Apartamente 2 camere Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3
9
3

Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat situat pe strada Humulești nr. 11, la etajul 3 din 4 al unui bloc izolat termic, acest apartament cu două camere îmbină perfect confortul modern cu sentimentul de acasă. Cu o suprafață utilă de 33 mp, locuința este inteligent ...

1273 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, 50 mp, zona Ultracentral
7
1

Apartament 2 camere, 50 mp, zona Ultracentral

Blitz prezintă spre vânzare un apartament decomandat, situat ultracentral, într-o zonă liniștită, cu acces facil către Parcul Central și în imediata apropiere a punctelor de interes: bănci, magazine, muzeu, teatru și mijloace de transport în comun. Apartamentul dispune de 2 camere generoase, o bucătărie ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, 55 mp, zona M16
9

Apartament de vanzare, 55 mp, zona M16

Blitz va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, 1 baie, 1 bucatarie ,2 spații de depozitare , spațios și luminos, cu o suprafață generoasă de 76 mp, compartimentare semidecomandată, situat într-un imobil din beton. Locuința dispune de acoperiș, balcon mare – ideal pentru relaxare sau spațiu ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere , 52,61 in centrul orasului Livada
13

Apartament 2 camere , 52,61 in centrul orasului Livada

BLITZ oferă spre vânzare un apartament de cărămidă, complet mobilat, în Livada cu suprafața de 52,61 mp, situat în orașul Livada, județul Satu Mare, într-o zonă centrală, aproape de magazine, farmacie, parc și alte puncte de interes. Locuința este compartimentată eficient și dispune de: 2 camere bucătărie baie hol balcon Baia ...

950 EUR/m2 | 53 m2

Livada, Satu Mare

Apartament 2 camere, 52 mp, zona Micro 14
8

Apartament 2 camere, 52 mp, zona Micro 14

BLITZ oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui imobil bine întreținut, administrat prin asociație de locatari organizată, cu aplicație mobilă dedicată pentru gestionarea eficientă a cheltuielilor și comunicării interne. Apartamentul are o suprafață de 52 mp și ...

1411 EUR/m2 | 45 m2

Satu Mare, Satu Mare

LISTARE NOUA! Apartament 2 Camere/Zona Foarte Buna/Parter 48MP
9
1

Agenția Imobiliară Noua Casă vă propune spre vânzare un apartament situat la Parter in Cartierul Micro 15 din Satu Mare,-o zonă buna si linistita in apropiere de Scoala Gimnaziala Balcescu Apartamentul are o suprafata utila de 48 mp compus din living, dormitor, bucătărie, baie, hol și 2 balcoane inchise. Proprietatea ...

885 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , 14 MAI , Nufarului , et. 4 semidecomandat , 39.900 euro neg .
11

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la etajul 4 din 4 , avand o suprafata utila de 37 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , centrala termica , gresie-faianta , parchet . Are ...

1078 EUR/m2 | 37 m2

14%2bMai, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vânzare, 33 mp, zona Solidalitatii
5

Apartament de vânzare, 33 mp, zona Solidalitatii

Blitz va propune un apartament care îmbină eleganța simplității cu confortul modern. Situat la etajul 4 și având o suprafață utilă de 33 m², acest spațiu a fost conceput pentru a răspunde nevoilor unui stil de viață urban, practic și eficient. Interiorul beneficiază de microcentrală proprie. Apartamentul ...

1061 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 52.53 mp, zona Micro 16
11

Apartament 2 camere, 52.53 mp, zona Micro 16

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Micro 16, cu o suprafață utilă de 52,53 mp. Locuința este semidecomandată și compartimentată eficient, fiind compusă din living, bucătărie open space, dormitor, baie, balcon, debara și beci. Apartamentul a fost recent renovat, oferind un spațiu ...

1456 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere, etaj 4, zona 14 Mai
13

Apartament cu 2 camere, etaj 4, zona 14 Mai

Blitz va prezinta un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4, în zona 14 Mai, cu o suprafață utilă de 40,44 mp. Locuința este nemobilată, oferind libertatea de a fi amenajată după propriul stil și preferințe. Imobilul este dotat cu geamuri termopan, centrală termică proprie și jaluzele exterioare, ...

1199 EUR/m2 | 40 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament complex Green Residence Vest, 44 mp, loc de parcare inclus, zona Vest
5

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament situat la intrare în Vetiș, în cadrul noului complex rezidențial Green Residence Vest, amplasat pe strada Careiului – un proiect modern conceput pentru un stil de viață confortabil și echilibrat. Dezvoltatorul proiectului își propune ca peste 25% din suprafața ...

1241 EUR/m2 | 44 m2

Vetis, Satu Mare

Apartament bloc nou, lift și parcare inclusă, 65.74 mp – zona Micro 16
4

Blitz vă propune spre vânzare un apartament situat într-un imobil nou, amplasat pe strada Geller Sandor, în cartierul Micro 16 – o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru locuit sau investiție. Etaj: 3 din 4 (bloc dotat cu lift) Suprafață utilă: 65,74 mp Compartimentare: Living open space cu bucătărie 1 ...

1186 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 57 mp, zona Central
7

Apartament 2 camere, 57 mp, zona Central

Blitz va propune un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la etajul 4 din 4, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuință personală. Poziționarea centrală oferă acces rapid la toate facilitățile urbane, fiind o alegere excelentă pentru persoanele aflate la început de carieră, dar nu ...

1053 EUR/m2 | 57 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 51.84 mp - zona Micro 14 - Shopping Citty
13

Blitz va propune un apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu o suprafață utilă de 51,84 mp, situat la parter, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința este complet renovată recent, de la zero, folosindu-se finisaje moderne și de calitate. Apartamentul este compartimentat eficient ...

1447 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere, 50 mp, zona 14 Mai
7

Apartament cu 2 camere, 50 mp, zona 14 Mai

Blitz vă propune un apartament cu 2 camere de vânzare, situat în zona 14 Mai, cu o suprafață utilă de aproximativ 50 mp. Locuința este semidecomandată și se află la parter înalt, oferind acces facil și un plus de confort. Apartamentul este bine compartimentat, dispune de living luminos, dormitor, bucătărie, ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 58.20 mp, zona Carpati 2
9

Apartament 2 camere, 58.20 mp, zona Carpati 2

Blitz vă propune un apartament cu 2 camere bine întreținut, luminos și primitor, situat într-o zonă liniștită, cu spații verzi, ideal pentru cei care își doresc confort și acces rapid către multiple puncte de interes din oraș. Locuința oferă un echilibru perfect între accesibilitate și funcționalitate, ...

1443 EUR/m2 | 58 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament complex Green Residence Vest, 53 mp, loc de parcare inclus, zona Vest
5

1225 EUR/m2 | 53 m2

Vetis, Satu Mare

Apartament complex Green Residence Vest, 37 mp, loc de parcare inclus, zona Vest
5

1251 EUR/m2 | 37 m2

Vetis, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Postavaru , Carpati 1 , parter , 46.000 euro neg.
9
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere pe Aleea Postavaru in Carpati 1 , la parter , avand o suprafata utila de 32 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 camere Baie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , centrala termica , parchet , gresie-faianta ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Apartament Satu Mare - 44mp, 2 camere - 82.500€
11

Apartament Satu Mare - 44mp, 2 camere - 82.500€

Apartament fermecător cu 2 camere de vânzare în zona Ultracentrală a orașului Satu Mare! Acest apartament renovat de 44 mp utili (55 mp totali) este situat la etajul 1 al unui imobil de 3 etaje din cărămidă. Dotări: parchet și mochetă, geamuri termopan, bucătărie renovată și mașină de spălat. Beneficiază ...

1875 EUR/m2 | 44 m2

Semicentral, Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde ap 2 cam 40 mp. in zona CENTRALA la etajul 1.
8

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde apartament semidecomandat cu 2 camere,fermecător și complet renovat, situat la etajul 1 in zona CENTRALA, cu o suprafață de 40 mp. Apartamentul a fost achiziționat acum patru ani și ulterior complet renovat la un standard înalt, de sus până jos, rezultând ...

1725 EUR/m2 | 40 m2

central, Satu Mare, Satu Mare

Categorii

Județe

Satu-mare
Salvează căutarea