Apartamente 2 camere Timisoara Sagului Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 3, Sagului
11

Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 3, Sagului

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Calea Șagului, într-o locație bine conectată și apreciată pentru accesul facil către numeroase puncte de interes. Locuința are o suprafață utilă de 41,5 mp și este amplasată la etajul 3 din 4, într-un bloc izolat termic, cu mansardă. ...

1939 EUR/m2 | 41 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Sagului, aproape de Shopping City
17

Apartament 2 camere, Sagului, aproape de Shopping City

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 3 intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de mall, parcuri, scoli, gradinite si centre ...

1925 EUR/m2 | 42 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, terasa  22 mp, bloc nou cu lift, zona Sagului
10
2

Apartament cu 2 camere, terasa 22 mp, bloc nou cu lift, zona Sagului

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 3 al unui imobil nou din 2010 cu 3 etaje si lift are o suprafata de 43 mp . Compartimentare - Bucatarie open space - Living - Dormitor - Baie cu cada -Terasa ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
10

Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, nedecomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 3 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 40 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Living - ...

1950 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Etaj 3 | 58 mp | Zona Sagului
8

COMISION 0% pentru chiriaș! Vă propun spre închiriere un apartament cu 2 camere, în zona Șagului, la etajul 3 al unui bloc cu regim de înălțime P+4, într-o zonă foarte bine conectată și apreciată din sudul Timișoara. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat la câteva minute de Shopping City ...

7 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 3 Strada Iris
7
1

Apartament 2 camere etaj 3 Strada Iris

Apartament 2 camere renovat recent situat in Timisoara, Strada Iris, Nr. 29, Etaj. 3. Suprafata 39 mp.

1769 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Sagului
6
1

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Sagului la etajul 3, o suprafata utila de 44 mp.

1375 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Sagului
4
122

De vanzare apartament cu 2 camere zona Sagului

Vand apartament zona Sagului , etaj 3 format din : bucatarie , hol , baie , 2 camere decomandate . Locuinta beneficiaza de izolatie termica , gresie , faianta , parchet. Imobilul se afla intr-o zona linistita dar cu acces facil catre magazine , gradinita , scoala , mijloace de transport in comun. Apartamentul ...

1429 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului
4
7

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului

Vand apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului, etaj 3 5 intr-un bloc izolat termic cu o suprafata de 50 mp. Este la o distanta de 10 minute de mall , piata , mijloace in transport , gradinita etc. Apartamentul este compartimentat astfel: -bucatarie -living -dormitor -baie

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului
15

Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj3, zona Sagului in apropiere de Scoala Genrala 27. Apartamentul necesita amenajari. Suprafata utila 50mp. Pret 80000euroneg. Tel.0723155002

1600 EUR/m2 | 50 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etaj 3 zona Sagului Iosefin langa Kaufland amenajat mobilat utilat
8

De vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, în zona Sagului Iosefin langa Kaufland.Apartamentul se află la etajul 3, într-un bloc cu 4 etaje . Apartamentul este compus din 2 camere, baie, o bucătărie, un balcon și un coridor. Apartamentul este complet renovat (ușa de la intrare din metal și ...

1833 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului
4
26

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 3 din 5 si are o suprafata de 50 mp utili. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: parcare mare amenajata langa bloc acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1377 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagulu
4

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagulu

Sagului, Timisoara, Timis

Zona Sagului
5
37

Zona Sagului

Vand apartament cu 2 camere confort 2 spatios 42 mp zona Sagului Piata Doina situat la etajul 3 posibilitate centrala pe gaz mijloace de transport amenajari gresie faianta termopane mobilat si utilat pret 78000 euro negociabil

1714 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
4

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se ofera spre vanzare un apartament 2 camere, complet mobilat si utilat, localizat in Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 50 mp utili si este situat la etajul 3 din 5. Confortul termic este asigurat prin intermediul centralei proprii pe gaz si a aparatului de aer conditionat. Zona ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
17

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se oferă spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului. Pozitionare: Apartamentul se afla la 3 minute de Piata Doina, la 5-7 minute de 3 statii de transport in comun, numeroase magazine, supermarket si la 10 minute de Shopping City Timisoara. Apartamentul se afla la etajul 3 in bloc de 4 etaje ...

1596 EUR/m2 | 47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament zona Sagului
4

Apartament zona Sagului

Sagului, Timisoara, Timis

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere în zona  Sagului
10

Vand apartament cu 2 camere în zona Sagului

Vând apartament DECOMANDAT, cu 2 camere în zona Șagului, pe strada Intrarea Munților, langa strada Liviu Rebreanu. Apartamentul este mobilat și utilat, gata pentru a te MUTA, sau al da spre chirie. Prețul este de 78500 euro. Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

 Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 78500 euro . Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare 2 camere, etaj 3, zona Sagului, Timisoara
10

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, complet mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 50 mp utili si este situat la etajul 3. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie - ...

1570 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 3, Sagului
11

Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 3, Sagului

1939 EUR/m2 | 41 m2

sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea