Apartamente 2 camere Galati

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat și utilat complet    Bld.Traian Vuia, Galați
9
1

Apartament 2 camere, mobilat și utilat complet Bld.Traian Vuia, Galați

Agentia Imobiliara Media Plus vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Galați, pe Bulevardul Traian Vuia, la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, având o suprafață totală de aproximativ 43 mp. Locuința este curată, igienizată și se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru ...

1163 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap. 2camere Tiglina 2, 50mp, centrala termica
6
10

Ap. 2camere Tiglina 2, 50mp, centrala termica

Agentia imobiliara Domus va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, confort 1, 50mp, situat in Tiglina 2, in zona scolii nr. 13, la etajul 4 4, hidroizolatia fiind in garantie. Zona in care se afla imobilul este ușor accesibila pentru mijloace de transport in comun, supermarketuri, ...

920 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 38 mp + balcon 7 mp, etaj 1, Micro 40
5
2

Cod 10012: Dacomari vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere și dependințe, având o suprafață utilă de 38 mp, la care se adaugă un balcon generos de 7 mp. Imobilul este situat la etajul 1 din 4, într-un bloc construit în anul 1970, în Micro 40. Locuința beneficiază de centrală termică ...

1237 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere, 50 mp, renovat, parter – Țiglina 2 | Centrală proprie
5
1

Îți propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în cartierul Țiglina 2, la parter, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea are o suprafață utilă de 44 mp (50 mp total), fiind optim compartimentată. Un mare avantaj îl reprezintă extinderea sufrageriei în balcon, oferind ...

1428 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2camere decomandate in Micro 20
10
2

2camere decomandate in Micro 20

Agentie imobiliara vinde apartament cu 2 camere situat in micro 20, parter cu 2 balcoane, apa separat, centrala termica, termopan interior exterior, izolat. Pretul 58000euro Sorina

1160 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

De vânzare apartament 2 camere
4

De vânzare apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere, etaj 3 4, bloc R, zona Profiriu, lângă librăria Graphotek. Apartamentul este bine intretinut și se află foarte aproape de școli, magazine și alte puncte de interes.

1000 EUR/m2 | 40 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 camere,pozitie SUPER
7
4

Apartament 2 camere,pozitie SUPER

Vand apartament 2 camere,confort 1 in oras Galati,zona IC. FRIMU - SID.VEST.Apartamentul este pozitionat la elajul 2 intr.un bloc cu P+3,este dotat cu centrala termica,instalatie proprie pentru conexiune la apa. Fiecare din cele doua camere inclusiv bucataria are acces direct la balcoane destul de spatioase. ...

1277 EUR/m2 | 65 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

Apartament 2 Camere Gheorghe Petrascu Mobilat
5

Apartament 2 Camere Gheorghe Petrascu Mobilat

Apartament cu 2 camere, locatie foarte buna, str. Gh. Petrascu, nr.27(in scara cu tecul rosu ), loc de parcare inclus bloc reabilitat termic cu termosistem. Situat la etajul 4, cu o suprafata de 52 mp utili, apartamentul are separare apa , schimbat conducte de apa si canalizare , pereti izolati pe casa ...

1010 EUR/m2 | 52 m2

Tecuci, Galati

vind ap 77 mp et 5 bloc Privillege
10

vind ap 77 mp et 5 bloc Privillege

se vinde ap cu suprafața generoasa, 77 mp ,2 camere (se poate recompartimenta in 3 ) la et 5 11. Bloc modern, cu 2 lifturi, poziționat excelent, cu acces rapid la parc, Kaufland, spital , zona de shopping... Ap se vinde parțial mobilat, cu predare imediată. pret 1500 euro mp FĂRĂ COMISION, FARA TVA! ...

1492 EUR/m2 | 77 m2

Țiglina 3, Galati, Galati

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat
10
9

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat

Vând apartament cu 2 camere situat în Tiglina 2 zona Reno, cu o suprafata de aproximativ 50 mp. Situat la etajul 2 al unui imobil P+4 . Apartamentul este unul luminos, primitor și călduros. În imediată apropiere întâlnim școli, minimarket, penny etc. Apartamentul a fost renovat în urmă cu 3 ani. Se ...

1653 EUR/m2 | 45 m2

Galati, Galati

Vând apartament cu două camere. 2

Vând apartament cu două camere.

Proprietar vând apartament cu două camere decomandat etajl 1 mobilat și utilat complet cu două balcoane și cu o suprafață de 58 de metri pătrați preț 83000e negociabil telefon zero șapte șapte unu cinci șase zero trei unu șapte urgent.

1431 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere
5
1

Apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere decomandat 54 m, etaj 5 5, situat pe str. Gheorghe Petrașcu, deasupra marketului Profi, se vinde mobilat. Preț de 48.000euro, negociabil.

889 EUR/m2 | 54 m2

Tecuci, Galati

Vanzare apartament 2 camere
6
1

Vanzare apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere semidecomandat situat in Tiglina 3, etaj 4 4, in stare buna, cu termopane, centrala.

1135 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Vand apart 2 camere Mc 21
5
2

Vand apart 2 camere Mc 21

Persoana fizică vând apart două camere , et 2, balcon , utilat , mobilat ca în imagini , apă trasă separat , centrală , acte la zi , liber.

1316 EUR/m2 | 57 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere Micro 17, etaj 2, centrală termică, liber   57.000  ,
5
1

Apartament 2 camere Micro 17, etaj 2, centrală termică, liber 57.000 ,

Apartament 2 camere Micro 17, etaj 2, centrală termică, liber 57.000 , Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Micro 17, la etajul 2 al unui imobil cu 4 niveluri. Locuința dispune de o suprafață totală de 50 mp și beneficiază de centrală termică proprie, tâmplărie ...

1140 EUR/m2 | 50 m2

Micro 17, Galati, Galati

Apartament ideal pentru familii cu copiii
9

Apartament ideal pentru familii cu copiii

Apartamentul oferă un standard modern. Poziționat într-un bloc stradal, locuința beneficiază de vizibilitate excelentă și o priveliște deschisă, care îți oferă lumină naturală și o stare de bine în fiecare zi. Etaj 4 din 4 Dotări premium: - Centrală termică proprie - Aer condiționat - Geamuri termopan - ...

1417 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

45.500 euro, 2 camere, decomandate, Micro 19
7
1

45.500 euro, 2 camere, decomandate, Micro 19

45.500 euro, 2 camere, decomandate, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1300 EUR/m2 | 35 m2

Galati, Galati

52.ooo euro NEGOCIABIL!!!, 2 camere, mobilat si utilat, Micro16
11
2

52.ooo euro NEGOCIABIL!!!, apartament 2 camere, mobilat si utilat, Micro16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament ingrijit si luminos, cu 2 camere semidecomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 16 in zona fostului complex Continental, la etajul 4 al ...

1182 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21
9

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro21, zona "RONDOU, CAPAT TRAMVAI", la etajul 6 al unui bloc cu 8 etaje, construit in anii 80. Imobilul este ...

1500 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Apartament de vanzare in zona micro 40
1
2

Apartament de vanzare in zona micro 40

Vand apartament 2 camere semi decomandat , micro 40, bloc construit in 1970 , etaj 2 , centrala termica si apa trasa separat , balcon cu termopan , acte la zi , detalii la numarul de telefon

1118 EUR/m2 | 34 m2

Micro+40, Galati, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie dotata ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Vânzare apartament 2 camere. 9

Vânzare apartament 2 camere.

Vând apartament 2 camere, decomandate, 70mp, într-o casă cu etaj, în str. Domnească, lângă Terasa Tineretului, vis a vis de Gradina Publica și blocul Ialomița,, cu balcon spre strada Domnească, acees utilități, CT, termopane, uși metalice, branșament separat apă rece, parchet stejar!

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Imobiare, vânzări 4

Imobiare, vânzări

Vând apartament două camerele, decomandate, 70mp., situat în Galați, str. Domnească, într-o casă cu etaj, acces la utilități, centrala termica, parchet, branșament separat apă rece, termopane, uși metalice, balcon stradal. Preț 60 000 euro, ușor negociabil. Telefon .

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere decomandat, utilat si mobilat gata de mutare Zona Industriala (Scoala 11)
5

Vand apartament 2 camere decomandat, utilat si mobilat gata de mutare, aproape de Scoala 11 . Apartamentul are centrala proprie functionala, izolatie termica exterioara, balcon inchis cu termopan si cu intrare din bucatarile, boxa, usa intrare metalica, tamplarie termopan.

1019 EUR/m2 | 54 m2

Tecuci, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea