Apartamente 2 camere Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (potcoava) 57000 Eur Neg
6
4

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (politie), semidecomandat, 43mp +5m boxa. cu urmatoarele dotari: *centrala termica proprie *usa intrare antiefractie *geamuri termopan *parchet laminat *zugravit in lavabil *boxa 5 mp in acte Se vinde semimobilat. Pretul este de 57000 ...

1326 EUR/m2 | 43 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere, Hunedoara, zona Supeco, etaj 6, 36000 EUR
5
10

Vând apartament cu 2 camere situat în Hunedoara, Micro 3, între Profi și Supeco, la etajul 6. Are următoarele caracteristici: * centrala termică proprie * ușa intrare antiefracție * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * glafuri marmură * gresie și faianță * parchet laminat * balcon mare deschis Ocupabil ...

766 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Ultra-Central, două camere amenajat complet, zona  Union - Sanitas, Hunedoara
8
2

Ultra-Central, două camere amenajat complet, zona Union - Sanitas, Hunedoara

Apartament cu două camere, semidecomandat, etaj intermediar în bloc cu 4 etaje, cărămidă. Renovat complet și amenajat, se vinde mobilat și utilat. Ocupabil imediat! Preț 55.000 Fără comision de la cumpărător! Găsiți oferta completă pe site-ul Agentiei: notoriusimobiliare_RO. Detalii suplimentare ...

1222 EUR/m2 | 45 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere central
8

Vand apartament 2 camere central

De vânzare apartament 2 camere sdec.,situat la parter zona Pieței Centrale.Apartamentul este renovat in totalitate și se vinde mobilat și utilat complet.

1553 EUR/m2 | 47 m2

Piata%2bCentrala, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere Bld Dacia Deva
9
2

Vand apartament 2 camere Bld Dacia Deva

De vanzare apartament 2 camere sdec.,su=32 mp,C.T nouă cu instalație pe CU și calorifere aluminiu,geamuri termopan,ușă metalică la intrare,uși MDF interior,bloc reabilitat termic,scara foarte curată,situat la et.3 pe Bld.Dacia Deva.

1234 EUR/m2 | 32 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
9
13

Vand apartament 2 camere

De vanzare apartament 2 camere sdec.,situat la parter,Aleea Muncii, bloc de cărămidă. Apartamentul are C.T,geamuri termopan,parchet nou,ușă metalică,baia cu geam amenajată complet ,mobilat și utilat(cum se vede in fotografii).

1383 EUR/m2 | 47 m2

Kogalniceanu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
8
10

Vand apartament 2 camere

De vanzare apartament 2 camere decomandat,su=50 mp +balcon deschis,C.T cu instalație pe CU,fără amenajări,bine intreținut,situat la et.4 cu hidroizolație in garanție.

929 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere Dacia
6
11

Vand apartament 2 camere Dacia

De vanzare apartament 2 camere,bucătărie,hol și baie,su=33 mp,C.T,termopan,gresie,faiantă,ușă metalică,aer condiționat,situat la et.4,hidroizolație 2025.Apartamentul se vinde mobilat și utilat.

1167 EUR/m2 | 33 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere Kogalniceanu
7
10

Vand apartament 2 camere Kogalniceanu

De vanzare apartament 2 camere decomandat,su=48 mp +balcon .Apartamentul are C.T ,ușă metalică la intrare,necesită renovare completă,este situat la et.4 4 strada Kogălniceanu vis-a-vis de Unicarm și are 1 loc de parcare acoperit sub copertină cu contract de concesiune.

1052 EUR/m2 | 48 m2

Kogalniceanu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara
6
1

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje cu acoperis, situat in zona Stadion, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 45mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - ...

667 EUR/m2 | 45 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, renovat, etaj 8, panoramica, Stadion - Hunedoara
16
1

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate aflat la etajul 8 al unui imobil cu 10 etaje, situat chiat in fata stadionului din Hunedoara, aproape de scoala generala numarul 2. Actualul proprietar a renovat complet apartamentul anul trecut, fiind ...

1266 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona Al. Muncii (Piata), mobilat, utilat
15

Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona Al. Muncii (Piata), bloc de 4 etaje de caramida, izolat exterior, suprafata utila 48 mp + balconul de 5 metri inchis in termopan, usa metalica, usi interioare schimbate, centrala termica prin condensare, instalatie de aer conditionat, instalatia termica pe PPR, ...

1521 EUR/m2 | 48 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Deva, zona I. Traian, parter, mobilat, utilat
13

Vand apartament 2 camere in Deva, zona I. Traian, parter, bloc de 4 etaje de caramida anvelopat si reabilitat, suprafata utila 43, canalizare separata la baie, usa metalica, usi interioare schimbate, termopane, instalatii sanitare schimbate, centrala termica, instalatia electrica si termica pe cupru, ...

1698 EUR/m2 | 43 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona Dacia, etaj 2, mobilat, utilat
11

Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona Dacia, etaj 2, bloc de 4 etaje din caramida, suprafata utila 35 mp, usa din lemn la intrare, centrala termica, termopane, gresie, faianta, parchet, mobilat si utilat. Pret: 42 000 euro neg. Tel: 0724 293226. Mai multe poze, VIDEO si detalii pe sau la Agentia ...

1200 EUR/m2 | 35 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Deva, zona Pescarilor ( ITM), decomandat, suprafata utila 47 mp + balcon
15

Vand apartament 2 camere in Deva, zona Pescarilor ( ITM), decomandat, suprafata utila 47 mp + balconul, etaj 4, bloc de 9 etaje cu lift, centrala termica noua prin condensare, geamuri termopan, parchet, gresie, faianta, intretinut. Pret: 58 000 euro neg. Tel: 0724 293226. Mai multe poze, VIDEO si detalii ...

1234 EUR/m2 | 47 m2

Central, Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona Titu Maiorescu,parter inalt, bloc de caramida de 4 etaje,
20

Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona Titu Maiorescu,parter inalt, bloc de caramida de 4 etaje, suprafata utila 63 mp + balconul + boxa intabulata la demisol, centrala termica noua, parchet natural, gresie, faianta, intretinut. Pret: 77 000 euro neg. Tel: 0724 293226. Mai multe poze si detalii pe ...

1222 EUR/m2 | 63 m2

Titu Maiorescu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere, zona ultracentrala (Ulpia), etaj 5, bloc de 6 etaje construit in 2009,
13
5

Vand apartament 2 camere, zona ultracentrala (Ulpia), etaj 5, bloc de 6 etaje construit in 2009, izolat exterior, situat pe mijloc, suprafața utila 57 mp, balcon mare deschis, instalații electrică pe cupru, centrala termica, termopane, usa metalica, usi interioare noi, gresie, faianta, parchet, mobilat ...

1368 EUR/m2 | 57 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zona 22 Decembrie,  55 mp, mobilat, utilat 2 balcoane
20
2

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zona 22 Decembrie, 55 mp, mobilat, utilat 2 balcoane

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zona 22 Decembrie (Politie Municipiu, Saturn), suprafata utila 55 mp + 2 balcoane (un balcon inchis in termopan si unul deschis), situat pe mijloc, usa metalica, usi interioare schimbate, centrala termica noua prin condensare, instalatia electrica si termica ...

1455 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara
Salvează căutarea