Apartamente 2 camere Galati

Promovat
Apartament cu 2 camere confort I, parter Micro 19
1
2

Apartament cu 2 camere confort I, parter Micro 19

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu o suprafață de aproximativ 51 mp, situat la parterul unui imobil construit în anul 1970, în zona Micro 19, în apropierea Spitalului Județean. Apartamentul este modest, necesitând îmbunătățiri, însă dispune ...

1098 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere, 50 mp, renovat, parter – Țiglina 2 | Centrală proprie
5
1

Îți propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în cartierul Țiglina 2, la parter, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea are o suprafață utilă de 44 mp (50 mp total), fiind optim compartimentată. Un mare avantaj îl reprezintă extinderea sufrageriei în balcon, oferind ...

1428 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap. 2camere Tiglina 2, 50mp, centrala termica
6
10

Ap. 2camere Tiglina 2, 50mp, centrala termica

Agentia imobiliara Domus va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, confort 1, 50mp, situat in Tiglina 2, in zona scolii nr. 13, la etajul 4 4, hidroizolatia fiind in garantie. Zona in care se afla imobilul este ușor accesibila pentru mijloace de transport in comun, supermarketuri, ...

920 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere de vanzare
5
1

Apartament cu 3 camere de vanzare

Vand apartament cu 3 camere,situat pe strada Vasile Alecsandri nr 5A,suprafata utila 45 mp,etaj 1 4.Apartamentul se vinde mobilat si utilat.Pretul este usor negociabil.Mai multe detalii la tel

1267 EUR/m2 | 45 m2

Tecuci, Galati

De vânzare   Apartament 2 camere, Micro 38
6

De vânzare Apartament 2 camere, Micro 38

Apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri, în zona Micro 38. Locuința dispune de îmbunătățiri medii: gresie, faianță, parchet, tâmplărie PVC cu geam termopan la exterior și aparat de aer condiționat. Preț: 47.000 euro. Se vinde exact așa cum este prezentat. ...

1175 EUR/m2 | 40 m2

Galati, Galati

De vânzare   Apartament 2 camere Tiglina I
1

De vânzare Apartament 2 camere Tiglina I

Apartament 2 camere de vânzare Țiglina I, etaj 4 4, zonă faleza Dunării Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Țiglina I, la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, reabilitat termic, fără probleme de tasare sau risc seismic. Apartamentul are orientare sudică, este luminos ...

875 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere de vânzare 1

Apartament 2 camere de vânzare

Apartament 2 camere de vânzare, et 3 4, fără balcon , fără centrală , necesită curățenie. Locație : micro 40 , în zona fostului cinema Flacăra .

1147 EUR/m2 | 34 m2

Micro 40, Galati, Galati

Vând apartament cu 3 camere modificat în 2 camere 1

Vând apartament cu 3 camere modificat în 2 camere

Vând urgent aport cu 3 camere modificat în 2 camere lângă lic 3 etaj 4 preț 68000 euro ptr detalii sunați pe wattsup la acolo vă pot trimite poze.

1308 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 7700 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu 2 camere confort I, parter Micro 19
1
2

Apartament cu 2 camere confort I, parter Micro 19

1098 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Vând apartament 2 camere
7
5

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, decomandat, confort 1,renovat,cu toate utilitățile, în zona Liceului Agricol, în bloc Turn,etaj 3,destul de spațios, cu vedere către șoseaua principala, in bloc cu 10 etaje, cu acces la lift și uscător rufe pe fiecare etaj.Zona comerciala - Lidl,Penny,Pepco,Deichman,Altex, ...

1071 EUR/m2 | 56 m2

Tecuci, Galati

Vând apart.2camere
10
25

Vând apart.2camere

Vând schimb apartament 2camere micro 38,gaz și apa separat,balcon,parchet. termopan, ușă metalică, partial mobilat,tel.zero771.823.734.ACCEPT CREDIT.

1000 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Apartamen 2cam.micro38
6
3

Apartamen 2cam.micro38

Vând apartament 2camere in micro38 preț 39mii.eu.tel zero771.823.734.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere Mazepa 1 | Centrală proprie | Mobilat și utilat
5

Practic Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție, situat în cea mai căutată zonă din Galați: Mazepa 1. LOCALIZARE ȘI CLĂDIRE: Zonă: Mazepa 1 (acces rapid la școli, restaurante, zone verzi și comerciale) Etaj: Parter ...