Apartamente 2 camere Iasi

Promovat
Apartament 2 camere Podu Ros - (sau schimb) Exclusivitate
7
2

Apartament 2 camere Podu Ros - (sau schimb) Exclusivitate

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona centrala Podu Ros - langa Scoala Gimnaziala Otilia Cazimir (exista si posibilitatea de schimb cu un apartament cu 1 camera, plus diferenta). Caracteristici: Compartimentare: Semidecomandat Suprafata: 50 mp Etaj: 1 in bloc cu 4 ...

2190 EUR/m2 | 50 m2

podu ros, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 camere+Parcare in Tudor Vladimirescu-Rivers Towers
8
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tudor Vladimirescu-complex rezidential Rivers Towers, bloc nou. Apartamentul are o suprafata de 59.70 mp, este modelul decomandat cu 2 bai si un balcon, se afla la etajul 1 din 13 si beneficiaza de 2 lifturi Schindler de 5, respectiv 8 persoane. Apartamentul ...

2667 EUR/m2 | 60 m2

Tudor%252bVladimirescu, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament  2 camere | Moara de Vânt | Loc de parcare inclus | 0% comision
11
6

Apartament 2 camere | Moara de Vânt | Loc de parcare inclus | 0% comision

Vă propunem spre achiziție un apartament elegant, cu 2 camere, situat într-un imobil recent construit, în zona exclusivistă și liniștită Moara de Vânt – ideal pentru rezidență sau investiție. - Suprafață utilă: 55 m² - Etaj: 1 din 2, într-un bloc cu regim redus de înălțime - Loc de parcare propriu, ...

2691 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere bloc 2022, etajul 1, mobilat și utilat, 2 locuri de parcare
10
1

Apartament 2 camere Manta Roșie (la 1,8 km de Poitiers) Zonă liniștită, la doar 1,8 km de Poitiers Bloc nou construit în 2022 Etaj 1 Suprafață: -58 mp total -48 mp utili (fără cele 3 balcoane) Compartimentare: -2 camere; -3 balcoane; Se vinde complet mobilat și utilat (mai puțin televizoarele). Extra ...

1690 EUR/m2 | 58 m2

Frumoasa, Hlincea, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament liber, bloc nou, Tatarasi-Green Park
12

Apartament liber, bloc nou, Tatarasi-Green Park

Se vinde apartament cu 2 camere, modern compartimentat, stil open space, situat la etaj intermediar, in bloc relativ nou, situat in zona Tatarasi, ansamblul rezidential Green Park. Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 43 mp, baie spatioasa, bucatarie complet echipata, tamplarie termoizolanta, ...

2035 EUR/m2 | 43 m2

tatarasi, Iasi, Iasi

Piata Voievozilor, apartament cu 2 camere, decomandat
7
1

Piata Voievozilor, apartament cu 2 camere, decomandat

Se vinde apartament cu 2 camere, decomanadat, situat la parter inalt, in carier Alexandru cel Bun-Piata Voievozilor. Apartamentul este curat, fara imbunatatiri recente, dotat cu centrala termica proprie, usa metalica, tamplarie exterioara din pvc. Imobilul este bine amplasat, pozitionat chiar in parcul ...

1710 EUR/m2 | 50 m2

alexandru cel bun, Iasi, Iasi

Tatarasi-Oancea, apartament cu 2 camere, spatios
8
1

Tatarasi-Oancea, apartament cu 2 camere, spatios

Se vinde apartament cu 2 camere, spatios, situat la parter inalt, in zona Tatarasi- Explanada Oancea. Apartamentul este amplasat intr-un bloc construit in jurul anilor 1990, este amenajat , dotat cu centrala termica proprie, tamplarie exterioara termoizolanta, usa antiefractie, mobilier facut la comanda, ...

1825 EUR/m2 | 60 m2

oancea, Iasi, Iasi

apartament cu doua camere
5
1

apartament cu doua camere

Proprietar Apartament cu doua camere Se vinde partial mobilat Constructie noua 2018 Loc de parcare si boxa

1950 EUR/m2 | 40 m2

Valea Adanca, Iasi

Apartament Popas pacurari
5
1

Apartament Popas pacurari

Apartament langa cofetaria La Rosa se urca pe la.popas pacurari an 2020 ,2 camere decomandat ,balcon închis, aer conditionat, boxa ,loc de parcare 54mp ,parter înalt ,se vinde mobilat si utilat

1843 EUR/m2 | 54 m2

Iasi, Iasi

Persoana fizică vând apartament cu două camere
5
6

Persoana fizică vând apartament cu două camere

Persoana fizică vând apartament cu două camere în Mircea cel Bătrân nr 18 Bl N3 etaj 1. Se vinde utilat cu aparatura de uz casnic și mobilat la CHEIE. Preț 110000 euro.

2000 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

2 Camere Podu Ros - Splai Bahlui
2
1

2 Camere Podu Ros - Splai Bahlui

Apartament 2 camere nedecomandat, 48 mp; situat in zona Podu Ros Splai Bahlui Mal Drept vis-a-vis de Universitatea Gheorghe Asachi. Blocul nu prezinta risc seismic. Apartamentul are ca si imbunatatiri centrala termica, aer conditionat, tamplarie din PVC; necesita renovare. Pretul este de 67900 euro ...

1543 EUR/m2 | 44 m2

Iasi, Iasi

Vând apartament 2 camere
10
5

Vând apartament 2 camere

Vând apartament open space, 2 camere, 2 dressinguri, în Rediu,vis a vis de restaurantul Casablanca, parter, bloc construit în 2018, 65 mp utili + 22 mp curte incluzând și o magazie de cca 5 mp,ambele intabulate,total 87 mp, parțial mobilat ,loc parcare, foarte frumos și spațios,în perfecta stare, nu ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Rediu, Iasi

Ap 2 camere +boxa Canta Pacurari
6
8

Ap 2 camere +boxa Canta Pacurari

Apartament 2 camere Canta-Pacurari. Complet mobilat si utilat tot confortul. Balcon închis cu termopan. Boxa 10 mp cu acte in regula. Pret neg: 80 000 euro ușor negociabil Detalii la:

1778 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere, 50 mp – Valea Lupului - Parcare intabulata
8

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Cartier Iriss, cu o suprafață de 50 mp, amplasat la parter înalt (acces pe aproximativ 8 trepte), într-un bloc nou construit în 2023, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție; locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind ...

2000 EUR/m2 | 45 m2

Valea Lupului, Iasi

Apartament 2 camere Alexandru cel Bun
8

Apartament 2 camere Alexandru cel Bun

Apartament 2 Camere Alexandru cel Bun Pret: 74.500 EUR Suprafata Utila: 40 mp Tip Compartimentare: Nedecomandat Disponibilitate: Mutare imediata Modalitati de plata: Cash Credit Bancar LOCALIZARE #536;I TIPOLOGIE Agentia Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat ...

1863 EUR/m2 | 40 m2

alexandru cel bun, Iasi, Iasi

Apartament de vânzare zonă Frumoasă, Iasi
7

Apartament de vânzare zonă Frumoasă, Iasi

Acest apartament cu 2 camere este situat la parter, are o suprafață de 52 mp, balcon extins și beci propriu, complet utilat. Este situat in Iași, pe stradelă Cetatuia. Preț ușor negociabil. Se vinde complet utilat.

2269 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Apartament de vanzare, cu 2 camere, decomandat, zona Visani
20
1

Apartament de vanzare, cu 2 camere, decomandat, zona Visani

Blitz va propune spre vânzare un apartament 2 camere, decomandat, suprafață de 59.55mp Apartamentul se află la parter, într-un bloc construit în 2013 pe cadre de beton compartimentat cu cărămidă (atât la exterior cat și la interior) izolație de 10 cm pe pereți, locuri de parcare în fața blocului și spații ...

1944 EUR/m2 | 54 m2

Iasi, Iasi

Apartament  bloc nou 2  camere, 51 mp + 6 mp boxa, zona Tatarasi 2 Baieti
10

Apartament bloc nou 2 camere, 51 mp + 6 mp boxa, zona Tatarasi 2 Baieti

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat situat în Iași, cartierul Tătărași – Complex Regal Residence pe strada Ciurchi . Locuința este luminoasă, bine compartimentată și se vinde complet mobilată și utilată, ideală pentru locuire sau investiție. Suprafață: 51 mp + boxă demisol ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, boxa si loc de parcare, TVA inclus, comision 0
1

COMISION 0 TVA inclus Finalizat Loc de parcare subteran Boxa pe palier Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, finalizat, model decomandat, situat in Tatarasi, pe strada Aurel Vlaicu, intr-un complex de blocuri noi. Apartamentul dispune de o suprafata ...

2587 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, TVA Inclus
1
1

COMISION 0 TVA inclus Finalizat Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, finalizat, model decomandat, situat in Tatarasi, pe strada Aurel Vlaicu, intr-un complex de blocuri noi, la etajul 7 8. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 54 mp, plus ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere, 40 mp, Aleea Pacurari
9

Apartament 2 camere, 40 mp, Aleea Pacurari

Persoana fizica, vând apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat pe Aleea Păcurari,cu accesul rapid către centru, universități, zone culturale și parcuri. Locuința se află la etajul 4 și are 40 mp utili, oferind un spațiu luminos. Apartamentul este compartimentat astfel: living, dormitor, bucătărie ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

Pacurari, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, loc de parcare, boxa, intabulat, et. 2
10
6

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, Cataleya Residence, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Iasi, Iasi

Schim apartament cu 2 camere complet renovat bloc f podu ros bloc 1001 Articole
5
5

Schim apartament cu 2 camere de aprox 50m2 complet renovat cu materiale de calitate acum 3 ani Apartamentul este la etaj 5 sacara ingrijita si curata in bloc 1001 articole Are aer conditionat,centrala termica geamuri termopane balcon inchis si dat la camera. este ideal pt cine nu vrea sa investeasca ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Iasi, Iasi

Promovat
76000euro!Ap 2 camere, et 3, Mircea cel Batran, mobilat!
6
2

76000euro!Ap 2 camere, et 3, Mircea cel Batran, mobilat!

Dacă îți dorești un apartament primitor, complet mobilat și utilat, intr-o zona linistită, unde să te poți muta imediat fără investiții suplimentare, această proprietate este ideală. ✨ Situat la etajul 3/5, apartamentul oferă confort, liniște și acces rapid către toate punctele de interes. Dotări apartament: ✔ ...

1854 EUR/m2 | 41 m2

Iasi, Iasi

Salvează căutarea