Apartamente 2 camere Petrosani Hunedoara

Trimite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand inchiriez apartament doua camere Petrosani
6
1

Vand inchiriez apartament doua camere Petrosani

VÂND INCHIRIEZ apartament 2 camere, decomandat, fără datorii, în Petrosani zonă centrală lângă parcul Carol Schreter, str. Avram Iancu, et. 2 10, la cheie - mobilat cu electrocasnice si centrala termica, toate sunt incluse in pret, deci se poate locui imediat. Apartamentul este format dintr-un hol ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

Ap.2cam. Petrosani-Aviatorilor, 35 mp, parter (in curs de renovare)
10
6

Vand apartament 2 camere in Petrosani, strada Aviatorilor, vis-a-vis de Biblioteca. Suprafata utila 35,5 mp, cu trecere prin camera mare, fara balcon, pe mijloc, parter. Termoizolat exterior, termopane, camerele au glet si sapa noi. Bransament separat la apa, gaz metan 1 foc. Baie in curs de renovar ...

457 EUR/m2 | 35 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat
6
3

Apartament 2 camere decomandat

Vand apartament de 2 camere,decomandat,etaj 2,mobilat si utilat ,zona linistita cu spatii verzi si parcare ,in apropiere piata agroalimentara,gradinita,scoli si magazine

600 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
10

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere ,etaj 6 10 ,zona Mignon ,mobilat si utilat ,mutare imediata .Pret :45000 euro negociabil .

818 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand apartament 4 camere in Petrosani, zona ultracentrala - strada Aleea Poporului, etaj 1 42

Vand apartament 4 camere in Petrosani, zona ultracentrala - strada Aleea Poporului, etaj 1

Vand apartament 4 camere in Petrosani, ultracentral - strada Aleea Poporului, etaj 1 (bloc cu 4 etaje), decomandat, 2 bai, 2 balcoane - din care o logie (amandoua inchise cu tamplarie cu geam termopan), gresie, faianta, parchet din lemn de stejar - in camere, geamuri termopan, centrala ...

1211 EUR/m2 | 76 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând apartament cu 2 camere plus balcon
4
4

Vând apartament cu 2 camere plus balcon

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Petroșani strada Aviatorilor bl.11, et.1, are centrală,termopane,parchet,balcon închis,utilizat parțial Se vinde cu tot ce se vede în poze

833 EUR/m2 | 42 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand sau schimb apartament cu 2 camere
4
3

Vand sau schimb apartament cu 2 camere

Apartament cu 2 camere, in Petroșani zona Parângul aproape de Lidl și Profi. Apartamentul se vinde nemobilat, se potrivește oricărui cumpărător pentru a-și face apartamentul după bunul plac. Este izolat termic exterior, are balcon închis cu termopane și centrala termica schimbată anul 2025. Pentru mai ...

589 EUR/m2 | 56 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament de vânzare
10
4

Apartament de vânzare

Ap.55mp două camere,plus boxă 8mp la subsol.Apartamentul necesită renovare completă.Se află în Mun.Petroșani str.Carpați (cart.Dimitrov ,în spatele Hotelului Petroșani) Blocul a fost reabilitat de curând,când au fost montate ferestre termopan noi.Sufrageria este orientată spre est ,iar dormitorul și ...

818 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

ap +garaj dragalina zona  central
4
1

ap +garaj dragalina zona central

ap dragalina ptr mutare inst electica noua incalzire pardoseala boxa 10 m zona centrala situat la soare parter inalt renovat complect plus garaj la 10 m de ap garaj nou si curent sau schimb cu ap in tara Multumesc

1618 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

vand apartament 2 camere Petrosani, Hunedoara
6
8

vand apartament 2 camere Petrosani, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere decomandate, confort I, la etajul 2, situat langa sosea, statia de autobuz, statia de taxi, piata si magazine. Locuinta este izolata la exterior, are centrala termica noua pe gaz, aer conditionat, geamuri termopane, usa metalica si balcon inchis(este situat in blocul turn ...

589 EUR/m2 | 56 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand apartament Petroșani
4
5

Vand apartament Petroșani

Vand apartament Petroșani str Saturn 2 camere etaj 3. Centrala termica. Pret 18000 euro

450 EUR/m2 | 40 m2

Sud, Petrosani, Hunedoara

Vând ap 2 camere
5
4

Vând ap 2 camere

Vând ap 2 camere Petrosani

660 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

apartament
10
9

apartament

vand apartament 2 camere str.saturn 9 Petroșani et.3 din 4 .apartamentul dispune de centrala pe gaz Motan nouă, apa trasă separat,geamuri termopan uși interior noi ,ușa de la întrare de metal ,vedere spre munții părâng.

270 EUR/m2 | 37 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2 camere spațios, parter înalt, construcție solidă   Petroșani
2
2

Apartament 2 camere spațios, parter înalt, construcție solidă Petroșani

Situat în Petroșani, în cartierul Dimitrov, pe strada 9 Mai, acest apartament cu 2 camere este alegerea ideală pentru locuit permanent, pentru cei care vor să scape de aglomerația marilor orașe sau pentru o investiție sigură și inteligentă. PRET: 55000 EUR, USOR NEGOCIABIL Locuința se află la parter ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament la cheie !
5

Apartament la cheie !

Apartament la cheie Tavanele Izolate cu vată minerală și exteriorul blocului ! Calorifere din Aluminiu ! Pervazele cu marmură ! WC cu bideu inclus și bazin Geberit ! Mobilă pe comandă ! Instalația electrică este pe cupru ! Iluminatul este pe Led ! Prize și intrerupatoare sunt de la Gewiss ! Electrocasnice ...

1267 EUR/m2 | 60 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând apartament cu  2 camere
5
8

Vând apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere situat în Petroșani, strada Oituz (zona Lidl),etaj 3 3,sarpanta cu țiglă, izolat interior-exterior, CT, termopane, ușă metalică, parchet. Preț 34000 euro,relații la tel .

680 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2camere Petroșani
10
3

Apartament 2camere Petroșani

Vând apartament 2 camere, 52 m , etaj 4 4, situat în Petroșani,Str.Independentei lângă Televiziunea 365 ,Hunedoara Apartamentul este original, nerenovat, cu centrală proprie pe gaz,izolat termic și acoperișul făcute cu 3 ani in urmă, conductă de apă trasă individual,parcare in fata blocului.Ideal pentru ...

577 EUR/m2 | 52 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament de vanzare - 2 camere, Petrosani, Str. Aviatorilor, bloc 1
10
13

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere în Petroșani, str. Aviatorilor, bloc 1, scara 1, etaj 3. Suprafața apartamentului este de 34 mp, bloc cu 4 etaje. Blocul este situat la 2 minute de mers pe jos catre Piata Dacia, 5 minute de mers pe jos catre Scoala Generala nr. 6 de pe strada Independentei iar ...

397 EUR/m2 | 34 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand ap 2 cam Petroșani,Independentei,mobilat si utilat,et 4 4 renovat recent,izolat
5
1

Ap 2 cam,semidecomandat,situat pe str Independentei,zona cu multa verdeata,et 4 4,mobilat complet si utilat,termopane,centrala proprie,renovat recent,se vinde exact ca in poze cu tot ce e in el.

787 EUR/m2 | 47 m2

Vest, Petrosani, Hunedoara

vand apartament 2 camere independentei
7
2

vand apartament 2 camere independentei

Apartament de vânzare 2 camere, 45 mp, complet mobilat și utilat la etajul 4 al unui imobil liniștit.Situat pe strada Independenței Bl19. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind gata de mutare imediată, fără investiții suplimentare. Dispune de living luminos, dormitor primitor, bucătărie ...