Apartamente 2 camere Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc situat pe Calea Timisoarei
9

Apartament cu 2 camere in Giroc situat pe Calea Timisoarei

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc situat pe Calea Timisoarei fiind intr o zona care are acces rapid catre oras si multe facilități. Apartamentul are o suprafata utila de 58 mp la care se adauga un balcon de 9mp si un loc de parcare. Apartamentul se vinde ...

1966 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Promovat
Ap.2 camere - Etaj 2 - BLOC NOU - 1 loc parcare inclus - 82.000 euro (TVA inclus)
5
3

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un bloc nou. Are o suprafata utila de 40 mp si este compus din hol intrare, living+ bucatarie open space, dormitor, baie si balcon de 7 mp. Dispune de finisaje de calitate superioara, gresie, faianta, parchet, usi interioare, geamuri ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament etaj 2
9
2

Apartament etaj 2

Apartament 2 camere de vanzare in Lugoj Micro 1, Aleea Castanilor etaj 2 Ca si configuratie avem dispune de hol acces cu spait, bucatarie, sufragerie cu balcon, hol mic cu spatiu de dpozitare, dormitor, boxa la beci. Suprafata construita este de 51,7 mp Dotari si finisaje Incalzire pe convector ...

843 EUR/m2 | 52 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Apartament lux, 2 camere, 55 mp, etaj 2 - Dumbrăvița
7
3

Apartament lux, 2 camere, 55 mp, etaj 2 - Dumbrăvița

ID:P589 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 55 mp utili, situat la etajul 2 , intr-un bloc cu regim de inaltime 2/2, anul constructie 2023. Un loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de ...

2454 EUR/m2 | 55 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, 41 mp, zona Aeroport
5

Apartament 2 camere, 41 mp, zona Aeroport

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 dormitoare, ideal pentru locuit sau investiție, situat într-o zonă accesibilă și bine conectată. Caracteristici principale: Compartimentare practică: 2 dormitoare, baie, hol și bucătărie Etaj: 2/2 Încălzire: centrală termică proprie, gaz Izolație interioară ...

1778 EUR/m2 | 41 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Nou-Lux-Unitatea Militara-Mobilat-Balcon-1 loc Parcare-105.900 Euro! Negociabil
10

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential nou,intr-o zona linistita, in zona Unitatea Militara .Este asezat central , la o distanta de 7 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv 10 minute fata de alte puncte ...

2118 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere et 2 centrala proprie Freidorf LANGA LICEUL AUTO
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, surafata de 58 mp, situat la etaj 2, bloc 4 etaje + mansarda, centrala proprie. Locatie excelenta: la doar 2 minute de market, aproape de mijloace de transport, farmacie, afterschool, gradinita, scoala si liceu. Detalii apartament: 2 camere spatioase, ...

1555 EUR/m2 | 58 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 2 BALCOANE ET 2 DIN 3 BRAYTIM
12

Apartament cu 2 camere 2 BALCOANE ET 2 DIN 3 BRAYTIM

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etajul 2 din 3, cu 2 balcoane mari, zona Braytim, cu loc de parcare inscris in CF. Pret.89900 euro Telefon. 0723674418

1998 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2 Braytim Giroc
9

Apartament cu 2 camere et 2 Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc, la cateva minute de hotel IQ cu o suprafață utilă de 49 mp + un balcon de 5,31 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 din 3 și este compartimentat astfel: - 1 dormitor; - living + bucătărie open space; - 1 hol acces; - 1 baie. Apartamentul ...

1959 EUR/m2 | 49 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere 51 mp+balcon in spate Lidl
6
12

2 camere 51 mp+balcon in spate Lidl

Va propunem spre vanzare, un apartament cu 2 camere finalizat. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata utila de 51 mp+balcon. Apartamentul este compartimentat astfel: open space living cu un loc de luat masa, bucatarie cu posibilitate de a se inchide, hol, baie, dormitor, balcon. Imobilul ...

1863 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie et 2 Sagului la 5 minute City Mall
10
4

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 2 din 4, zona Sagului, Ana Ipatescu, foarte aproape de piata Flavia si Shopping Mall, ferestrele sunt orientate spre interior, nu la artera principala, zona linistita, mijloace de transport in comun in apropiere. Apartamentul ...

1822 EUR/m2 | 45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere terasa de 65 mp 2 TERASE Braytim Timisoara 1

Apartament cu 2 camere terasa de 65 mp 2 TERASE Braytim Timisoara

Va propun spre vanzare un apartament cu doua camere in Braytim la doar cateva minute de magazinul Lidl, Kaufland la etajul 3 din 3, mobilat și utilat cu o suprafață de 60 mp, 2 terase de 65 mp. Proprietatea este prevazuta cu un loc de parcare acoperit, spatiu de dezozitare, parcare privata inchisa la ...

2083 EUR/m2 | 60 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc etaj 2
11
1

Apartament 2 camere Giroc etaj 2

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un bloc mai nou, cu o suprafață utilă de 49 mp si un balcon de 5 mp, etaj 2 din 3 nivele, este compus din : living cu bucatarie open space, dormitor, hol , baie si un balcon, se vinde mobilt si utilat la pretul de 86800 euro .detalii:0766881167

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament de 2 camere, 52mp utili, gradina 19 mp, zona Torontalului
2
3

Apartament de 2 camere, in zona Torontalului, e o zona in plina dezvoltare si cu multe facilitati, in apropiere avand supermarket-uri, benzinarii, Iulius Town si alte beneficii. Apartamentul este situat intr-un bloc nou, avand o suprafata de 52,15 mp plus o gradina de 19 mp, compartimentat astfel : living ...

1808 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Dumbravita
14
2

Apartament cu 2 camere in Dumbravita

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere in Dumbravita. Apartamentul se vinde total mobilat si utilat! Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: • Antreu spațios • Dormitor luminos • Bucătărie open- space • Living • Baie cu finisaje moderne • balcon Apartamentul este dotat cu centrala ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere.57 mp utili,Giroc
4
1

Apartament 2 camere.57 mp utili,Giroc

Blitz oferă spre vânzare ultimul apartament cu 2 camere în Giroc, intr-un bloc nou cu P+2 etaje, construit din cărămidă și acoperit cu țiglă. Suprafața utilă a apartamentului este de 57,48 mp, plus un balcon generos . Apartamentul este decomandat,incalzire in pardoseala oferind intimitate și spațiu ...

1496 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 camere in vila etajul 2
10

2 camere in vila etajul 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
2 camere dumbravita etaj 2
14
3

2 camere dumbravita etaj 2

Vand 2 camere in vila situat la etajul 2, centrala proprie, clima,mobilat si utilat complet, 60 mp utili +terasa, situat la bulevard, mijloace de transport in comun, pozitie foarte buna, 99800 euro neg, Dumbravita aproape de primarie, tel.0745230405

1663 EUR/m2 | 60 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere, decomandat, 59 mp, Mosnita Noua - Urseni
10
1

Blitz Imobilliare va ofera un apartament modern și confortabil, situat într-un ansamblu rezidențial nou, cu doar 6 apartamente în total. Blocul dispune de 2 etaje, oferind intimitate și liniște. Cu o suprafață generoasă de aproape 60mp, acest apartament decomandat este ideal pentru cei care caută un ...

1629 EUR/m2 | 57 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
Apartament Giroc-Cartierul Florilor, mobilat si utilat
15
1

Apartament Giroc-Cartierul Florilor, mobilat si utilat

Estate Group prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc-Cartierul Florilor, la etajul 1 intr-un imobil cu regimul de inaltime P+2E+M, cu suprafata utila de 46 MP plus balcon de 2 mp compartimentat astfel: -Hol acces -Living cu bucatarie -Dormitor -Baie cu cada. Apartamentul se ...

2065 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Cartier Aeroport
16

Apartament 2 camere Cartier Aeroport

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Cartierul Aeroport , confort 1 decomandat, cu o suprafata utila de 58 mp , etaj 2 din 2 , blocul este din caramida, incalzire cu centrală proprie, geamuri termopan, aer condiționat, izolat exterior , podul renovat și izolat, este compus din : living , ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc bloc nou
10
3

Apartament 2 camere Giroc bloc nou

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 2 din 3 nivele avand o suprafata utila de 5150 mp este compus din : living spatios cu bucatarie open space dormitor baie moderna cu dus walk balcon incalzire in pardoseala cu centrala termica nouaapartamentul se afla aproape ...