Apartamente 2 camere Galati

Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
VIZIONEAZA si NEGOCIAZA-Ap. 2 Camere Decomandat-Micro 21-bloc '84-'85
16
1

VIZIONEAZA si NEGOCIAZA - Pret Nou: 49 900 Euro NEGOCIABIL (Poti propune o oferta in urma vizionarii) Apartament 2 Camere Decomandat - Micro 21 - bloc '84 - '85 - Nr. Contact: Zero Sapte Patru Cinci Sase Unu Doi Patru Zero Doi De vanzare apartament 2 camere decomandat, cu o suprafata de aprox. 47 m.p., ...

1062 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat – Micro 20, Galați – Etaj 9/10
6

GiuliHome Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Micro 20 din Galați, la etajul 9 al unui imobil cu 10 etaje. Proprietatea are o suprafață de 46 mp utili și 51 mp total, fiind o alegere potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție. ✔ Compartimentare ...

1174 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Siderurgistilor CT Ac sup 50 mp
8
2

2 camere Siderurgistilor CT Ac sup 50 mp

Apartament cu doua camere zona Siderurgistilor sup 50 mp CT Ac etaj 4 AcasA Imobiliare va propune spre achizitionare un apartament format din doua camere si dependinte situat in zona Siderurgistilor - Doja, la SD-uri. Apartamentul este decomandat, varianta cu doua balcoane, suprafata totala 50 ...

1140 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Apartament renovat cu simt de raspundere mobilat si utilat GATA DE MUTAT
10
1

Apartament renovat cu simt de raspundere mobilat si utilat GATA DE MUTAT Vrei sa scapi de stresul renovarii si a mobilarii si sa te muti IMEDIAT ?!? AcasA Imobiliare va propune spre achizitionare un apartament complet renovat format din doua camere si dependinte situat in zona Micro 17, la F-urile de ...

1423 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2, 55000 euro 1

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2, 55000 euro

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon, geam baie, usa metalica. 55 000 euro

1078 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Ap 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro 3

Ap 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro

Ap. 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro centrala termica,termopan, usi interioare, izolat ext, geam baie, ușa metalica

1240 EUR/m2 | 50 m2

Micro 19, Galati, Galati

Apartament 2 camere Gerge Coșbuc
10
4

Apartament 2 camere Gerge Coșbuc

Sunt proprietar! Apartament 2 camere decomamdat ,renovat de la placa in 2020 . Mobila deasemenea este cumpărată in 2020 Intr-un bloc reabilitat in 2025 dispune de lift nou si modern, urmează sa fie montate si rulouri la tot balconul. Se vinde complet mobilat . Apartamentul este izolat pe interior ...

1276 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere în Tecuci, Zona Industrială, in bloc reabilitat termic
7
2

Vând apartament 2 camere, etaj 1, decomandat situat în Tecuci, Zona industrială, vedere în strada principală. Izolat exterior, centrală gaz, aer condiționat, 2 balcoane, mobilat si utilat. Loc parcare în fața scării, boxă la subsol. Blocul urmează sa fie reabilitat termic prin fonduri europene constând ...

1061 EUR/m2 | 57 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 cam 57mp in vila zona Bingo Otelul
12
2

Apartament 2 cam 57mp in vila zona Bingo Otelul

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - zona Bingo Europa - 2 min de institutii de invatamant, market, farmacii, banci, mijloc de transport in comun 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - apartament doua camere decomandat in vila, etaj 1, suprafata 57.21mp - sunt doar doua ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

micro 17, Galati, Galati

ap 2 cam Tiglina 3 renovat total
7
1

ap 2 cam Tiglina 3 renovat total

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - zona Tiglina 3, Continental - 2 min de market, mijloace de transport in comun, farmacii, institutii de invatamant, magazine, complex Siret 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - apartamentul a fost renovat total in 2024, centrala ...

1533 EUR/m2 | 45 m2

tiglina 3, Galati, Galati

Apartament 2 camere – Port, etaj 1/4 – 3 balcoane, centrală, geam la baie
17
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai avantajoase zone – Port, la doar câteva minute de Faleză și centrul orașului. Poziția excelentă oferă acces rapid la zone de promenadă, restaurante, magazine și transport în comun. Caracteristici principale: 2 ...

1250 EUR/m2 | 62 m2

Port, Galati, Galati

 Apartament 2 camere – renovat complet – Țiglina 1 ,parter
8
3

Apartament 2 camere – renovat complet – Țiglina 1 ,parter

Agenția noastră vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje, situat în cartierul Țiglina 1, în apropiere de Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”. Cu o suprafață de 44 mp, apartamentul este complet renovat, având: ✔️ Instalație electrică ...

1768 EUR/m2 | 44 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |
10

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |

Situat intr-un imobil cu 4 apartamente. Suprafata: 66 mp Apartamentul este renovat recent: Instalație sanitară și electrică refăcute Termopan Centrala termica noua in garantie. Se vinde mobilat cum este prezentat in poze. Preț: 75.000 euro. Se poate achizitiona la pretul de 80.000 euro impreuna cu un ...

1136 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |
7

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |

Situat pe strada Traian, in aparopiere de Potcoava de Aur Suprafata: 85 mp Pret: 65.000 Se accepta variante imobiliare sau auto

765 EUR/m2 | 85 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500   |
9
8

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500 |

Situat in apropiere de Scoala nr. 10, la etajul 4. Suprafata: 56 mp. Centrala termica. Pret: 49.500 Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

884 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

10

Situat in apropiere de Școala nr. 10, market Carrefour, Profi Centrala termica termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2
10
4

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2

Vă invit sa descoperiti acest apartament spectaculos de 2 camere, situat in cel mai luxos ansamblu rezidential din Galati, unde unitatea stilistică este vizibilă, iar atmosfera este primitoare şi relaxată datorita comunitatii exclusiviste. De la proiect, la finisaje şi design, facilităţi şi amplasare, ...

2292 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Vand apartament doua camere micro 16

Vand apartament doua camere micro 16

Apartamentul se afla la etajul 1,

1300 EUR/m2 | 50 m2

Micro 16, Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea