Apartamente 2 camere Giroc Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc
7

Apartament cu 2 camere in Giroc

Vă prezentăm spre vânzare un apartament modern, situat într-un imobil nou, aflat în construcție, cu termen de finalizare iunie 2026. Caracteristici principale: * Suprafață utilă: 47 mp + balcon 7 m * Compartimentare practică: •1 dormitor •1 living spațios •1 baie •Balcon cu acces din living •Bucatarie ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 Camere - Mobilat -Parcare Privata - Giroc - Zona Lidl
20

2 Camere - Mobilat -Parcare Privata - Giroc - Zona Lidl

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, spatios, situat in Giroc, langa Lidl. Apartamentul se afla la parter/ 3 etaje, are o suprafata utila de aproximativ 54 mp+ 9 mp terasa Compartimentare: -hol de acces; -living open space; -bucatarie; - dormitor, -baie; Apartamentul dispune de ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, open space, 52mp utili, etaj 3 in Giroc
7
2

ID:P457 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, 52 mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, constructie 2023. Apartamentul dispune de balcon de 4 mp. Puncte forte : - ⁠Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1809 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie 2 Locuri De Parcare Zona Giroc
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, situat la parter din 3, su: 54 mp, plus balcon cu acces din bucatarie si dormitor, 1 bucatarie inchisa, baie, 1 debara, 1 dressing si un hol generos, 2 locuri de parcare incluse in pret. Disponibil imeidat. Pret: 91999 ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Complet mobilat. Asfalt. Transport in comun. Zona Hotel IQ
9
4

Vand apartament cu 2 camere in bloc nou izolat termic exterior, ETAJ 1, in zona Girocului, la asfalt. Suprafata utila este de 50 mp + terasa 5 mp,. Centrala termica proprie, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, aer conditionat. COMPLET MOBILAT si UTILAT, un loc de parcare ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou
17

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 1 din 2 nivele, cu o suprafata utila de 50 mp, compus din : hol, living cu bucatarie open space, baie, terasa , amenajat nou, pret 125000 euro.

2500 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
6

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !
7
1

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc sat, aproape de Primarie, la etajul 1, mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie, un loc de parcare inclus, bucatarie inchisa, pret 100.000 Euro. Tel: 0750283339

1786 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 48 mp, parter, zona ESO, Giroc
6

Apartament 2 camere, 48 mp, parter, zona ESO, Giroc

ID: P1994 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 48 mp utili, situat la parter , intr-un bloc cu lift, regim de inaltime P+4, anul constructie 2025. Loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2000 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Apartament premium cu 2 camere - 60mp, Giroc
8

Apartament premium cu 2 camere - 60mp, Giroc

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Giroc, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2022, construit din structura de beton si zidarie din caramida de 25. Apartamentul se afla la etajul 1 din 3 si dispune de o suprafata utila de 60 m² completata de un balcon de 6 m². Compartimentarea ...

2017 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere, 58 mp mobilat modern în Giroc – confort si liniste
10

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Giroc, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2024, construit din structura de beton si zidarie cu caramida de 25. Apartamentul se afla la etajul 3 din 3 si dispune de o suprafata utila de 58 m², completata de un balcon de 8 m². Compartimentarea ...

2155 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament Nou cu 2 Camere in Giroc | Ideal pentru Locuit sau Investitie
11

Descopera confortul unui apartament modern, intr-o locatie excelenta, aproape de tot ce conteaza pentru tine! Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Giroc, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida porotherm. Compartimentarea este decomandata, ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere - 52 mp - loc de parcare inclus - Giroc
8

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Giroc, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida portanta. Apartamentul se afla la etajul 2 din 3 si dispune de o suprafata utila de 52 m², completata de un balcon de 7 m². Imobilul dispune de acoperis ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8
2

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere, 58 mp, la etajul 2, in Giroc
10
2

Apartament cu 2 camere, 58 mp, la etajul 2, in Giroc

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila de ...

1548 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere nou - 53 mp - zona Neptun - Giroc
6

Apartament cu 2 camere nou - 53 mp - zona Neptun - Giroc

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Giroc, zona Neptun intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 1 din 3 si dispune de o suprafata utila de 53 m². Compartimentarea este open space, oferind un spatiu luminos, ...

1651 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament modern | gradina privata | complet mobilat | Giroc
12
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Giroc, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 2019, construit din beton + caramida portanta. Apartamentul se afla la parter intr-un bloc P+3 etaje si dispune de o suprafata utila de 53 m², completata de o gradina de 40 m². Compartimentarea ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand 2 camere bloc nou mobilat si utilat!
10
1

Vand 2 camere bloc nou mobilat si utilat!

Vand apartament cu 2 camere, 49 mp, etaj 3, mobilat si utilat, centrala termica cu sistem inteligent, incalzire in pardoseala, clima, terasa mare, 40 mp pod in acte, loc parcare, finisaje de varf, pret 103000 euro.tel 0773336700

2102 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Finisat premium. Mobilat si utilat. Parcare acoperita. Decomandat
8
2

Vand apartament decomandat, situat in bloc NOU, izolat termic exterior, cu acoperis, 2 camere, 50 mp utili + TERASA + pod propriu, folosit ca spatiu de depozitare, cu suprafata egala cu suprafata apartamentului. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam ...

2130 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Giroc
Salvează căutarea