Apartamente 2 camere Giroc Timis

Promovat
Apartament nou cu 2 camere decomandat - predare imediata !
6

Apartament nou cu 2 camere decomandat - predare imediata !

Comision 0%!!! Avem placerea sa va prezentam spre vanzare un apartament în cartierul PREMIUM RESIDENCE. Acesta este situat pe o strada linistita cu iesire la Calea Urseni,un loc ferit de agomeratia si zgomotul orasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 53 mp + 4,5 mp (balcon) si este compartimentat ...

1694 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, zona benzinariei Eso din Giroc
9

APOSTU ESTATE propune spre vanzare un apartament cu 2 camere al unui bloc nou, avand o suprafata utila de 53.60 mp. Imobilul are 3 niveluri, fiind situat într-o zonă liniștită la intrare in Giroc. Apartamentul are două camere, este decomandat, confort 1, cu finisaje de înaltă calitate ...

1796 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si pod in Giroc in zona Eso
7

Apartament cu 2 camere si pod in Giroc in zona Eso

HEIGL ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc. Imobilul se afla in zona benzinariei Eso fiind aproape de Timisoara si de multe alte facilitati. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp la care se adauga un balcon de 6 mp, un pod si un loc de parcare. Confortul ...

1808 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament mobilat/utilat | Zona Girocului – fosta Lidia Comision 0
13

Apartament mobilat/utilat | Zona Girocului – fosta Lidia 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara – Girocului (zona fostă Lidia). Ideal pentru locuit sau investiție! ________________________________________ ...

1877 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vânzare   Bloc nou P+2 | Calea Urseni | Apartamente 1-2 camere | Gradina
5
3

De vânzare Bloc nou P+2 | Calea Urseni | Apartamente 1-2 camere | Gradina

De vânzare Bloc nou P+2 în zona Calea Urseni Giroc, apartamente cu 1 și 2 camere, cu grădină sau terasă Predare iunie 2026 Se oferă spre vânzare un imobil nou, situat în zona Calea Urseni Giroc, cu regim de înălțime P+2, compus din apartamente moderne cu 1 și 2 camere, disponibile atât la parter ...

1500 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

2 camere tip PENTHOUSE | Terasa de 45mp | 2 locuri de parcare | Finalizat
10

Favorit Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere de tip Penthouse situat in zona de sud a Orasului, in zona Braytim. Apartamentul dispune de 2 locuri de parcare si o terasa generoasa. Detalii imobil: - Suprafata utila: 46 mp + balcon + terasa; - Suprafata balcon: 6 mp; - Suprafata terasa: ...

2130 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

2 camere | Decomandat | Langa Lidl, Penny | etaj 1 | loc de parcare
9

Favorit Estate va ofera spre vanzare un apartament situat intr-un imobil construit din caramida Porotherm, izolat termic exterior, ideal pentru locuinta proprie sau investitie. Detalii proprietate: • Apartament situat intr-un bloc izolat termic exterior • Structura din caramida Porotherm • Etaj: 1 / ...

1837 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

2 Camere | Langa ESO | Bloc Nou | Cu Lift | Loc de parcare
8

2 Camere | Langa ESO | Bloc Nou | Cu Lift | Loc de parcare

Favorit Estate va propune spre vanzare apartamente cu 1,2 si 3 camere intr-un bloc Nou in zona Giroc - Benzinaria Eso . Drumul de acces este asfaltat si pietruit pana in fata blocului. Regim de inaltime P+3E+M, construit din caramida porotherm, acoperis de tigla, si termoizolat cu polistiren de 10 cm. Parter: Model ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

2 camere langa ESO | Decomandat | Bucatarie separata | Etaj intermediar
6

Favorit Estate va propune spre vanzare apartamente intr-unul din cele mai noi proiecte din partea de Sud a orasului, in cea mai cautata zona din Giroc (zona Benzinariei ESO), cu acces facil catre toate punctele de interes si compartimentari eficiente, adaptate nevoilor viitorilor proprietari. Detalii ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 camere | la asfalt | mobilat | loc de parcare | disponibil imediat
7

Favorit Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parter, cu compartimentare decomandata, intr-un imobil construit in anul 2023, ideal pentru locuinta proprie sau investitie. Detalii proprietate: • Tip imobil: apartament 2 camere • Etaj: parter • Suprafata utila: 52 mp • An ...

1942 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Proiect Nou P+3   Apartamente cu 1,2 si 3 camere de vânzare în Giroc, Zona ESO
7

Proiect Nou P+3 Apartamente cu 1,2 si 3 camere de vânzare în Giroc, Zona ESO

Fovorit Estate va prezinta un proiect rezidențial modern, cu regim de înălțime P+3, situat în Giroc Zona ESO, într-o locație în plină dezvoltare. Construcția este realizată cu materiale de calitate, iar pentru transparență totală se oferă video cu întreg parcursul lucrărilor, de la fundație până la ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament Giroc 2 camere
8

Apartament Giroc 2 camere

Grand Mobilis vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în Giroc, într-o zonă accesibilă și apreciată, aproape de mijloacele de transport și principalele puncte de interes. Locuința dispune de o suprafață utilă de 49 mp, la care se adaugă un balcon generos de 5,31 mp, perfect ...

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 Camere | Giroc | Parter | Curte Proprie
8

COMISION 0%. Apartament 2 camere, 54 mp + grădină proprie 20 mp, 2 locuri de parcare – Giroc, ansamblu rezidențial 2019 Tip imobil: Apartament 2 camere, decomandat Locație: Giroc – ansamblu rezidențial nou (2019), zonă liniștită cu stradă asfaltată, foarte aproape de Profi, Penny, Lidl, Prospero, ...

1943 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 Giroc
8
2

Apartament cu 2 camere et 1 Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata utila: 54mp, + terasa de 17mp, et. 1 3 in Giroc. Zona este una foarte buna, strada asfaltata, în imediata apropiere sunt magazine, lidl, profi, penny, mega, sali de sport, farmacii , scoala. Compartimentare: Living bucatarie inchisa complet utilata dormitor debara ...

1944 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Muta-te Intr-un Apartament Nou in Giroc – 2 Camere, Design Modern, Zona Neptun
16

Traieste confortul unui apartament gandit pentru stilul tau de viata, intr-o locatie tot mai cautata din Giroc. Evand Homes ofera spre vanzare apartamente cu 2 camere, situate in Giroc, zona Neptun, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida. Apartamentele se afla la ...

1833 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc strada Neptun
8

Apartament 2 camere Giroc strada Neptun

-Proprietar - Vând apartament cu 2 camere situat in Giroc, Str. Neptun, cu o suprafață utilă de 49 mp + un balcon de 5,31 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 din 3 și este compartimentat astfel: - 1 dormitor; - living + bucătărie open space; - 1 hol acces; - 1 baie Situat la strada principala la 1 ...

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Particular vând apartament cu 2 camere,decomandat,parter,mobilat și utilat complet la cheie in bloc nou. Are loc de parcare. In interior totul este Smart din telemanda. Ideal investiție și locuit. In Giroc zonă liniștită. Preț 116000 euro. Tel

2148 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere si balcon de 5 mp - etaj 1 - Calea Urseni
7

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Giroc, zona Calea Urseni, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton si caramida. Apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc Parter+1 etaj+ mansarda si dispune de o suprafata utila de 49,4 m², completata de un ...

1872 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 Camere LUX Centrala Proprie Zona Braytim In Spate La Hotel IQ
12
1

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat LUX, centrala proprie, incalzire in pardoseala, su: 50 mp, plus balcon, et. 2 din 4, apartamentul nu a fost deloc locuit, totul este nou, se vinde exact asa cum se vede in poze si 1 loc de parcare trecut in Cf. Complet mobilat și utilat prima închiriere ...

2320 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament Nou 2 Camere Centrală Proprie 2 Balcoane Zona Braytim
6

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, centrala proprie, încălzire în pardoseala, su: 43 mp plus 2 balcoane a cate 5 mp fiecare, et. 2 din 3 și un loc de parcare privat înscris în Cf. Fiind compartimentat astfel: Living cu bucătărie open-space, un dormitor, o baie cu cadă și geam mare. ...

2093 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
6

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Giroc
Salvează căutarea