Apartamente 2 camere Timis

Promovat
2 Camere - Aradului - Iulius Mall - 102.000 Euro
10
1

2 Camere - Aradului - Iulius Mall - 102.000 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vânzare apartament cu 2 camere, situat in zona Calea Aradului. Apartamentul are o suprafață utila de aproximativ 50 mp + balcon inchis 3mp. Beneficiaza de bucatarie deschisa, centrala termica individuala, clima, geamuri tripane, etc. Mentionam ca se prezinta intr-o stare ...

2040 EUR/m2 | 50 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Giroc | ESO PETROL
9

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat în Giroc, într-o zonă excelentă, în imediata apropiere de magazine precum Profi și Mega Image, cafenele, mijloace de transport în comun și numeroase alte puncte de interes. Apartamentul are ...

1989 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, et 1, centrala proprie,Complex Studentesc
10

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2632 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la Mansarda zona Bucovinei
11

Apartament 2 camere la Mansarda zona Bucovinei

Apartament cu 2 camere – Zona Bucovina, Timișoara Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Bucovina, una dintre cele mai căutate și bine cotate zone rezidențiale din Timișoara, apreciată pentru liniște, accesibilitate și infrastructura completă. Locuința este amplasată într-un ...

1392 EUR/m2 | 54 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Proprietar,40 mp,Bloc 2001,Sagului-Steaua,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Neg
14
4

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere in cladire istorica - Iosefin/Dragalina
8

Apartament 2 camere in cladire istorica - Iosefin/Dragalina

Silvis Imobiliare vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, avand o suprafață generoasă de 100 mp, situat la etajul 2 din 2 al unui imobil in curs de reabilitare din zona Iosefin - Bv. I. Dragalina . Apartamentul dispune de o suprafata generoasa dar care necesita renovare totala , astfel ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane
20
1

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Odobescu , etaj 4 din 5, spatios, 2 balcoane , vedere pe 3 parti, mobilat. Pret 98000 euro usor negociabil.

1782 EUR/m2 | 55 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
10

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala
4
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala

Vand apartament central, foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine, apartamentul se afla la etajul 6,avand o suprafata de 60 mp se vinde mobilat si utilat, centrala proprie. Se accepta si credit

1500 EUR/m2 | 60 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere confort 1
3

Vand apartament cu 2 camere confort 1

Propietar vand apartment cu 2 camere comfort 1 semidecomandat ,etaj 2 zona Circumvalatiunii chiar in spate la Penny,centrala termica,parchet laminat,55 mp,pret 125000 de euro negociabil.

2273 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Etaj 1. Bloc Nou. Timisoara. DECOMANDAT. Bucatarie inchisa
17
20

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, ETAJ 1, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 54 mp + TERASA 5 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Asfalt. Finisaje de calitate
14
1

Bloc Nou. Etaj 1. Asfalt. Finisaje de calitate

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, in bloc NOU, izolat termic exterior, 42 mp utili + terasa 8 mp. Finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior MDF, baie cu geam. Un loc de parcare inclus in pret. Disponibil ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Vând apartament cu 2 camere , 2 balcoane , 54 mp, etajul 4 în Calea Girocului

Va oferim spre vânzare apartament cu 2 camere , 2 balcoane , cu o suprafață de 54 mp, situat etajul 4 în Calea Girocului. Apartamentul este complet renovat : instalația electrică , instalația sanitară, întrerupătoare cu touch screen și control din telefon , yala inteligentă cu camera Wi Fi , cadă cu ...

1667 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere gradina zona  Braytim
4
2

Apartament cu 2 camere gradina zona Braytim

Vand apartamnt cu doua camere la parter, deosebit, loc de parcare,o mica gradina ,între Timisoara si Giroc. Pret. 80500 euro negociabil. Telefon.0723674418

1610 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc
20
6

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc

De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 56 mp, este bine impartit, cu bucatarie separata sau varianta de open space, terasa de 10 mp, etajul 1,2 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418

1518 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

2 camere  ET 2 mobilat si utilat la cateva minute de magazinul PENNY
6
8

2 camere ET 2 mobilat si utilat la cateva minute de magazinul PENNY

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 54 mp, etajul 2 din 3, in Giroc, inainte de calea ferata, la 5 min de Lidl,Penny, Mega Image. Apartament decomandat ,mobilat si utilat(electrocasnice Beko), 2 camere, bucatarie,baie, dressing, hol, balcon deschis, loc de parcare. Pret. 87000 euro Telefon. ...

1611 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 camere decomandat parc la 2 minute, magazin PROFI GIROC, BRAYTIM
13
17

De vanzare apartament cu 2 camere,DECOMANDAT sau OPEN SPACE suprafata de 53 mp, balcon generos, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, MODEL DEOSEBIT, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc la cateva minute,in spatele hotelului IQ, zona Braytim. Pret: 96000 ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere etaul 1 braytim
31
3

2 camere etaul 1 braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Gradina la 2 minte de parc biserica Tosca
6

De vanzare apartament cu gradina, Braytim la cateva minute de biserica Tosca, intr-o zona de case si mai putine blocuri. Suprafata utila: 38 mp Compartimentare: 2 camere + bucatarie separata + hol Gradina proprie: 23 mp, inscrisa in CF, amenajata cu flori si verdeata Loc de parcare inclus An finalizare: ...

2132 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere 2 locuri de paracare la 2 minute de benzinaria ESO
11
6

2 camere 2 locuri de paracare la 2 minute de benzinaria ESO

De vanzare apartament cu 2 camere, cu suprafata utila de 56 m2, într-un bloc nou situat la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc. Caracteristici cheie: Apartamentul este spatios si luminos. Baie complet utilata. Centrala termica. Încalzire sub pardoseala pentru confort suplimentar. Geamuri termopan tripan ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamente cu  2 camere  59 mp utili+balcon+loc de parcare etajul 1 zona  Braytim
13
16

Apartamente cu 2 camere 59 mp utili+balcon+loc de parcare etajul 1 zona Braytim

, Vand apartament cu 2 camere, open space+dormitor, cu o suprafata utila de 59 mp+balcon, situat la etajul 1, intr-o cladire cu regimul de inaltime P+2E+M. Apartamentul este situat intr-un imobil intabulat,fiind construit cu materiale de calitate. Fiecarui apartament ii revine cate un ...

1280 EUR/m2 | 59 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat  Timisoara- Giroc
8
8

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Timisoara- Giroc

De vanzae apartament 2 camere cu o suprafata de 49 mp situat in Timisoara- Giroc la parterul unui bloc nou. Apartamentul are balcon,centrala proprie pe gaz,loc de parcare, este utilat si mobilat cu mobila de comanda, incalzire in pardoseala. Pret . 81900 euro Telefon . 0723674418

1671 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea