Apartamente 2 camere Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, etajul 2, zona Girocului, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, complet renovat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 2 dintr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 46 mp utili. Compartimentare: - Hol de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc cu comision 0%
9

Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc cu comision 0%

Heigl Estate va propune spre vanzare in exclusivitate si cu comision 0% un apartament cu doua camere decomandat in Giroc. Imobilul se afla intr o zona linistita, cu multe facilitati aproape fiind perfect pentru familii! Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp la care se adauga un balcon de ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 2. Confort 1. Aradului Est langa Iulius Town. Gol sau COMPLET mobilat si utilat
12

. De vanzare, apartament situat la etaj 2 4 cu 4 apartamente pe nivel, casa scarii zugravita recent, model cu vedere pe o singura parte, 1 balcon inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, ...

2047 EUR/m2 | 43 m2

Aradului%252bEst, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap. 2 camere  Dumbravita
10

Ap. 2 camere Dumbravita

Va propunem spre vanzare, apartament cu 2 camere, in Dumbravita, intr-un imobil construit in anul 2022, etaj 2 din 2 cu o suprafata totala de 52 mp, cu 1 grup sanitar, 1 balcon, mobilat si utilat, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus. Pret informativ 129000 Euro.

2481 EUR/m2 | 52 m2

Dumbravita, Timis

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2
5

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2

De vanzare apartament 2 camere, zona Aradului, etaj 2, confort 1 semidecomandat, amenajari clasice. Preț: 88.000 Eurousor neg

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
PARK GIROC | RATE LA DEZVOLTATOR PE 7 ANI | 2Camere 54mp Utili  | nZeb
8
8

PARK GIROC | RATE LA DEZVOLTATOR PE 7 ANI | 2Camere 54mp Utili | nZeb

RENAISSANCE ESTATE va propune spre vanzare in exclusivitate, un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Giroc, in complexul rezidential Park Giroc, amplasat pe strada Neptun, complex care va fi finalizat in Noiembrie 2026. Zona este aproape de oras, cu numeroase puncte de intres, in continua dezvoltare. ...

1785 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere, 54 mp, zona Braytim
1

Apartament 2 camere, 54 mp, zona Braytim

Blitz vă propune spre vânzare, un apartament cu 2 camere, situat la etajul 2, 54 mp utili Detalii și dotări: Încălzire în pardoseală – confort sporit în fiecare cameră Compartimentare practică, cu living spațios și bucătărie închisă. Finisaje moderne și atenție la detalii Clădire nouă, construită ...

2602 EUR/m2 | 55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere | etaj 2 | centrala proprie | loc de parcare acoperit | complet utilat
14

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere , in Giroc, zona planetelor; - etaj 2/2, cu pod si acoperis de tigla deasupra; -suprafata utila 50 de mp + balcon deschis de 3 mp; - model cu 1 baie cu cabina de dus; -Apartamentul dispune de hol generos, 1 dormitor, dressing separat, 1 ...

2050 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere, full decomandat, premium residence
6

Apartament 2 camere, full decomandat, premium residence

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 2 camere, DECOMANDAT, la cheie, in bloc NOU construit din caramida si izolat cu izolatie de 10cm EPS80, situat in zona Braytim, comuna Giroc, aproape de Uzina de apa, zona excelenta, linistita, aproape de statia de autobuz. Suprafata apartamentului este de 43 ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere + Pod mansardabil 40 mp - Calea Urseni
10

Apartament 2 camere + Pod mansardabil 40 mp - Calea Urseni

Un apartament care ofera mai mult decat pare la prima vedere, beneficiind de o mansarda de 40 mp ce poate fi transformata in spatiu locuibil. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Calea Urseni, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 2020, construit ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Apartament deosebit cu 2 camere | Giroc
11

Apartament deosebit cu 2 camere | Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spațios cu 2 camere , situat la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje, in apropiere de Profi, Lidl si de mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 50mp si prezinta urmatoarea compartimentare: - Hol de acces - ...

2320 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Braytim | Parcare | 2 balcoane
6

Apartament 2 camere | Braytim | Parcare | 2 balcoane

360 grade imobiliare propune spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Braytim (CF Giroc), intr-o zona linistita, ideala pentru locuit. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 50 mp si este compartimentat eficient, oferind un spatiu modern si confortabil. ✨ Compartimentare: living cu ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Braytim. Bucatarie inchisa. Etaj intermediar.
11
1

Braytim. Bucatarie inchisa. Etaj intermediar.

Vand apartament cu 2 camera, in bloc nou, zona Braytim. Situat la etajul 2 din 3. Bucatarie inchisa, incalzire in pardoseala, aer conditionat, finisat la cheie integral, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 89.900 Euro. Tel 0783073754.

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Pozite excelenta. Etaj intermediar. Decomandat. Bucatarie inchisa.
9
2

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, ETAJ 1, in bloc NOU, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO si Profi, 53 mp utili + TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa metalica la ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Mobilat si utilat modern. Lift. Etaj intermediar. Langa Profi.
6

Vand apartament cu 2 camere, in zona Unitatii Militare, aproape de Hotel IQ si de Profi, la asfalt, in bloc nou, cu Lift. Apartamentul este situat la etajul 2 din 3, dispune de centrala termica proprie, aer conditinat, terasa spatioasa. Se vinde mobilat si utilat modern, este gata sa te muti in el. Loc ...

2206 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Braytim. Etaj intermediar. 2 Terase.
5
1

Braytim. Etaj intermediar. 2 Terase.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim. Situat la etaj intermediar, finisat la cheie, incalzire in pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, 2 terase, baie cu geam, zidarie complet caramida. Loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 89.900 Euro. Tel 0783073754.

1954 EUR/m2 | 46 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Braytim - bloc nou
4
1

Apartament 2 camere Braytim - bloc nou

Apartament 2 camere de vanzare situat in Braytim la etajul 2 din 3 intr-un bloc nou cu o suprafata utila de 48 mp totul nou compus din : 2 camere bucatarie separata hol baie cu cabina de dus centrala proprie pe gaz cu incalzirea in pardoseala clima loc de parcare pret 89000 euro.

1854 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

2 camere | etaj 2 | mobilat si utilat | renovat |
9

2 camere | etaj 2 | mobilat si utilat | renovat |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in bloc anvelopat exterior, in zona Sagului; - etaj 2/4; -suprafata utila de 33 mp; - model cu 1 baie cu cabina de dus; -bloc cu acoperis de tigla; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze si a fost renovat; - Detalii ...

2106 EUR/m2 | 33 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 camere | etaj intermediar | mobilat si utilat | zona excelenta |
12

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Aradului; - etaj 2/4; -suprafata utila 43 de mp + balcon de 3.5 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; -dispune de aragaz, cuptor, frigider, mobilier bucatarie, mobilier dormitoare; - ...

2023 EUR/m2 | 43 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 camere | etaj 2 | centrala proprie | renovat | mobilat si utilat |
10

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Sagului; - etaj 2/4 -suprafata utila: 39 mp - model cu 1 baie cu cabina de dus si geam pentru aerisire; -balcon inchis de 4 mp; - apartement recent renovat complet; -apartamentul se vinde mobilat si utilat; - ...

2359 EUR/m2 | 39 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2,  cu pod izolat BRAYTIM
10
2

Apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat BRAYTIM

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat, suprafata 50 mp. Apartamentul dispune de hol generos, 1 dormitor, dressing separat, 1 baie, living + bucatarie open space, balcon deschis. Include 1 loc de parcare acoperit si împrejmuit, accesul se face pe poarta ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 cam- 54 mp - Giroc-Zona Eso - Bloc nou- Decomandat- Bucatarie inchisa- Etaj 2 - Parcare inclusa
7
2

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 2 CAMERE IN COMPLEX KARA-BUCOVINA LA 125.000 euro
9
1

Apartament decomandat cu 2 camere | Complex KARA – Bucovina | Liniște și confort NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere și bucătărie separată, situat în Complexul Rezidențial KARA Bucovinei Residence, în zona Bucovina din Timișoara. Zonă foarte liniștită, ideală ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Salvează căutarea