp. Apartamentul este reabilitat termic și dispune de centrală termică, ...

1145 EUR/m2 | 55 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

vanzare apartament 2 camere

vanzare apartament 2 camere

Persoana fizica, vând apartament in Galați, zona zero, ultracentral, etaj 4 4. Blocul este mansardat. Are centrala termica.

1354 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere decomandate
10
1

Vand apartament 2 camere decomandate

Apartament 2 cam decomandat,micro 21, mobilat si utilat ,centrala termica ,geamuri termopan ,izolatie exterioara,curat,modern,are tot ce i trebuie ptr a fi locuit imediat,merita vazut,tel

1410 EUR/m2 | 39 m2

Micro 21, Galati, Galati

Proprietar
1

Proprietar

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, etaj 4 din 4, ușa metalică, geamuri termopan bucatarie si dormitor, centrala termica, baie cu geam și boiler.Apartamentul necesita renovare! Zona foarte buna si lisistita. Tiglina1, Str.Saturn, nr.6, bl.C1 Pret 50100 Euro negociabil la fața locului! Tel ...

1044 EUR/m2 | 48 m2

Tiglina%252b1, Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
8

Vand apartament 2 camere

Vând apartament cu doua camere situat la etajul 3 in zona centrala pe Gheorghe Petrașcu,situat aproape de cabinete medicale ,policlinica,grădinița, scoli ,licee, piata, Penny Market și diferite magazine. - apartamentul dispune de încălzire cu centrala proprie, baie recent renovata ,apartament proaspăt ...

1333 EUR/m2 | 30 m2

Tecuci, Galati

Vand apartament M3
5
5

Vand apartament M3

Persoana fizica,vând apartament cu 2 camere semidecomandat,mobilat și utilat precum se prezintă în fotografii .

1204 EUR/m2 | 54 m2

Țiglina 1, Galati, Galati

Apartament 2 camere in Galati, Micro 16, parter, 56 mp, 2 balcoane
6
1

Persoana fizica, ofer spre vanzare apartament semidecomandat cu 2 camere situat in Galati, Tiglina 3, Micro 16, langa Biserica "Sfintii Martiri Brancoveni", situat la parterul unui bloc P+4. Apartamentul are suprafata totala de 56,44 mp, din care 44,37 mp suprafata utila si doua balcoane (din constructie) ...

Galati, Galati

Ap 2 camere de vanzare
4
2

Ap 2 camere de vanzare

Ap 2 camere ,confort 1,situat in Tecuci jud Galati ,situat la etaj 1 din 4 ,pozitie sud (lumina naturala pe durata zilei )Aprtamentul este situat pe str Ghe petrasu nr 27 ,scara linistita ,parcare ,in apropiere comert (Pepco,Kaufland,Posta,Aprozar ,Scoala ) pretul apartamentului este de 57mii euro negociabil ...

983 EUR/m2 | 58 m2

Tecuci, Galati

Apartament cu 2 decomandate parter
7
4

Apartament cu 2 decomandate parter

Propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat situat in Mazepa 2 stradal.imobilul este utilat si mobilat lux fiind folosit ca spatiu comercial ( birouri).are o suprafață de 52 mp pretul fiind de 72 000 euro .se poate viziona cu un telefon in prealabil . contact ,Lucian.

1385 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere dec  64 mp   Posibil 3 camere - zona IREG - GENERAL
5

Apartament 2 camere dec 64 mp Posibil 3 camere - zona IREG - GENERAL

Apartament 2 camere 64 mp Poate fi 3 camere | Zonă excelentă IREG General (Magazin TOP) Dacă îți dorești un apartament spațios, bine compartimentat și situat într-una dintre cele mai căutate zone, această proprietate îți oferă mai mult decât un simplu loc de locuit îți oferă confort și versatilitate. Localizare ...

1250 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Vânzari imobiliare
10
6

Vânzari imobiliare

Vând apartament cu 2 camere zona Mazepa II la mansardă. Apartamentul este decomandat, iar bucataria și sufrageria sunt open space. An construcție:2006 Constructia este realizata din B.C.A. Apartamentul are o suprafață totală utilă de 57,47 mp din care balconul ocupă 8,32mp. Balconul este închis, izolat ...

1224 EUR/m2 | 49 m2

Mazepa+2, Galati, Galati

 Schimb apartament cu o cameră în M40, cu apartament cu 2 camere

Schimb apartament cu o camera in micro 40, cu un apartament cu 2 camere în aceeași zonă sau în apropiere. Ofer și diferență Mai multe detalii la nr de telefon : Aștept oferte serioase !

15 EUR/m2 | 19 m2

Micro 40, Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea