Apartamente 2 camere Giroc Timis

Promovat
Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili
5

Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili

Dezvoltator, În construcție , termen de finalizare septembrie 2026 Calea Urseni - Giroc - apartament cu 2 camere, etaj 1 2 - decomandat - 44 mp utili + bacon - construcție din cărămidă integral - se predă la cheie, cu gresie, faianță, parchet, obiecte sanitare la alegere și incluse în preț. - centrala ...

1943 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Promovat
Proiect Nou P+3   Apartamente cu 1,2 si 3 camere de vânzare în Giroc, Zona ESO
7

Proiect Nou P+3 Apartamente cu 1,2 si 3 camere de vânzare în Giroc, Zona ESO

Fovorit Estate va prezinta un proiect rezidențial modern, cu regim de înălțime P+3, situat în Giroc Zona ESO, într-o locație în plină dezvoltare. Construcția este realizată cu materiale de calitate, iar pentru transparență totală se oferă video cu întreg parcursul lucrărilor, de la fundație până la ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Giroc
8
1

Apartament 2 camere decomandat | Giroc

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Giroc, zona Hotel IQ, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Apartamentul este complet decomandat și se află la etajul 2 din 3, într-un bloc construit în anul 2021. Suprafață utilă: 51 mp Terasă: 14 mp, ideală pentru ...

1980 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
16
2

Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc

Imobilul este situat pe strada Randunicii la etajul 1 intr-un ansamblu de apartamente construit în 2017 Suprafața utilă este de 50,2 mp Confortul ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Bloc Nou. Zona Eso. Terasa 11 mp. Etaj 1. Transport in comun. Lift.
12
10

Apartament cu 2 camere in Bloc Nou in zona Eso, et 1, aproape de mijloc de trasnport in comun, 53 mp utili si o terasa de11 mp, finisaje de calitate, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire prin pardosaeala,baie cu geam, usi mega door un loc de parcare inclus in pret.Detalii tehnice: bloc intergal ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Nou. Decomandat. Etaj 1. Bucatarie separata. Langa Profi. Asfalt. Disponibil imediat.
14
5

Vand apartament cu 2 camere, in BLOC NOU - zona Girocului langa Profi. Etaj 1, complet decomandat, bucatarie separata, finisaje de lux, terasa mare, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus, bloc integral din caramida, izolat termic. Pret 102.000 Eur. Tel. 0750182615.

1962 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 Giroc
8
2

Apartament cu 2 camere et 1 Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata utila: 54mp, + terasa de 17mp, et. 1 3 in Giroc. Zona este una foarte buna, strada asfaltata, în imediata apropiere sunt magazine, lidl, profi, penny, mega, sali de sport, farmacii , scoala. Compartimentare: Living bucatarie inchisa complet utilata dormitor debara ...

1944 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
12
17

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, complet decomandat situat in Giroc, aflat la etajul 1 intr-un bloc P+3E, an constructie 2022, structura beton, zidarie caramida porotherm, izolatie termica exterioara de 10cm cu polistiren, suprafata utila de 53 mp, fiind structurat astfel: - Hol; - Bucatarie inchisa ...

1443 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

2 camere ideal pentru investitie bloc cu lift etaj 2 Braytim
15
12

De vanzare apartament cu 2 camere, dressing, bloc cu lift cu o suprafata de 42 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, parc langa bloc, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 69000 euro. Tel: 0723674418

1643 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

2 camere mobilat si utilat Giroc
18
2

2 camere mobilat si utilat Giroc

De vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parter, zonă liniștită, cu acces pe drum asfaltat, ideal pentru familii sau cupluri. Compartimentare: -hol acces - bucătărie (închisă) -living - dormitor - baie cu geam - balcon Caracteristici: - La parter acces ușor, ideal pentru toate ...

1798 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Aparatament cu 2 camere decomandat
5
1

Aparatament cu 2 camere decomandat

Apartament 2 camere, decomandat, complet mobilat și utilat Chișoda Proprietar vând apartament decomandat cu 2 camere, situat la etajul 3, în zona Chișoda. Ideal pentru locuit sau investiție (se poate închiria imediat). Detalii principale: * Suprafață utilă: 54 mp * Balcon acoperit: 18 mp * Etaj: ...

204 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartamente de vanzare de la PROPRIETAR
3

Apartamente de vanzare de la PROPRIETAR

Proprietar ( Firma)ofer spre vanzare apartamente cu 2 camere avand suparete intre 46 si 52 mp utili plus balcon in bloc nou sitiuat in Giroc pe str Cometei , clasificare nZEB, termen finalizare iulie 2026 cu preturi incepand de 1850 Euro mp ( cu tva de 21%inclus in pret) .Fatada izolata cu polistiren ...

1771 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Apartamentul in Giroc Zona Braytim
5
1

Apartamentul in Giroc Zona Braytim

Proprietar - Vand apartament cu 2 camere decomandate, baie si bucatarie care este open space cu holul. Apartamentul se afla la etajul 1 intr-o vila cu 4 apartamente. - 2 apartamente la parter si 2 apartamente la etajul 1. 1 loc de parcare in curte si podul care se poate folosi pentru depozitare. Nu vreau ...