Apartamente 2 camere Giroc Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si terasa de 3mp | Giroc | Profi
7

Apartament cu 2 camere si terasa de 3mp | Giroc | Profi

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, disponibil la etajele 2 și 3, cu pod, situat în Giroc, în imediata apropiere de Profi, mijloace de transport în comun și alte puncte de interes. Termenul de finalizare este in data de 01.09.2026. Compartimentarea se prezinta astfel: - ...

2000 EUR/m2 | 41 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, zona benzinariei Eso din Giroc
9

APOSTU ESTATE propune spre vanzare un apartament cu 2 camere al unui bloc nou, avand o suprafata utila de 53.60 mp. Imobilul are 3 niveluri, fiind situat într-o zonă liniștită la intrare in Giroc. Apartamentul are două camere, este decomandat, confort 1, cu finisaje de înaltă calitate ...

1796 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat, open space, etaj 2 in Giroc
10
1

ID: P2459 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 49mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructiei 2012. Apartamentul dispune de balcon de 5mp, loc de parcare. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere -55mp
8
3

Apartament 2 camere -55mp

Ofer spre vânzare apartament 2 camere, decomandat, cu suprafața de 55 mp, situat în Giroc, strada Independenței, într-un bloc cu 3 etaje. Apartamentul se afla in apropierea centrului comercial Calea Timisoarei-6 min-Mega Image-Lidl-farmacie-sala de sport Puncte de interes-Clinica Stomatologica ...

1659 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere curte de 65 mp Giroc
7

Apartament cu 2 camere curte de 65 mp Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, avand o suprafata utila de 51 mp si o curte de 65 mp. Utilitati:apa,canalizare,curent si gaz. Sistem de incalzire: centrala proprie,incalzire prin pardoseala. Loc de parcare inclus in CF-parcare privata. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret. ...

2255 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 Cam-Nou-Lux-Unitatea Militara-Mobilat-Balcon-1 loc Parcare-105.900 Euro! Negociabil
10

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential nou,intr-o zona linistita, in zona Unitatea Militara .Este asezat central , la o distanta de 7 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv 10 minute fata de alte puncte ...

2118 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere balcon  si 2 locuri de parcare Giroc
6

Apartament cu 2 camere balcon si 2 locuri de parcare Giroc

Va propunem spre vanzare apartament in Giroc, cu o suorafata de 54 mp, 2 camere, decomandat, bucatarie inchisa, 1 baie, loc de depozitare + dressing. Apartamentul dispune si de 2 locuri de parcare trecute in CF. Pret. 92000 euro Telefon. 0723674418

1704 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc
19

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare apartament modern deosebit cu 2 camere in comuna Giroc, jud Timis. Apartamentul este complet mobilat cu mobila facuta la comanda noua, Totul este amenajat, electrocasnice noi, nu necesita absolut nici o investitie, se vinde cum se vede in poze. Apartamentul are o suprafata utila interioara ...

2295 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

A partament cu 2 camere ideal pt investitie la 3 minute de magazinul LIDL GIROC
20

De vanzare apartament cu 2 camere nou, parter si etajul 2 din 3 cu o suorafata de 50 mp cu balcon mare tip logie, loc de parcare în CF, centrala gaz, încalzire în pardoseala, bloc nou 2023, la 3 minute de magazinul Lidl. Pret. 80500 euro Telefon. 0723674418

1610 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament de vanzare cu 2 camere  ALEEA  CU PLOPI Giroc
15
1

Apartament de vanzare cu 2 camere ALEEA CU PLOPI Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat,apartamentul se vinde partial mobilat si utilat ,apartamentul dispune de un dormitor ,living semi inchis cu bucatarie,baie ,hol ,doua balcoane de 9m fiecare ,incalzirea este in pardoseala cu centrala proprie pe gaz ,etajul 3 din 3,apartamentul dispune de ...

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere dressing bloc cu lift dupa Hotel IQ
6
11

Apartament cu 2 camere dressing bloc cu lift dupa Hotel IQ

De vanzare apartament cu 2 camere, dressing, bloc cu lift cu o suprafata de 42 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, parc langa bloc, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 69000 euro. Tel: 0723674418

1643 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere 2 balcoane de 9 mp Giroc
7

Apartament cu 2 camere 2 balcoane de 9 mp Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat,apartamentul se vinde partial mobilat si utilat, apartamentul dispune de un dormitor ,living semi inchis cu bucatarie,baie ,hol ,doua balcoane de 9m fiecare ,incalzirea este in pardoseala cu centrala proprie pe gaz , situat la etajul 3 din ...

1889 EUR/m2 | 45 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere terasa de 6 mp la doar 2 minute de magazinul Lidl Giroc
6

Va propunem spre vânzare apartament cu 2 camere , suprafata 50,1 mp + balcon de 4.9 mp situat la parter cu vecini linistiti, loc de parcare inclus, acces camere video intrare în bloc cu interfon. Bloc nou clasa energetica A, clima, construcie 2025 finalizata, asfalt, magazinele Penny, Lidl, Mega Image, ...

1863 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc etaj 2
11
1

Apartament 2 camere Giroc etaj 2

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un bloc mai nou, cu o suprafață utilă de 49 mp si un balcon de 5 mp, etaj 2 din 3 nivele, este compus din : living cu bucatarie open space, dormitor, hol , baie si un balcon, se vinde mobilt si utilat la pretul de 86800 euro .detalii:0766881167

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere   Giroc (Aleea cu Plopi, 2024)
10
1

Proprietar vand apartament 2 camere Giroc (Aleea cu Plopi, 2024)

Proprietar vând apartament 2 camere Giroc (Aleea cu Plopi, 2 Apartament achiziționat de nou în 2024, folosit și întreținut cu grijă, se vinde complet mobilat și utilat. Situat la parter într-un imobil P+3, într-o zonă liniștită și bine poziționată din Giroc, cu acces rapid către Timișoara. 52.8 ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere complet mobilat | Parcare + Boxă | Chișoda   Giroc
6

Apartament 2 camere complet mobilat | Parcare + Boxă | Chișoda Giroc

Imonac Vest vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în Chișoda, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, la doar câteva minute de principalele puncte de interes din Giroc școală, Lidl, Penny, Profi, Primărie, Căminul Cultural și acces rapid către centură. Apartamentul ...

2044 EUR/m2 | 45 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere.57 mp utili,Giroc
4
1

Apartament 2 camere.57 mp utili,Giroc

Blitz oferă spre vânzare ultimul apartament cu 2 camere în Giroc, intr-un bloc nou cu P+2 etaje, construit din cărămidă și acoperit cu țiglă. Suprafața utilă a apartamentului este de 57,48 mp, plus un balcon generos . Apartamentul este decomandat,incalzire in pardoseala oferind intimitate și spațiu ...

1496 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere, 47mp, zona Giroc
5

Apartament cu 2 camere, 47mp, zona Giroc