Apartamente 2 camere Galati

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat I.C.Frimu
9
1

Apartament cu 2 camere decomandat I.C.Frimu

Agenția Imobiliară Media Plus oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona I.C. Frimu, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit în anul 1986. Apartamentul este orientat pe vest și are o suprafață totală de 54 mp, din care 50 mp suprafață utilă. Imobilul dispune de ...

1056 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament  2 camere  de vânzare   Galați, Micro 17 (lângă Dedeman)
10
1

Apartament 2 camere de vânzare Galați, Micro 17 (lângă Dedeman)

AcasA imobiliare va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere la parter situat in cartier Micro 17 . Dacă îți dorești un apartament modern, gata de mutare, situat într-o zonă practică și bine conectată, această proprietate este reprezinta o varianta demna de luat in calcul . Amplasat la parter, ...

1698 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat și utilat complet    Bld.Traian Vuia, Galați
9
1

Apartament 2 camere, mobilat și utilat complet Bld.Traian Vuia, Galați

Agentia Imobiliara Media Plus vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Galați, pe Bulevardul Traian Vuia, la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, având o suprafață totală de aproximativ 43 mp. Locuința este curată, igienizată și se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru ...

1163 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

1698 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

2 cam Tiglina 2 renovat CT Ac LIBER
7
3

2 cam Tiglina 2 renovat CT Ac LIBER

Apartament cu doua camere Tiglina 2 CT Ac stradal AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unui apartament format din doua camere si dependinte situat pe bulevardul Siderurgsitilor, in Tiglina 2. La interior apartamentul prezinta imbunatatiri, este dotat cu centrala termica, aer conditionat, ...

1220 EUR/m2 | 50 m2

Tiglina%25252b2, Galati, Galati

2 camere Siderurgistilor CT Ac sup 50 mp
8
2

2 camere Siderurgistilor CT Ac sup 50 mp

Apartament cu doua camere zona Siderurgistilor sup 50 mp CT Ac etaj 4 AcasA Imobiliare va propune spre achizitionare un apartament format din doua camere si dependinte situat in zona Siderurgistilor - Doja, la SD-uri. Apartamentul este decomandat, varianta cu doua balcoane, suprafata totala 50 ...

1140 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Apartament renovat cu simt de raspundere mobilat si utilat GATA DE MUTAT
10
1

Apartament renovat cu simt de raspundere mobilat si utilat GATA DE MUTAT Vrei sa scapi de stresul renovarii si a mobilarii si sa te muti IMEDIAT ?!? AcasA Imobiliare va propune spre achizitionare un apartament complet renovat format din doua camere si dependinte situat in zona Micro 17, la F-urile de ...

1423 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2, 55000 euro 1

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2, 55000 euro

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon, geam baie, usa metalica. 55 000 euro

1078 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere Gerge Coșbuc
10
4

Apartament 2 camere Gerge Coșbuc

Sunt proprietar! Apartament 2 camere decomamdat ,renovat de la placa in 2020 . Mobila deasemenea este cumpărată in 2020 Intr-un bloc reabilitat in 2025 dispune de lift nou si modern, urmează sa fie montate si rulouri la tot balconul. Se vinde complet mobilat . Apartamentul este izolat pe interior ...

1276 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere în Tecuci, Zona Industrială, in bloc reabilitat termic
7
2

Vând apartament 2 camere, etaj 1, decomandat situat în Tecuci, Zona industrială, vedere în strada principală. Izolat exterior, centrală gaz, aer condiționat, 2 balcoane, mobilat si utilat. Loc parcare în fața scării, boxă la subsol. Blocul urmează sa fie reabilitat termic prin fonduri europene constând ...

1061 EUR/m2 | 57 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 cam 57mp in vila zona Bingo Otelul
12
2

Apartament 2 cam 57mp in vila zona Bingo Otelul

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - zona Bingo Europa - 2 min de institutii de invatamant, market, farmacii, banci, mijloc de transport in comun 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - apartament doua camere decomandat in vila, etaj 1, suprafata 57.21mp - sunt doar doua ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

micro 17, Galati, Galati

ap 2 cam Tiglina 3 renovat total
7
1

ap 2 cam Tiglina 3 renovat total

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - zona Tiglina 3, Continental - 2 min de market, mijloace de transport in comun, farmacii, institutii de invatamant, magazine, complex Siret 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - apartamentul a fost renovat total in 2024, centrala ...

1533 EUR/m2 | 45 m2

tiglina 3, Galati, Galati

Apartament 2 camere – Port, etaj 1/4 – 3 balcoane, centrală, geam la baie
17
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai avantajoase zone – Port, la doar câteva minute de Faleză și centrul orașului. Poziția excelentă oferă acces rapid la zone de promenadă, restaurante, magazine și transport în comun. Caracteristici principale: 2 ...

1250 EUR/m2 | 62 m2

Port, Galati, Galati

 Apartament 2 camere – renovat complet – Țiglina 1 ,parter
8
3

Apartament 2 camere – renovat complet – Țiglina 1 ,parter

Agenția noastră vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje, situat în cartierul Țiglina 1, în apropiere de Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”. Cu o suprafață de 44 mp, apartamentul este complet renovat, având: ✔️ Instalație electrică ...

1768 EUR/m2 | 44 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |
10

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |

Situat intr-un imobil cu 4 apartamente. Suprafata: 66 mp Apartamentul este renovat recent: Instalație sanitară și electrică refăcute Termopan Centrala termica noua in garantie. Se vinde mobilat cum este prezentat in poze. Preț: 75.000 euro. Se poate achizitiona la pretul de 80.000 euro impreuna cu un ...

1136 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |
7

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |

Situat pe strada Traian, in aparopiere de Potcoava de Aur Suprafata: 85 mp Pret: 65.000 Se accepta variante imobiliare sau auto

765 EUR/m2 | 85 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500   |
9
8

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500 |

Situat in apropiere de Scoala nr. 10, la etajul 4. Suprafata: 56 mp. Centrala termica. Pret: 49.500 Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

884 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

10

Situat in apropiere de Școala nr. 10, market Carrefour, Profi Centrala termica termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Vand apartament doua camere micro 16

Vand apartament doua camere micro 16

Apartamentul se afla la etajul 1,

1300 EUR/m2 | 50 m2

Micro 16, Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea