Apartamente 2 camere Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Vând apartament 2 camere, etaj1 geamuri termopan centrală noua in orașul Calan ,detalii in privat.

814 EUR/m2 | 43 m2

Centru , Calan, Hunedoara

apartament
5

apartament

Se vinde apartament 2 camere ,debara,balcon! centrală termică proprie Etajul 5 cu lift in functiune!

714 EUR/m2 | 47 m2

Vulcan, Hunedoara

Vând 2 camere Straja Lupeni ,lângă Jandarmerie 36000 EUR
7
1

Vând 2 camere Straja Lupeni ,lângă Jandarmerie 36000 EUR

Vând ap.2 camere ,decomandat ,etaj 1,pozitie sudica,locuibil ,mobilat ,aragaz,frigider ,mașină spălat,TV,centrala gaz ,termopane ,suprafață 62m2 și boxă subsol ,zona turistica ,lângă piață Pret 36000 euro tel

726 EUR/m2 | 62 m2

Lupeni, Hunedoara

vand apartament 2 camere Petrosani, Hunedoara
6
8

vand apartament 2 camere Petrosani, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere decomandate, confort I, la etajul 2, situat langa sosea, statia de autobuz, statia de taxi, piata si magazine. Locuinta este izolata la exterior, are centrala termica noua pe gaz, aer conditionat, geamuri termopane, usa metalica si balcon inchis(este situat in blocul turn ...

589 EUR/m2 | 56 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2 camere
8
1

Apartament 2 camere

Apartament in spatele primăriei, lîngă centru, in A5,Profi, piata, magazine, etc Curent, apă și gaz plătite la zi,mobilat cum se vede, decomandat cu vedere în 3 direcţii, termopane, centrala pe gaz,2 focuri de gaz instalații de gaz și curent noi, plăți la zi, vecini liniștiți și scară curată. Contact ...

425 EUR/m2 | 40 m2

Vulcan, Hunedoara

Ap.la cheie ultracentral
10
2

Ap.la cheie ultracentral

vând Ap.2 cam.decomandat ultracentral la cheie,et.2 din4lângă primărie,parc,școală I.G.Duca,călduros pe mijloc,mobilat și utilat,izolat interior inclusiv tavanele,bucătărie mare,electrocasnice noi în garanție mas.sp.rufe Whirlpool 9 kg mas.sp.vase Whirlpool uscător Beko,comb.frigorifica No Frost(fara ...

1130 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Petrosani, Hunedoara

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara
6
1

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje cu acoperis, situat in zona Stadion, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 45mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - ...

667 EUR/m2 | 45 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat, parter inalt-zona pietei centrale Deva
6

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat ( faianta,gresie, geamuri termopan, balcon inchis cu termopan, parchet laminat), suprafata utila 48mp, boxa la demisol, parter inalt, zona pietei centrale Deva, pret 75000 euro. Inf la tel.0723619177

1563 EUR/m2 | 48 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon 7m deschis, vedere la bulevardul Decebal, 65000 euro negociabil. Inf.la telefon 0723619177

1300 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva
5
2

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, amenajari ( centrala termica, geamuri termopan, faianta, gresie in baie), mobilat ,utilat, etaj4, zona Ale. Crisului Deva, pret 36000 euro . Inf. la telefon 0723619177

947 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva
4
2

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, utilat, Bld.Decebal Deva,68000 euro. Inf. la tel.0723619177

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva
5
5

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, cu centrala termica, geamuri termopan, balcon deschis, etaj4 fara probleme cu izolatia, Ale. Crisului Deva, pret 30000 euro negociabil. Inf. la telefon 0723619177

789 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva
5
2

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat( faianta,gresie, centrala termica, geamuri termopan, aparat de aer conditionat), balcon inchis, vedere pe 2 parti, suprafata utila 47mp, în apropierea scolii generale din Progresul Deva, pret 63000 euro Inf. la tel.0723619177

1340 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere-amenajat-etaj3-zona Gojdu Deva
4

Apartament 2 camere-amenajat-etaj3-zona Gojdu Deva

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, amenajat ( faianta,gresie, parchet, geamuri termopan), balcon mare inchis cu geamuri termopan,, etaj 3, zona Gojdu-Kogalniceanu ( aproape de gradinita, scoala generale, magazine, 5 minute de piata centrala), pret 67000 euro. Informatii la telefon 072361917 ...

1264 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere-decomandat-etaj 1-zona Dorobanti
12
3

Apartament 2 camere-decomandat-etaj 1-zona Dorobanti

Există locuințe care sunt doar apartamente și există locuri care, din primul moment în care pășești în ele, îți dau senzația de acasă. Acesta este unul dintre ele. Situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale orașului cartier Dorobanți, la etajul 1, acest apartament decomandat de 57 mp utili ...

1316 EUR/m2 | 57 m2

Dorobanti, Deva, Hunedoara

Vând apartament la cheie
10
12

Vând apartament la cheie

Vând apartament cu 2 camere,la cheie,complet mobilat și utilat,cu centrala pe gaz,balcon de 7 m,situat la etajul 6 din 10

510 EUR/m2 | 50 m2

Vulcan, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vânzare un apartament primitor, spațios și foarte bine întreținut, situat în cartierul Micro 5, etaj 3 din 8 cu lift funcțional ,una dintre zonele apreciate ale municipiului Hunedoara. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, fiind pregătită pentru mutare imediată. Bucătărie ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

vând apartament in orașul Uricani str.Uniri et.3 3

vând apartament in orașul Uricani str.Uniri et.3

apartamentul este cu două camere baie bucătărie terasă închisă cu termopane tripane în tot apartamentul, două focuri de gaz, coloană de apă separat ,blocul este în anvelopare să schimbat acoperișul cu țiglă metalică Bilca, urmează a fi făcută și izolarea în cursul anului ăsta, scară cu vecinii liniștit, ...