Apartamente 2 camere Galati

Promovat
Apartament 2 camere vanzare- strada Garii ( zona restaurantului Ca Jou)
12

Agentia AXA va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Garii ( zona restaurantului Ca Jou),intr-o cladire tip condominiu. Locuinta este amplasata la etajul 1 si are o suprafata de 75 mp. Apartamentul are centrala termica proprie, tamplarie din PVC cu geam termopan si usa metalica ...

933 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere Tecuci   57 mp, utilat complet, zonă liniștită și acces rapid către oraș
10

Apartament 2 camere Tecuci 57 mp, utilat complet, zonă liniștită și acces rapid către oraș

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în Zona Industrială din Tecuci, la etajul 4 al unui bloc construit în perioada 1980 1981, bine întreținut și foarte liniștit. Locuința are o suprafață utilă de 57 mp și beneficiază de o compartimentare practică, potrivită atât pentru locuit, cât ...

772 EUR/m2 | 57 m2

Sud, Tecuci, Galati

Promovat
Apartament cu 2 camere - zona Tiglina 2 – Proiect finalizat 2025
11

Vă oferim oportunitatea de a achiziționa un apartament spațios și elegant, situat într-un complex rezidențial recent finalizat, în inima zonei Tiglina 2. Acest apartament cu 2 camere are o suprafață totală de 71 mp, fiind ideal pentru familie sau investitori. Beneficii ale zonei: Acces facil la instituții ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere Tiglina 1 mobilat si utilat CT Ac la cheie LIBER
10
11

AcasA Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Tiglina 1, la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje. Imobilul este aproape de Faleza Dunării ideal pentru cei care doresc să fie aproape de spații verzi, locuri de promenadă și zone de recreere. Apartamentul beneficiază de acces ...

1354 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare
8
1

Apartament de vanzare

Vand apartament cu 2 camere (plus camera mai mica), etaj 3, partial mobilat si utilat, tamplarie exterioara de termopan cu rulouri exterioare, usi interioare de lemn, separare instalatie apa, pozitionat pe sud.

1017 EUR/m2 | 59 m2

Tecuci, Galati

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2
7

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament luminos cu 2 camere semidecomandate(circular), suprafața utilă de 49 mp, centrală termică, geamuri termopan, 2 balcoane , geam baie,orientare nord vest, etaj 6 din 9, în cartier Tiglina 2, str. Constructorilor Preț 65000 EUR . Blocul este în proces de reabilitare termică ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Vânzare apartament 2 camere, etaj 1, Tiglina I,
6
12

Vânzare apartament 2 camere, etaj 1, Tiglina I,

De vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în cartierul Tiglina I, Galați. Locuința este amplasată la etajul 1 al unui bloc cu 4 niveluri și are o suprafață totală de 48 mp, incluzând un balcon pe o cameră. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie și tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1115 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Vanzare apartament doua camere 51.000 de euro
1

Vanzare apartament doua camere 51.000 de euro

Vand apartament cu doua camere decomandate in Micro 19, la L2, parter, izolat, centrala, apa separat si geam la baie. 35,09 mp plus basca de aproximativ 8 mp. Apartamentul este situat in spatele spitalului judetean, magazin mixt la scara, farmacie, plafar. in apropiere sunt scolile 17 si 29, o gradinita ...

1543 EUR/m2 | 35 m2

Galati, Galati

Apartament 2 -  camere proaspat renovat
8

Apartament 2 - camere proaspat renovat

Apartamentul este proaspat renovat cu centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, ventilator cu recuperare de caldura... de toate. Se vinde complet utilat. Absolut tot ce este in el in poze. Inclusiv barul aprovizionat. Semineu - Aspirator dyson, robot aspirator rowenta seria 95, masina ...

1822 EUR/m2 | 45 m2

KM0 - Aleea Egalitatii , Tecuci, Galati

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16
11
1

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate in municipiul Galati, proaspat renovat, liber si gata de mutat, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anul 1968. ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

Tiglina+3, Galati, Galati

  73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21
9

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro21, zona RONDOU, CAPAT TRAMVAI , la etajul 6 al unui bloc cu 8 etaje, construit in anii 80. Imobilul ...

1470 EUR/m2 | 50 m2

Micro 21, Galati, Galati

 57.900  , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3   Micro 16, zona FLORA
6

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA Agenția Imobiliară Familia vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în municipiul Galați, în cartierul Micro 16, zona Flora , la etajul 4 din 4 al unui imobil construit în ...

1316 EUR/m2 | 44 m2

Micro 16, Galati, Galati

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R.E.G.
11
1

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R.E.G. Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate un apartament luminos, decomandat, cu 2 camere, in municipiul Galati, amplasat în zona intersectiei de la I.R.E.G., la etajul 4 al unui bloc cu 5 etaje, ...

1018 EUR/m2 | 55 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

   53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA
10

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament confortabil cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în Zona Centrala in apropierea faculatii de Mecanica, intr-o casa la curte, cu access facil si vecini linistiti. ...

1138 EUR/m2 | 47 m2

Central, Galati, Galati

   45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19
7
1

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1300 EUR/m2 | 35 m2

Micro%2b19, Galati, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

Vand apartament cu doua camere stradal micro 38 mobilat si utilat complet
10
1

Vând apartament 2 camere stradal Micro 38 etajul 3, zona foarte liniștită Mobilat și utilat complet. Centrala termică, aragaz nou, frigider, mașină de spălat. Gresie, faianță , termopane, parchet. Balcon mare cu acte, intabulat în fișa cadastrala a apartamentului.

1568 EUR/m2 | 37 m2

Micro 39 C, Galati, Galati

Schimb apartament 2 camere
1
1

Schimb apartament 2 camere

Schimb apartament 2 camere decomandat Mazepa cu apartament 2 camere Mamaia sau garsoniera Bucuresti.

1431 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Promovat
12

933 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

2cam dec.et2 Maz2  77000euro
9

2cam dec.et2 Maz2 77000euro

2cam.dec.Maz.et 2 din 9 liber Br-uri 77000euro 0745914848

1426 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Apartament in zona Domneasca
5
2

Apartament in zona Domneasca

Apartament cu 2 camere situat la et 4 4,dotat cu centrala proprie in zona centrala

1250 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

772 EUR/m2 | 57 m2

Sud, Tecuci, Galati

Vând apartament 2 camere decomandat 16

Vând apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere decomandat, micro 19, 57mp., proprietar. Centrala termica, aer condiționat, termopane. Mai multe detalii la telefon.

842 EUR/m2 | 57 m2

Galati, Galati

Promovat
 Apartament cu 2 camere renovat, Micro 16
6

Apartament cu 2 camere renovat, Micro 16

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje. Apartamentul este renovat cu materiale de bună calitate și dispune de centrală termică proprie, gresie, faianță, parchet laminat și zugrăveli moderne. Imobilul este liber ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea