Apartamente 2 camere Galati

Promovat
Apartament cu 2 camere etaj 1, în zona industrială din Tecuci
8
9

Apartament cu 2 camere etaj 1, în zona industrială din Tecuci Proprietăţile cele mai solicitate în Tecuci, sunt apartamentele cu două camere situate la etaj 1. Dacă vă doriţi un asemenea apartament, rapid, vi-l putem prezenta la un simplu apel telefonic şi o programare la 0720.618.142, Agenţia EXTREM ...

969 EUR/m2 | 49 m2

Sud, Tecuci, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 64 mp, mobilat și utilat   Micro 21
9
2

Apartament 2 camere decomandat, 64 mp, mobilat și utilat Micro 21

Apartament 2 camere decomandat, suprafață generoasă Micro 21 Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în Micro 21, la etajul 8 al unui bloc cu 8 niveluri, construit în anul 1988. Apartamentul are o suprafață totală de aproximativ 64 mp, o ...

1125 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Promovat
Vanzare apartament 2 camere - Tig 2
8
1

Vanzare apartament 2 camere - Tig 2

Agentia imobiliara AXA va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere , situat in cartierul Tiglina 2. Etaj:: 1 din 4 Compartimentare : semidecomandat Îmbunătățiri: - centrala termica, - branșament individual pt apa, - izolatie exterioara, - AC, - usa metalica, - instalații electrica, termica ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere dec Micro 17,etaj 2
12

Apartament 2 camere dec Micro 17,etaj 2

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Micro 17, la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în anul 1983. Apartamentul este decomandat, oferind un compartimentaj practic și confortabil. Locuința dispune de tâmplărie PVC cu geam termopan și este liberă, disponibilă imediat ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Micro 17, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere Tecuci   57 mp, utilat complet, zonă liniștită și acces rapid către oraș
10

Apartament 2 camere Tecuci 57 mp, utilat complet, zonă liniștită și acces rapid către oraș

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în Zona Industrială din Tecuci, la etajul 4 al unui bloc construit în perioada 1980 1981, bine întreținut și foarte liniștit. Locuința are o suprafață utilă de 57 mp și beneficiază de o compartimentare practică, potrivită atât pentru locuit, cât ...

772 EUR/m2 | 57 m2

Sud, Tecuci, Galati

Promovat
 Apartament cu 2 camere renovat, Micro 16
6

Apartament cu 2 camere renovat, Micro 16

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje. Apartamentul este renovat cu materiale de bună calitate și dispune de centrală termică proprie, gresie, faianță, parchet laminat și zugrăveli moderne. Imobilul este liber ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Casa sat Costi
10
26

Casa sat Costi

Se vinde prin Agentia imobiliara Nicona casa in sat Costi com. Vanatori jud Galați. Teren 600 mp cu o deschidere de 25 ml, curte generoasa cu anexe, piscina, garaj. Are toate utilitățile: apa, gaze, curent 380V. Casa realizara din bca ytong si este compusa din : - parter- bucatarie cu deschidere la ...

900 EUR/m2 | 250 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere de vânzare – Mazepa 2
9
1

Apartament 2 camere de vânzare – Mazepa 2

Apartament 2 camere de vânzare – Mazepa 2 Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandate, situat în zona Mazepa 2, o locație foarte bine cotată, aproape de Școala 28. Imobilul are o suprafață utilă de 55 mp și o suprafață totală de 61 mp. Apartamentul necesită renovare, oferind astfel ...

1273 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere dec in Galati, Tiglina 2, mobilat si utilat, vedere panoramica
10

Proactiv Imobiliare vă propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate situat în Galati, cartierul Țiglina 2, pe bulevardul George Coșbuc, într-o zonă apreciată pentru accesibilitate și facilități. Apartamentul este amplasat la etajul 7 din 9, are o suprafață totală de 58 mp și beneficiază ...

1276 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 10, market Carrefour, Profi Centrala termica termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500   |
9
7

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500 |

Situat in apropiere de Scoala nr. 10, la etajul 4. Suprafata: 56 mp. Centrala termica. Pret: 49.500 Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

884 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |
7

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |

Situat pe strada Traian, in aparopiere de Potcoava de Aur Suprafata: 85 mp Pret: 65.000 Se accepta variante imobiliare sau auto

765 EUR/m2 | 85 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat, Parter, Micro 13, Galați
8
1

Apartament 2 camere decomandat, Parter, Micro 13, Galați

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parter, în cartierul Micro 13, o zonă liniștită și bine conectată. Detalii: Suprafață: 55 mp Compartimentare decomandată Parter – acces facil, ideal pentru familii sau persoane în vârstă Se vinde semi-mobilat Dotări și beneficii: Centrală ...

1200 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

COMISION 0% - APARTAMENT 2 CAMERE, TIGLINA 1
7
1

COMISION 0% - APARTAMENT 2 CAMERE, TIGLINA 1

Capital Imobiliare va propune spre vanzare un apartament semidecomandat , cu o suprafata de 46,21 mp , la etajul 4 din 4. Proprietatea se afla in zona linistita cu multa verdeata , este bine intretinuta se vinde mobilata si utilata, cel ce o cumpara se poate muta imediat in ea si poate face restul de ...

995 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

COMISION 0% - APARTAMENT 2 CAMERE, micro 19
5
2

COMISION 0% - APARTAMENT 2 CAMERE, micro 19

Apartament 2 camere, 59 mp, Micro 19 , etajul 9 din 10 cu lift – PREȚ EXCELENT! ‼️ De renovat – ideal pentru locuit sau investiție! ✔️ 2 camere decomandate ✔️ Suprafață generoasă: 59 mp ✔️ din care 2 balcoane de 8.8 mp ✔️ Centrală pe gaz Zonă foarte bună: aproape de școli, transport, magazine, facultăți, ...

814 EUR/m2 | 59 m2

Micro 19, Galati, Galati

APARTAMENT 2 CAMERE CENTRU
9
1

APARTAMENT 2 CAMERE CENTRU

Va propunem spre vanzare un apartament decomandat , cu o suprafata de 48 mp din care 3 mp balcon, situat in centru pe strada Domneasca , intr-un bloc de la etaje , la etajul 4. Apartamentul este izolat pe exterior, are termopane la balcon, instalatie electrica schimbata , gresie + faianta baie si bucatarie, ...

1533 EUR/m2 | 45 m2

Central, Galati, Galati

Apartament 2 camere – mobilat, utilat partial,balcon închis + pivniță
14
1

Zonă liniștită, aproape de tot ce ai nevoie – magazine, școli, transport ✅ 2 camere spațioase și luminoase ✅ Bucătărie complet mobilata ✅ Balcon închis + pivniță acces direct din balcon ✅ Baie cu fereastră pentru aerisire naturală ✅ Se vinde mobilat – mutare imediată! Ideal pentru familie sau cuplu, ...