Vând casă Batraneasca
Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro
467 EUR/m2 | 60 m2
Galati, Galati
13 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
467 EUR/m2 | 60 m2
Galati, Galati
13 mai
Agentia Imobiliara Media Plus vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Galați, pe Bulevardul Traian Vuia, la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, având o suprafață totală de aproximativ 43 mp. Locuința este curată, igienizată și se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru ...
1163 EUR/m2 | 43 m2
Galati, Galati
14 mai
Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în Zona Industrială din Tecuci, la etajul 4 al unui bloc construit în perioada 1980 1981, bine întreținut și foarte liniștit. Locuința are o suprafață utilă de 57 mp și beneficiază de o compartimentare practică, potrivită atât pentru locuit, cât ...
772 EUR/m2 | 57 m2
Sud, Tecuci, Galati
19 mai
Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate in zona General. Detalii: -etaj 3 -2 balcoane inchise cu termopan -geam baie -suprafata utila de aproximativ 51mp -suprafat totala de 57 mp -usa metalica -simplu -necesita renovare toatala -ideal pentru locuit ...
1235 EUR/m2 | 51 m2
Galati, Galati
ieri 10:46
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Galati, vand ap 2 camere central - Galati decomandat 1993 55.5 mp + balcon 8.62 mp- lung cat apartamentul , centrala termica, zona centrala + civilizata - langa Baia Comunala, str .Traian 97 A, bl A9, sc .1 , et 1 8 , ap 3 - deasupra BCR . Blocul are in constructie terasament pe bile pentru protectie ...
1545 EUR/m2 | 55 m2
Central, Galati, Galati
17 mai
Apartament 2 camere decomandat 55 mp, doua balcoane, centrala termica, termopane, gresie, faianta, parchet, baie cu geam, localizat în Galați, Mazepa 2 langa parcul Viva. Etaj 4 4. Blocul este prevazut cu pod.
1291 EUR/m2 | 55 m2
Mazepa 2, Galati, Galati
17 mai
Agentia Prim Imobiliare Galati Centru - Aleea Pietonala - panorama Dunare Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 nivele cu suprafata total - 41.04 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...
1634 EUR/m2 | 41 m2
Galati, Galati
17 mai
Dacă visați să locuiți în mijlocul acțiunii, dar fără zgomotul care vine la pachet, tocmai ați găsit combinația perfectă. Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 8 din 10 exact cât trebuie ca să fiți deasupra agitației urbane și să vă bucurați de o priveliște ...
1911 EUR/m2 | 28 m2
Galati, Galati
17 mai
Apartament de vânzare etaj 4 cu pod necesită renovare are centrală nouă apă separat uși și geamuri noi
1122 EUR/m2 | 49 m2
Galati, Galati
17 mai
De vânzare apartament complet renovat, situat la parter, într-un bloc cu subsol și FĂRĂ RISC SEISMIC ❗ ✔️ Apă și canalizare trase separat ✔️ Instalații electrică și sanitară noi ✔️ Mobilat și utilat complet – totul nou și de calitate ✔️ Plită + cuptor pe gaz ✔️ Baie cu duș walk-in Preț: 78.800 € ...
1768 EUR/m2 | 44 m2
Galati, Galati
17 mai
Apartament 2 camere – Micro 19, Galați Apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în Micro 19, zonă liniștită și bine conectată. Suprafață utilă aprox. 40 mp, 43mp totali, compartimentare practică: living, dormitor, bucătărie separată cu balcon închis, baie și hol. Locuința este întreținută, cu finisaje ...
1200 EUR/m2 | 40 m2
Galati, Galati
17 mai
Proprietar vand apartament 2 camere, 49 m2, Tiglina 2, et 3 4. Contorizare separata la apa si gaz, centrala termica, izolat exterior., usa metalica MACO. Tel O728noua347sase3, O74trei873unu37
1347 EUR/m2 | 49 m2
Tiglina+2, Galati, Galati
17 mai
Vând apartament semi-mobilat cu mansardă Micro 19 (la capătul troleului) Se vinde parțial mobilat DOTĂRI -ușa la întrare metalică -parchet toată casa -geamuri pvc maro (noi) -uși din lemn maro(noi) -centrală -apă separat -pereții izolați int-ext -scară către pod maro -podul parțial mobilat ...
1029 EUR/m2 | 70 m2
Galati, Galati
17 mai
Vând apartament cu 2 camere, apartamentul are o suprafață de 48m2 situat la etajul 3 4 in blocul din spatele scolii Nr 11 Iorgu Iordan! Este decomandat,unic proprietar! Este într-o zonă accesibila transportului public,școală,biserica,magazine și școală de dans! Preț ușor negociabil!
98 EUR/m2 | 48 m2
Tecuci, Galati
17 mai
Apartament format din 2 camere(dormitor 14,10mp,camera de zi-19,80mp)si dependinte(hol-6,10mp,baie-4,30mp,camara-0,50mp,bucatarie-12mp).decomandat,situat la parterul unui bloc tip vila.Suprafata utila 56,8mp si o boxa de 11,9 mp ,cadastrat si intabulat,existent certificat energetic,dobandit prin cum ...
1725 EUR/m2 | 57 m2
Tecuci, Galati
16 mai
Apartament 2 camere, etaj 1 8, decomandat, Micro 18, in spate la Dunarea Mall. Centrala termica, anvelopat.
1580 EUR/m2 | 50 m2
Micro+18, Galati, Galati
16 mai
Persoană fizică vând apartament 2 camere decomandate, Tiglina 2, str.Constructorilor, suprafața utilă de 48,5 mp,centrală termică,geamuri termopan, aer conditionat, balcon, etaj 6 din 9, orientare vest. Preț 75.000 EUR. Blocul este în proces de reabilitare termică prin fonduri europene, cu termen ...
1531 EUR/m2 | 49 m2
Galati, Galati
16 mai
Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet aproximativ 60mp in zona industriala cu vedere la strada 1 decembrie 1918 Mai multe detalii la telefon
1083 EUR/m2 | 60 m2
Tecuci, Galati
16 mai
Agentia Prim Imobiliare Galati Flamingo Luxury Residence Proiect nou - finalizat in 2025 Ap. 2 camere cu suprafata total 71 mp construit Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, farmacii, ...
2037 EUR/m2 | 54 m2
Galati, Galati
16 mai
Apartament 2 camere decomandat, suprafață generoasă Micro 21 Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în Micro 21, la etajul 8 al unui bloc cu 8 niveluri, construit în anul 1988. Apartamentul are o suprafață totală de aproximativ 64 mp, o ...
1125 EUR/m2 | 64 m2
Galati, Galati
15 mai
Va propun spre vanzare 2 camere tiglina 2 etaj1 4 curat , centrala termica, , parcare Pretul este 59000 euro usor neg Tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu
1073 EUR/m2 | 55 m2
Galati, Galati
15 mai
VA PROPUN SPRE VANZARE 2 CAMERE SITUATE IN Micro 21 APROAPE DE PIATA, SCOLI, GRADINITE MARKETURI .PRETUL ESTE DE 44900 EURO NEG REL LA TEL
847 EUR/m2 | 53 m2
Galati, Galati
15 mai
Vând apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 4 4, in spate la tribunal, Tiglina 1
977 EUR/m2 | 44 m2
Tiglina%2b1, Galati, Galati
15 mai
43.ooo euro NEGOCIABIL!!! apartament, 2 camere decomandate, Micro20 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 2 camere decomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 20 in zona restaurantului DOI COCOSI, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit ...
1162 EUR/m2 | 37 m2
Galati, Galati
15 mai