Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona Titu Maiorescu,parter inalt, bloc de caramida de 4 etaje,

77 000 EUR negociabil 1222 EUR/m2
Valabil din 5/14/2026 10:21:54 AM
Specificații
Suprafata utila
63 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1975
Descriere
Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona Titu Maiorescu,parter inalt, bloc de caramida de 4 etaje, suprafata utila 63 mp + balconul + boxa intabulata la demisol, centrala termica noua, parchet natural, gresie, faianta, intretinut. Pret: 77 000 euro neg. Tel: 0724 293226. Mai multe poze si detalii pe sau la Agentia Imobiliara Ovidiu Deva.

ID anunț: 1774865986

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.