Apartamente 2 camere Galati

Promovat
Apartament 2 camere | Tiglina 1 | 44 mp
6
3

Apartament 2 camere | Tiglina 1 | 44 mp

De vânzare apartament complet renovat, situat la parter, într-un bloc cu subsol și FĂRĂ RISC SEISMIC ❗ ✔️ Apă și canalizare trase separat ✔️ Instalații electrică și sanitară noi ✔️ Mobilat și utilat complet – totul nou și de calitate ✔️ Plită + cuptor pe gaz ✔️ Baie cu duș walk-in Preț: 78.800 € ...

1768 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap spatios Ps-uri VEGA Ultimul Leu etaj superior priveliste deosebita
10
4

Apartament spatios 75 mp utili etaj 8 din 9 bloc nou priveliste deosebita AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unui apartament cu o suprafata generoasa situat intr-un bloc nou, zona Tiglina - "Ultimul Leu". Blocul este nou, foarte bine pozitionat, dotat cu ascensor modern. Pozitionare ...

1453 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere vanzare- strada Garii ( zona restaurantului Ca Jou)
12

Agentia AXA va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Garii ( zona restaurantului Ca Jou),intr-o cladire tip condominiu. Locuinta este amplasata la etajul 1 si are o suprafata de 75 mp. Apartamentul are centrala termica proprie, tamplarie din PVC cu geam termopan si usa metalica ...

933 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2
9
1

Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2

Pret Nou: 74 900 Euro Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2 - 78000 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Sase Patru Patru Sapte Opt Opt Unu De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat,cu o suprafata de aprox. 47 mp, ce este situat la etajul 2 al unui imobil construit in anii '84-'85 ...

1594 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Apartament 4 camere Tiglina2 et1 4 ,2 Balcoane,simplu 87 000 euro neg
6
10

Apartament 4 camere Tiglina2 et1 4 , 2 Balcoane ,simplu pret 87 000 euro neg

1740 EUR/m2 | 50 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

Vanzare apartament 2 camere in Galati, Micro 21, etaj 1, liber
10
1

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate, situat in Galati, cartier Micro 21, la primul nivel al unui imobil P+4. Blocul in care se afla apartamentul este localizat in imediata apropiere a oricarui spatiu public necesar: piata, magazine, mijloace ...

1597 EUR/m2 | 35 m2

Micro 21, Galati, Galati

2 decomandate in Galati, Micro 14, renovat complet, mobilat lux
10
2

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare, un apartament cu 2 camere decomandate, situat in Galati, cartier Micro 14, la etajul 4 al unui imobil P+4, construit in anul 1981, beneficiind de o hidroizolatie buna. Localizare: Pozitionarea imobilului aproape de Str. 1 Decembrie 1918 ofera ...

1620 EUR/m2 | 54 m2

Micro 14, Galati, Galati

Vând apartament 2 camere decomandate mobilat și utilat Mazepa 1
8
4

Persoana fizica vand apartament cu 2 camere situat la etajul 8 10 cu o suprafață utilă de 52 mp, mobilat si utilat dupa cum se vede in imagini. Compartimentarea este decomandată, oferind intimitate și confort. Camerele sunt luminoase, orientate spre spate, departe de zgomotul urban. Apartamentul dispune ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Mazepa%2525252b1, Galati, Galati

Vanzare mansarda pe 2 niveluri, in Galati, zona Piata Energiei
13
8

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere (mansarda), situat in Galati, zona Piata Energiei, intr-un bloc relativ nou (1980). Localizare: Pozitionarea imobilului foarte aproape de Blv.Siderurgistilor precum si str. 1 Decembrie 1918 ofera avantajul tuturor ...

759 EUR/m2 | 56 m2

Micro 14, Galati, Galati

Vanzare apartament 2 camere, in Galati, Aurel Vlaicu, etaj 3, mobilat
10
14

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate, situat in Galati, in aria cartierului I.C Frimu (la cca.5 minute distanta de mers pe jos fata de mall Shopping City Galati), pozitonat la etajul 3 al unui imobil P+4. Detalii: Locuinta insumeaza o suprafata ...

1095 EUR/m2 | 37 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Vanzare apartament 2 camere, in Galati, Micro 16, liber
10

Vanzare apartament 2 camere, in Galati, Micro 16, liber

Va prezentam in EXCLUSIVITATE, oferta de vanzare a unui apartament cu 2 camere semidecomandate, confort 1, situat in Galati, cartier Micro 16, la etajul 4 al unui imobil P+4Et, beneficiind de hidroizolatie buna. Blocul in care se afla apartamentul este situat in imediata apropiere a oricarui spatiu ...

898 EUR/m2 | 50 m2

Micro 16, Galati, Galati

Apartament 2 camere galati
7

Apartament 2 camere galati

Doar schimb apartament cu 2 camere decomandate etaj 4 in zona ireg , se afla la 2 minute de magazine aprozare statii de mijloc de transport... . 2 balcoane constructie bloc dupa 1980,constructie izolata termic ,hidroizolatie facuta de curand (in garantie ) accept doar schimb cu casa batraneasca ...

1036 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 3 din 4, Mazepa 2
9
8

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 3 din 4, Mazepa 2

Cartier Mazepa 2 Ap. 2 camere decomandat, etaj 3 din 4 nivele Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi, Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: suprafata total 53 mp 1 balcon grup sanitar ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru
8
9

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru

2 decomandate, 53mp etaj 3 din 4 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi. Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: 1 balcon suprafata total 53 grup sanitar cu geam Imbunatatit: centrala ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 2, Mazepa 2
9
2

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 2, Mazepa 2

Cartier Mazepa 2 Ap. 2 camere decomandat, etaj 2 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi, la 5 minute de faleza Dunarii Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: suprafata total 55 mp etaj ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Ap.  2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19
10
19

Ap. 2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19

De vanzare in cartier Micro 19 - zona piata Apartament 2 camere, etaj 4 din 4, mobilat si utilat, dotat cu centrala termica, aer conditionat, izolat interior exterior. Pret propus pentru tranzactionare: 48000 euro Contact:

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere Tiglina 1 mobilat si utilat CT Ac la cheie LIBER
10
11

AcasA Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Tiglina 1, la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje. Imobilul este aproape de Faleza Dunării ideal pentru cei care doresc să fie aproape de spații verzi, locuri de promenadă și zone de recreere. Apartamentul beneficiază de acces ...

1354 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Potential prin perzonalizare 2 cam Mazepa CT etaj intermediar simplu
10

Apartament cu doua camere Mazepa Br-uri etaj intermediar CT AcasA Imobiliare vine in intampinarea clientilor dinamici, ce abia asteapta noi provocari, cu oferta de vanzare a unui apartament foarmat din doua camere si dependinte situat in zona Mazepa 1. Aceasta oferta se adreseaza persoanelor ...

1570 EUR/m2 | 43 m2

Mazepa+1, Galati, Galati

1453 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati