Apartamente 2 camere Galati

Vând casă   Batraneasca
8
19

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 3 din 4, Mazepa 2
9
8

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 3 din 4, Mazepa 2

Cartier Mazepa 2 Ap. 2 camere decomandat, etaj 3 din 4 nivele Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi, Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: suprafata total 53 mp 1 balcon grup sanitar ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru
8
9

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru

2 decomandate, 53mp etaj 3 din 4 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi. Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: 1 balcon suprafata total 53 grup sanitar cu geam Imbunatatit: centrala ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 2, Mazepa 2
9
2

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 2, Mazepa 2

Cartier Mazepa 2 Ap. 2 camere decomandat, etaj 2 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi, la 5 minute de faleza Dunarii Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: suprafata total 55 mp etaj ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Ap.  2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19
10
19

Ap. 2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19

De vanzare in cartier Micro 19 - zona piata Apartament 2 camere, etaj 4 din 4, mobilat si utilat, dotat cu centrala termica, aer conditionat, izolat interior exterior. Pret propus pentru tranzactionare: 48000 euro Contact:

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

De vanzare apartament cu 2 camere complet mobilat
5

De vanzare apartament cu 2 camere complet mobilat

Se vinde apartament cu 2 camere complet mobilat. Apartamentul este situat in Micro20 pe Bulevardul Dunarea la Etajul 3 4 In urma cu 1 an sa facut renovare totala apartamentul dispune de centrala termica,apa separat,instalatie electrica noua,instalatie sanitara noua,Termopane noi,aer conditionat. Apartamentul ...

1491 EUR/m2 | 57 m2

Micro 20, Galati, Galati

Apartament doua camere semidecomandat tiglina 1 francezi
9
4

Apartament doua camere semidecomandat tiglina 1 francezi

Se vinde apartament cu doua camere semidecomandat la etajul 4 in Tiglina 1, cartier Francezi cu vedere la Dunare. Blocul nu se incadreaza in lista celor cu risc seismic, se accepta credit. Apartamentul necesita renovare totala. 44mp utili plus 3,7mp balcon. Ma puteti contacta pe whatsapp pe numarul ...

998 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Apartament 3 Camere, Tecuci 7 Noiembrie str Gheorghe Petrascu Renovat complet
10
3

DE VÂNZARE - Apartament 3 camere, Etj 3, Tecuci 7 Noiembrie Str. Gheorghe Petrașcu - Vizavi de Penny Market Renovat complet, cu finisaje moderne: - Parchet, faianță și uși noi - Instalație sanitară nouă - Centrală termică proprie - Gaz separat - Situat pe strada Gheorghe Petrașcu, la doar câțiva ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Tecuci, Galati

Vând 2 camere Mazepa
5
12

Vând 2 camere Mazepa

Vând 2 camere mazepa cu vederea in strada Brailei la etajul 2 cu vederea in Brailei. Apartamentul necesita renovare, deține centrala termica si termopan, ușile au fost schimbare. Apartamentul este liber si se poate preda imediat.

1441 EUR/m2 | 51 m2

Mazepa+2, Galati, Galati

Vând apartament cu 2 camere M17
6
10

Vând apartament cu 2 camere M17

Vând apartament cu 2 camere zona M17 etaj 4 4 cu centrală termică,izolație termica 10 cm mobilat și utilat nu există probleme cu izolația. Apartamentul se vinde exact ca în imagini. Suprafața totală este de 37mp.

1054 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere decomandate 60mp, 70.000 euro, Galaţi, Mazepa
9
1

Vand 2 camere decomandate 60mp, 70.000 euro, Galaţi, Mazepa

Vand 2 camere decomandate 60,76mp, din care balcon 5,76mp, mobilate, utilate, boiler electric, Galaţi, str. Rosiori, nr. 4, Mazepa, BR16A, sc.2, etaj 3, pe est, pret 70.000 euro. Telefon , fara comision agentii imobiliare.

1167 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Vand apartament cu doua camere stradal micro 38 mobilat si utilat complet
10
2

Vând apartament 2 camere stradal Micro 38 etajul 3, zona foarte liniștită Mobilat și utilat complet. Centrala termică, aragaz nou, frigider, mașină de spălat. Gresie, faianță , termopane, parchet. Balcon mare cu acte, intabulat în fișa cadastrala a apartamentului.

1568 EUR/m2 | 37 m2

Micro 39 C, Galati, Galati

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice
1
26

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice

Agentia Prim Imobiliare Galati Centru - Aleea Pietonala - panorama Dunare Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 nivele cu suprafata total - 41.04 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1634 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 7700 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

2cam dec.et2 Maz2  77000euro
9

2cam dec.et2 Maz2 77000euro

2cam.dec.Maz.et 2 din 9 liber Br-uri 77000euro 0745914848

1426 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Apartament
5
3

Apartament

Vane apartament 2camere,zona Kaufland. Compartimentare:2camere,1baie,bucătărie,hol,posibilitate terasă. Etaj5-5. Pt mai multe informații sau pt a programa o vizionare vă rog contactați nr.de telefon din descriere.

750 EUR/m2 | 60 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 camere decomandat Micro 20 langa piata
5
1

Apartament 2 camere decomandat Micro 20 langa piata

Apartament, 2 camere decomandate, suprafata utila 48.7 m , balcoane 3m si 3.5m , nemobilat, etaj 4 din 4, centrala termica cu calorifere din aluminiu, aer conditionat, geamuri termopan cu rulouri exterioare, izolatie termica: pereti 100mm, plafon 65mm.

1327 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere mobilat, etaj 1, Micro 17 Galați   49,9 mp | Persoană fizică
10

Apartament 2 camere mobilat, etaj 1, Micro 17 Galați 49,9 mp | Persoană fizică

Apartament 2 camere de vânzare Galați, Micro 17 49,9 mp Se oferă spre vânzare un apartament confortabil cu 2 camere, situat în cartierul Micro 17, pe strada Gorunului, într-o zonă liniștită, ideală pentru familii. Suprafață: 49,9 mp 
Balcon inclus Se vinde mobilat 
Etaj 1
 Mutare imediată după semnarea ...

1347 EUR/m2 | 49 m2

Micro 17, Galati, Galati

Apartament semi-mobilat cu mansardă
7
5

Apartament semi-mobilat cu mansardă

Vând apartament semi-mobilat cu mansardă Micro 19 (la capătul troleului) Se vinde parțial mobilat DOTĂRI -ușa la întrare metalică -parchet toată casa -geamuri pvc maro (noi) -uși din lemn maro(noi) -centrală -apă separat -pereții izolați int-ext -scară către pod maro -podul parțial mobilat ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere, Micro17, parter, 63000 euro

Ap. 2 camere, Micro17, parter, 63000 euro

Apartament 2 camere, Micro17, parter, balcon, centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianță, ușa metalica, usi interioare. 63000 euro

1260 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Vând apartament
10
12

Vând apartament

Vând apartament 2 camere, mobilat partial, centrala termica, 2 aparate aer condiționat, ușa metalica, balcon închis cu termopan, semidecomandat, etj 4 din 4 confort 1, 47,33m suprafață, gresii, faianta, parchet laminat.

1162 EUR/m2 | 47 m2

Țiglina 1, Galati, Galati

Vând  apartament 2 camere
10
4

Vând apartament 2 camere

Vând apartament, 2 camere, etaj 4 4, Tiglina 3, semi-decomandat Utilat: centrală, apa separată, balcon închis cu geamuri termopan. Apartamentul se vinde utilat complet!

1083 EUR/m2 | 48 m2

Tiglina+3, Galati, Galati

Vând apartament confort 1.
6
7

Vând apartament confort 1.

Persoană fizică,vând apartament două camere decomandate,gresie,faianță, parchet,izolație exterioară, ușă metalică de bună calitate,interfon,centrala termica Ariston geamuri termopan,balcon generos,mobilat. Etajul 10,lift nou,bloc construit în 1977,bloc turnat ( nu din plăci). Este compus din doua ...

1099 EUR/m2 | 57 m2

Galati, Galati

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2
10
4

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2

Vă invit sa descoperiti acest apartament spectaculos de 2 camere, situat in cel mai luxos ansamblu rezidential din Galati, unde unitatea stilistică este vizibilă, iar atmosfera este primitoare şi relaxată datorita comunitatii exclusiviste. De la proiect, la finisaje şi design, facilităţi şi amplasare, ...

2292 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Vând apartament 2  camere + locație cu 2 spații comerciale în Berești
10
1

Vând apartament 2 camere + locație cu 2 spații comerciale în Berești

Vând apartament 2 camere situat pe strada Trandafirilor, nr 94, etajul 2 din 4. Este mobilat și utilat, termopane la balcon și camere, suprafața totală 50.50 m . Pret 150000 lei Vând teren cu suprafața de 249 m prevăzut cu 2 spații comerciale cu suprafața de 51 m respectiv 58 m , garaj cu suprafața ...

1515 EUR/m2 | 51 m2

Central, Beresti, Galati

Apartament 2 camere semidecomandat , Tiglina 2, Bloc C6.
10

Apartament 2 camere semidecomandat , Tiglina 2, Bloc C6.

Apartament 2 camere semidecomandat Tiglina 2 Proprietar - Bloc C6 Persoană fizică, proprietar, vând apartament cu 2 camere semidecomandate, situat la etajul 3 din 4, într-o zonă foarte bună, aproape de stația din Tiglina (aprox. 2 minute de mers pe jos). Apartamentul dispune de: instalație electrică ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
10
4

Vand apartament 2 camere

apartament 2 camere Tiglina 2 - Refacut in totalitate -( zona scoala 13 - magazin Reno), bloc anvelopat de primarie, acoperisul in stare f buna, etaj 4 4, aer conditionat sigilat, centrală termica, apa separat, gresie antiderapantă, faianță, usa acces apartament, usi interioare, instalatia sanitară ...

Galati, Galati

Vând apartament 2 camere decomandate, ultra-central   Str. Domnească 17, etaj 2 3, direct propietar!
10
2

Vând apartament 2 camere decomandate, ultra-central Str. Domnească 17, etaj 2 3, direct propietar!

Vând apartament 2 camere decomandate, ultra-central Str. Domnească 17, etaj 2 3! Ideal pentru locuit sau investiție poziție excelentă în inima orașului! Locație premium: 2 minute de Mall Winmarkt Lângă Parcul Eminescu 5 minute de Faleza Dunării Stație autobuz vis-a-vis Aproape de Piața ...

1344 EUR/m2 | 64 m2

Central, Galati, Galati

Apartament 2 camere Mazepa 1
7
1

Apartament 2 camere Mazepa 1

Apartament 2 camere semidecomandate în Galați,Mazepa 1,zona liniștită,bloc recent renovat,etaj 2 4,balcon,centrala,aer condiționat,geam termopan,are potențial excelent pentru renovare. Suprafața 48.93m (42.85 apartamentul +6.08 balconul) Apartamentul este vacant

1750 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

2 camere decomandat Micro 19 29

2 camere decomandat Micro 19

Agentia Nova House va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate, situat in zona micro 19, dotat cu centrala termica,termopane,usi termopan, suprafata 30mp,et 1, Pret 34.500 euro, usor negociabil.

1150 EUR/m2 | 30 m2

Micro+19, Galati, Galati

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19
9
1

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate 30..mp. Cu posibilitate de a deschide o Frizerie sau Stomatologie.sau altceva. micro 19 BL L2 sc 7 Parter..ap124 Str costache conache nr3, piață aproape Scoli ,gradinite,marketuri..transport la fel.. . Centrala termica în garantie, apa trasa individual ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Micro%2525252525252525252b19, Galati, Galati

Vând apartament 2 camere decomandat
9
2

Vând apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere decomandate , etajul 4 4. Apartamentul este izolat termic, are centrală proprie și apă separat, este situat în apropiere de mijloace de transport, piețe,centre comerciale, școli și grădinițe

1340 EUR/m2 | 47 m2

Micro 17, Galati, Galati

Apartament 2 camere, Galați, Mazepa 2, BL LC9, Scara 2, Ap. 38, etaj 1
2
10

Anunț de Vânzare Apartament 2 Camere - exclus agenții - nu plătesc comision Vând apartament cu 2 camere, situat în cartierul Mazepa 2, Galați, în blocul LC9, scara 2, apartamentul nr. 38, etaj 1. Suprafață totală: 50,37 m Etaj: 1 Locație: Mazepa 2, Galați Caracteristici și Avantaje Zonă liniștită ...

1560 EUR/m2 | 50 m2

Mazepa%252b2, Galati, Galati

De vanzare apartament cu doua camere Brăilei zona BCR
5

De vanzare apartament cu doua camere Brăilei zona BCR

De vânzare 2 camere bloc 1994 69 mp balcon pe tot apartamentul etaj 2 6 lift bloc cu spatii comerciale la parter+ mezanin mobilat și amenajat mediu , centrala termica aer condiționat și electrocasnice in mare parte în garanție .

1449 EUR/m2 | 69 m2

Galati, Galati

Vand apartamente Foltesti 3

Vand apartamente Foltesti

S.C. AGROCONFORT SRL vinde 3 apartamente, respectiv: apartamentul nr. 4, apartamentul nr. 8, apartamentul nr. 12. Imobilele sunt situate in judetul Galati, comuna Foltesti, Bloc IAS. Apartamentele pot fi vândute separat sau împreună, pretul fiecarui imobil fiind de 40.000 lei. Pentru informații ...

72 EUR/m2 | 107 m2

Foltesti, Galati

Vând apartament 2 camere decomandate mobilat și utilat Mazepa 1
8
4

Persoana fizica vand apartament cu 2 camere situat la etajul 8 10 cu o suprafață utilă de 52 mp, mobilat si utilat dupa cum se vede in imagini. Compartimentarea este decomandată, oferind intimitate și confort. Camerele sunt luminoase, orientate spre spate, departe de zgomotul urban. Apartamentul dispune ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Mazepa%2525252b1, Galati, Galati

Apartament 2 camere galati
7

Apartament 2 camere galati

Doar schimb apartament cu 2 camere decomandate etaj 4 in zona ireg , se afla la 2 minute de magazine aprozare statii de mijloc de transport... . 2 balcoane constructie bloc dupa 1980,constructie izolata termic ,hidroizolatie facuta de curand (in garantie ) accept doar schimb cu casa batraneasca ...

1036 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere Gerge Coșbuc
10
4

Apartament 2 camere Gerge Coșbuc

Sunt proprietar! Apartament 2 camere decomamdat ,renovat de la placa in 2020 . Mobila deasemenea este cumpărată in 2020 Intr-un bloc reabilitat in 2025 dispune de lift nou si modern, urmează sa fie montate si rulouri la tot balconul. Se vinde complet mobilat . Apartamentul este izolat pe interior ...

1276 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere în Tecuci, Zona Industrială, in bloc reabilitat termic
7
2

Vând apartament 2 camere, etaj 1, decomandat situat în Tecuci, Zona industrială, vedere în strada principală. Izolat exterior, centrală gaz, aer condiționat, 2 balcoane, mobilat si utilat. Loc parcare în fața scării, boxă la subsol. Blocul urmează sa fie reabilitat termic prin fonduri europene constând ...

1061 EUR/m2 | 57 m2

Tecuci, Galati

Vand apartament doua camere micro 16

Vand apartament doua camere micro 16

Apartamentul se afla la etajul 1,

1300 EUR/m2 | 50 m2

Micro 16, Galati, Galati

Apartament de vanzare
8
1

Apartament de vanzare

Vand apartament cu 2 camere (plus camera mai mica), etaj 3, partial mobilat si utilat, tamplarie exterioara de termopan cu rulouri exterioare, usi interioare de lemn, separare instalatie apa, pozitionat pe sud.

1017 EUR/m2 | 59 m2

Tecuci, Galati

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2
7

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament luminos cu 2 camere semidecomandate(circular), suprafața utilă de 49 mp, centrală termică, geamuri termopan, 2 balcoane , geam baie,orientare nord vest, etaj 6 din 9, în cartier Tiglina 2, str. Constructorilor Preț 65000 EUR . Blocul este în proces de reabilitare termică ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Vanzare apartament doua camere 51.000 de euro
1

Vanzare apartament doua camere 51.000 de euro

Vand apartament cu doua camere decomandate in Micro 19, la L2, parter, izolat, centrala, apa separat si geam la baie. 35,09 mp plus basca de aproximativ 8 mp. Apartamentul este situat in spatele spitalului judetean, magazin mixt la scara, farmacie, plafar. in apropiere sunt scolile 17 si 29, o gradinita ...

1543 EUR/m2 | 35 m2

Galati, Galati

Apartament 2 -  camere proaspat renovat
8

Apartament 2 - camere proaspat renovat

Apartamentul este proaspat renovat cu centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, ventilator cu recuperare de caldura... de toate. Se vinde complet utilat. Absolut tot ce este in el in poze. Inclusiv barul aprovizionat. Semineu - Aspirator dyson, robot aspirator rowenta seria 95, masina ...

1822 EUR/m2 | 45 m2

KM0 - Aleea Egalitatii , Tecuci, Galati

Schimb apartament 2 camere
1
1

Schimb apartament 2 camere

Schimb apartament 2 camere decomandat Mazepa cu apartament 2 camere Mamaia sau garsoniera Bucuresti.

1431 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Apartament in zona Domneasca
5
2

Apartament in zona Domneasca

Apartament cu 2 camere situat la et 4 4,dotat cu centrala proprie in zona centrala

1250 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Vând apartament 2 camere decomandat 16

Vând apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere decomandat, micro 19, 57mp., proprietar. Centrala termica, aer condiționat, termopane. Mai multe detalii la telefon.