Apartamente 2 camere Baia Mare Maramures

Promovat
Apartament 2 camere, zona Center
7

Apartament 2 camere, zona Center

Imobiliaris Concept va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, aflat in zona Center. Apartamentul este situat la parter, este semidecomandat si are aproximativ 38 mp. Detalii proprietate: - Suprafata: 38 mp - Compartimentare: bucatarie, hol, camera de zi, dormitor si toaleta. - Mobilare: ...

1447 EUR/m2 | 38 m2

central, Baia Mare, Maramures

Promovat
Cartier Sasar   ap. 2 camere, semidecomandat, cu balcon
7
5

Cartier Sasar ap. 2 camere, semidecomandat, cu balcon

Cartier Sasar apartament in suprafata de 47 mp, semidecomandat, compus din 2 camere, bucatarie, baie, hol, debara si balcon. Este situat in bloc turn cu 10 etaje, din caramida, la etaj intermediar (etaj 7), scara curata, este pozitionat pe mijloc. Dispune de microcentrala cu instalatie in cupru, ...

1302 EUR/m2 | 46 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Str. George Cosbuc (zona bd. Unirii)   apartament 2 camere, decomandat, finisat
5
1

Str. George Cosbuc (zona bd. Unirii) apartament 2 camere, decomandat, finisat

Central apartament in suprafata de 56 mp construiti, 49 mp utili, este decomandat, compus din 2 camere, bucatarie, baie si hol. Este situat intr-o scara curata, in bloc de caramida cu 9 apartamente, la parterul unui imobil cu boxe la subsol si este pozitionat pe mijloc. Este finisat si foarte curat: ...

1727 EUR/m2 | 55 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartament 2 camere, zona Cartierului Sasar
9
2

Apartament 2 camere, zona Cartierului Sasar

Apartament 2 camere-renovat complet -Cartierul Sasar! Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere transformat intr-o locuinta moderna si functionala compusa din: -bucatarie cu living openspace; -dormitor; -baie cu geam; -hol; -balcon. Este situat la etajul 1, intr-un imobil cu 4 etaje din ...

1990 EUR/m2 | 49 m2

sasar, Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
COMISION 0% - Apartamente cu 2 si 3 camere - Bdul Republicii 44
9
1

NEW! Descopera cel mai nou si modern complex rezidential REVOLUTION VISTA PREMIUM, situat in zona Catedralei Sfanta Treime, pe Bdul Republicii 44 din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 2 si 3 camere ce au o suprafata cuprinsa intre 57.07 mpc si ...

1473 EUR/m2 | 66 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
COMISION 0% - Ap. 2 camere - str. Lupului nr 10, Baia Mare
9
4

COMISION 0% - Ap. 2 camere - str. Lupului nr 10, Baia Mare

Descopera cel mai nou si modern complex rezidential REVOLUTION PRESTIGE, situat pe str. Lupului nr 10 din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 2 camere, avand suprafete cuprinse intre 46.08 mpc si 61.95 mpc plus terasa cu suprafata cuprinsa intre ...

1174 EUR/m2 | 67 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
COMISION 0% Apartamente 2 si 3 camere - Regele Ferdinand 77E, Baia Mare
6
1

Descopera cel mai nou complex rezidential REVOLUTION GRANDE, situat pe str. Regele Ferdinand 77E din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 2 si 3 camere, avand suprafete cuprinse intre 40.05 mpc si 75.26 mpc, plus terasa aferenta cu suprafata cuprinsa ...

1031 EUR/m2 | 51 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
COMISION 0% - Apartamente 2 si 3 camere - Margeanului 1B-A1, Baia Mare
8
3

Descopera noul proiect rezidential REVOLUTION URBAN PLAZA, situat pe strada Margeanului 1B, imobil A1 din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 2 si 3 camere, avand o suprafata cuprinsa intre 61,04 mpc si 72,58mpc, plus terasa aferenta cu suprafata ...

912 EUR/m2 | 66 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
NEW! COMISION 0% - Apartament finisat cu 2 camere - Daliei 2J, Baia Mare
8

Descopera noul complex rezidential REVOLUTION AYKON CITY, situat pe str. Daliei 2J-2K, Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Vă propunem spre vânzare un apartamente cu 2 camere, complet finisat, situat într-un proiect recent finalizat. Apartamentul are o suprafata de 49 mpc plus logie ...

1247 EUR/m2 | 53 m2

Baia Mare, Maramures

NEW! COMISION 0% - Apartamente cu 2 camere - Oltului 13A, Baia Mare
9

Descopera cel mai nou proiect rezidential REVOLUTION HILLS, situat pe strada Oltului nr 13A din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 2 camere, avand suprafete cuprinse intre 43.07mpc si 46.95 mpc plus terasa cu suprafata cuprinsa intre 3.88 mpc si ...

1164 EUR/m2 | 47 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
PROIECT NOU   BLOC dispus pe P+5E+ER, apartamente cu 1, 2 si 3 camere
10
5

PROIECT NOU BLOC dispus pe P+5E+ER, apartamente cu 1, 2 si 3 camere

ZERO COMISION CUMPARATOR Va invitam sa dati atentie acestui proiect realizat de un dezvoltator cu 17 ani de activitate in domeniul imobiliar, construind 106 case si 15 blocuri. Proiect care este situat in mun. Baia Mare, la 10 minute de parcul Central, intr-o zona de blocuri noi si care oferă acces ...

1483 EUR/m2 | 40 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 2 camere, 51 mp, confort și liniște, zona Republicii
12
1

Blitz va ofera spre vânzare un apartament cu 2 camere generoase, situat la etajul 4/4 al unui bloc bine întreținut, cu acoperiș și izolație exterioară, ideal pentru cei care își doresc un cămin confortabil și liniștit. Locație excelentă – Apartamentul este situat în apropierea spațiilor comerciale, școlilor, ...

1304 EUR/m2 | 51 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartament 2 camere, renovat, constructie caramida, zona George Cosbuc, scoala Nicolae Iorga
12
2

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare un apartament într-un imobil de locuințe situat pe Strada George Coșbuc, în vecinătatea școlii Nicolae Iorga. Apartamentul cu două camere aflat la etajul 3 al imobilului este renovat în anul 2021, are o suprafață utilă de 45.85 mp plus un balcon în suprafață de ...

1739 EUR/m2 | 46 m2

Baia Mare, Maramures

Apart.3 cam.zona Traian Garii !!!
10
17

Apart.3 cam.zona Traian Garii !!!

Vânzare apartament 3 camere, semidecomandat Zona Gării Traian Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 din 4, cu acces facil la magazine, școli, transport și alte puncte de interes. Detalii apartament: Compartimentare: semidecomandat Suprafață - 62 mp Etaj: 3 4 Stare: apartamentul ...

1569 EUR/m2 | 58 m2

Baia Mare, Maramures

Apart.3 camere zona I. Maniu !!
8
27

Apart.3 camere zona I. Maniu !!

Apartament 3 camere decomandat Cartier Săsar, zona Iuliu Maniu Ferenczi Carol. Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere decomandate, situat la etajul 2 într-un bloc solid din cărămidă. Suprafață utilă: 62 mp Compartimentare: decomandată Bucătărie spațioasă 2 balcoane închise (unul la living ...

1363 EUR/m2 | 62 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 2 camere, 54 mp, panoramă, curte privată și parcare, zona Ferneziu
6

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament deosebit, situat într-o zonă liniștită de case din Ferneziu, ideal pentru cei care caută confort, intimitate și o priveliște superbă. Cu o suprafață utilă de 54 mp și compartimentare decomandată, această proprietate cu 2 camere impresionează prin atmosfera ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 2 camere, 45 mp, zona Vasile Alecsandri
13

Apartament 2 camere, 45 mp, zona Vasile Alecsandri

Blitz îți prezintă un apartament deosebit, situat într-un imobil nou, finalizat în 2025, conceput pentru cei care apreciază confortul, eleganța și funcționalitatea. Proprietatea se află la prima utilizare, fiind primul proprietar, totul fiind nou și realizat cu atenție la detalii, folosind materiale ...

2000 EUR/m2 | 45 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament premium, de vanzare, cu 2 camere, 60 mp, zona Hotel Mara
11

Blitz vă propune spre achiziție un apartament deosebit, situat la etajul 1, in vecinătatea Hotelului Mara – o locație foarte apreciată, ce oferă acces rapid la toate facilitățile urbane, dar și avantajul unei panorame verzi și a unui mediu calm și relaxant. Suprafață utilă: 60 mp Compartimentare semidecomandată, ...

1965 EUR/m2 | 60 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartamente cu 2 și 3 camere, imobil nou, mansarda, zona centrala
13
1

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare ultimele 3 apartamente cu două și trei camere într-un imobil dat în folosință în anul 2023, situat în zonă centrală, a cărei mansardă a fost apartamentată. Apartamentele sunt finalizate la stadiul semifinisat, pregătite pentru finisare. Imobilul este o construcție ...

1727 EUR/m2 | 33 m2

Baia Mare, Maramures

B-dul Traian, decomandat, balcon mare, BCA, izolat exterior,etaj 4 din 8, pret 75.000 euro
8

apartament 2 camere decomandat, bloc din bca, balcon transformat in bucatarie,

1630 EUR/m2 | 46 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament de vanzare, 2 camere, 45 mp, zona centrala
11
1

Apartament de vanzare, 2 camere, 45 mp, zona centrala

Blitz va prezinta un apartament cu 2 camere - zona centrala. Locație: apartamentul se află pe strada Oituz, aproape de centrul nou al orașului, oferind accesibilitate și liniște, locatia perfecta pentru plimbări și relaxare dupa o zi de lucru. Structură: include un living cu balcon încorporat, baie, ...

1786 EUR/m2 | 42 m2

Baia Mare, Maramures

cv 188 Bd.Republicii, apartament 2 camere decomandat , etaj III
7
15

Zona Marinex ! Va propunem un apartament cu 2 camere decomandat situat la etajul III in suprafata de 50 mp. Imobilul dispune de orienatre vest, pozitionare pe mijloc, 2 balcoane ( unul deschis si unul inchis marit in camera), parchet si usi din lemn masiv., boxa beci. Se vinde mobilat si utilat !

1710 EUR/m2 | 50 m2

Baia Mare, Maramures

 Apartament 2 camere, 58 mp, zonă liniștită cu multe spații verzi
10

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă liniștită, cu mulți copaci și spații verzi. În fața blocului se află un părculeț pentru copii, ideal pentru familii. ✔ Suprafață utilă: 58 mp ✔ Etaj 4, cu acoperiș nou ✔ Apartamentul este mobilat și utilat, gata pentru a fi ...

1121 EUR/m2 | 58 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament de vanzare cu 2 camere, 40 mp, zona Mall Hatvan
6
3

Apartament de vanzare cu 2 camere, 40 mp, zona Mall Hatvan

Agenția Blitz Baia Mare vă propune spre achiziție un apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1 al unui bloc îngrijit, cu scară curată și interfon funcțional, într-una dintre cele mai apreciate zone din oraș – zona Mall Hotvon => O locuință ideală si perfecta pentru un nou început! ✨ Caracteristici ...

1313 EUR/m2 | 40 m2

Baia Mare, Maramures

Categorii

Județe

Maramures

Localități